Wojewódzki Uniwersytet Robotniczy

Katowice

Opinie o Wojewódzki Uniwersytet Robotniczy

Mić

Mam takie wrażenie że w Wojewódzki Uniwersytet Robotniczy dzieje się coraz lepiej i jestem z tego powodu naprawdę zadowolony, generalnie sprawa jest fantastyczna i uważam że warto się starać i aplikować

jghhihohnol

Prawda... unikać jak ognia i do tego nie miłe urzędnice które myślą że rozumy pozjadały !!!

weasel

uwaga!!! firma nie płaci pracownikom, ciągle wykręca się brakiem transz, generalnie bieda biedę klepie, szczerze odradzam jakąkolwiek współpracę z nimi - są to powiązane oddziały - Katowice, Mysłowice, Gliwice. Oszczerstwa i kombinowanie na porządku dziennym, nie szanują ludzi. Bawią się w EFS a kasy nie mają. Żenada. Unikać jak ognia.

Zostaw opinię o Wojewódzki Uniwersytet Robotniczy - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wojewódzki Uniwersytet Robotniczy