Opinie o Wojewódzki Uniwersytet Robotniczy Sp. z o.o. w Katowice

Wojewódzki Uniwersytet Robotniczy Sp. z o.o.
2 3 4 5 1
Administrator Nowy wpis

Opinie dotyczące warunków zatrudnienia w Wojewódzki Uniwersytet Robotniczy, to bardzo cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w firmie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w przedsiębiorstwie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Mić Nowy wpis

Mam takie wrażenie że w Wojewódzki Uniwersytet Robotniczy dzieje się coraz lepiej i jestem z tego powodu naprawdę zadowolony, generalnie sprawa jest fantastyczna i uważam że warto się starać i aplikować

jghhihohnol Nowy wpis

Prawda... unikać jak ognia i do tego nie miłe urzędnice które myślą że rozumy pozjadały !!!

weasel

uwaga!!! firma nie płaci pracownikom, ciągle wykręca się brakiem transz, generalnie bieda biedę klepie, szczerze odradzam jakąkolwiek współpracę z nimi - są to powiązane oddziały - Katowice, Mysłowice, Gliwice. Oszczerstwa i kombinowanie na porządku dziennym, nie szanują ludzi. Bawią się w EFS a kasy nie mają. Żenada. Unikać jak ognia.

Dla pracodawców

Zostaw opinię o Wojewódzki Uniwersytet Robotniczy Sp. z o.o. - Katowice

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Wojewódzki Uniwersytet Robotniczy Sp. z o.o.