Wojewódzki Uniwersytet Robotniczy Sp. z o.o.

Adres: 3 Maja 19 lok. 7, 40-096 Katowice

NIP: 6340196488 KRS: 0000128216

Wojewódzki Uniwersytet Robotniczy Sp. z o.o.

Opinie o Wojewódzki Uniwersytet Robotniczy Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Opinie dotyczące warunków zatrudnienia w Wojewódzki Uniwersytet Robotniczy, to bardzo cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w firmie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w przedsiębiorstwie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Mić
 Opinia

Mam takie wrażenie że w Wojewódzki Uniwersytet Robotniczy dzieje się coraz lepiej i jestem z tego powodu naprawdę zadowolony, generalnie sprawa jest fantastyczna i uważam że warto się starać i aplikować

jghhihohnol
 Opinia

Prawda... unikać jak ognia i do tego nie miłe urzędnice które myślą że rozumy pozjadały !!!

weasel
 Opinia

uwaga!!! firma nie płaci pracownikom, ciągle wykręca się brakiem transz, generalnie bieda biedę klepie, szczerze odradzam jakąkolwiek współpracę z nimi - są to powiązane oddziały - Katowice, Mysłowice, Gliwice. Oszczerstwa i kombinowanie na porządku dziennym, nie szanują ludzi. Bawią się w EFS a kasy nie mają. Żenada. Unikać jak ognia.

Zostaw opinię o Wojewódzki Uniwersytet Robotniczy Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wojewódzki Uniwersytet Robotniczy Sp. z o.o.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.