Opinie o Yougov Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Yougov Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Yougov Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Yougov Poland Sp. z o.o. w Warszawa

jakacka

zarobiłam u was bon na 250 zł do allegro kupiłam za 140 zł a resztę napisano mi że kod już był raz użyty dlaczego mam być stratna

JKLYT
@jakacka

Bo jesteś tępa lol tak działają bony kupujesz raz za daną kwotę nie wykorzystasz twój problem

@JKLYT

Gościu co tak ostro.XD A co jeśli dwa lata temu działały inaczej niż dziś? :v Też z ich jakiś bonów korzystałeś czy wpadłeś tu popatrzeć sobie na komentarze?

J. K
@JKLYT

Nie prawda, można kupować częściowo wykorzystując bon . Sam jesteś tempy

Gita

Czekam na voucher trzy tygodnie

Krzysztof
@Gita

Zakładam, że to forma wynagrodzenia. Jak to działa i czy dostaje się też za to pieniądze? Bo kasa bardziej do mnie przemawia. No i co z okresem rozliczeniowym, ile wg. umowy mają czasu na rozliczenie się?

Nie dostałam jeszcze bonu za 2500 pkt od tygodnia

@Gita

W dalszym ciągu czekam na voucher

Czesław

Czy możecie Państwo przesłać mi ponownie kod ostatniej nagrody, ponieważ wykorzystałem tylko część kwoty, a teraz widzę, że na Allegro mogę jeszcze wykorzystać resztę. Dziękuję

@Czesław

Tak się tylko zastanawiam skąd będą mogli wiedzieć, że to o Pana chodzi? Chyba, że ma Pan zbliżony nick do swojego imienia czy coś?

logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
Elżbieta

jeśli chodzi o YOUGOV POLAND Sp.. z.o.o.-Warszawa to wszystko jest w porządku tylko jest za mało ankiet i za długo trzeba czekać żeby uzbierać punkty

@Elżbieta

A jest szansa, żeby z czasem było ich więcej? Czy raczej nie wchodzi to w grę ?

Ankieter

Drugi raz udało mi się uzbierać 2500 pkt za pierwszym razem bon do allegro dali po 4 dniach,

Julka

Czekam drugi miesiąc na voucher. Pół roku wypełniania ankiet i jeszcze trzeba się przypominać. Odradzam. Może ktoś odpowie w jaki sposób miał zrealizowana nagrodę i ile czekał bo az jestem ciekawa.

@Julka

A ile zrobiłaś ich w sumie w pół roku i ile powinno się na tym zarobić tak naprawdę?

@Izabela

Około 45 ankiet rożnej długości w ciągu 6 miesięcy, co pozwoliło odebrać voucher na 100 zł. Punkty wymienione vouchera brak drugi miesiąc.

Izabela

Po takim czasie zaryzykuję pytanie, jak sytuacja z tym na dzień dzisiejszy wygląda? Dalej nic? :/

Katarzyna

Mogę prosić o numer telefonu do firmy??

gosia

Ankieta nie otwiera się już przez dwa dni

Aleksandra
@gosia

Ale to jakaś usterka techniczna? A od jakiego czasu już pracujesz? Warto?

Nie dopisano mi zdobytych punktów i to już kilka razy, (usunięte przez administratora)

Adam1372

Czy opłaca się na tej aplikacji zarabiać i czy są się?

jerzy5
@Adam1372

tak jestem zadowolony

seszelek
@jerzy5

Od dwóch miesięcy zero ankiet, wcześniej 1-2 na miesiąc. Przeliczyłem, że w tym tempie zgromadzenie punktów na najniższy próg nagrody (kupon pieniężny na zakupy online) potrwa ok. 2-3 lata

@seszelek

Widzę, że zabawa w to jest inwestycją długoterminową. ;) Masz zamiar cierpliwie na to wszystko czekać czy będziesz szukać alternatyw?

Michals

Zdecydowanie odradzam, firma która sprzedaje wyniki sond do tv, prasy, ankiety na temat życia publicznego, zbiera opinie, np polityka. By zarobić na tych ankietach za ktore w 80% jest 25 do 50 punktów i są raz na tydzień czy dwa. A za 2500 punktów jest bon na Allegro za 100 zł !!! Wiec za kilkadziesiąt zmarnowanych godzin przy wypełnianiu ankiet to kpina.

Stefan

Po jakim czasie wypłacają należne bony z ankiet? Czekam na realizację już drugi miesiąc i nic.

@Adam1372 a jak ta apka ma działać?

Krzysztof

Podpowie mi ktoś czy są teraz szanse na pracę w firmie? Jakieś ogólne informacje o wynagrodzeniu i atmosferze??

RATAJKOKS

NIE MA (usunięte przez administratora) WCALE ANKIET DO WYPELNIANIA NIE WIEM (usunięte przez administratora) CZY ZA ROK UZBIERAM NA TEN BON (usunięte przez administratora) POZDRAWIAM ELLLLLLO

Radek

Firma dobra i to pod każdym względem więc nic dziwnego, że na forum również spokój.

jerzy

bardzo ciekawe ankiety tutaj

Omg

Nie warto

Zostaw merytoryczną opinię o Yougov Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Yougov Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Yougov Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Yougov Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Yougov Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Yougov Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Yougov Poland Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Wiejska 17 lok. 10
    00-480 Warszawa