Opinie o Newexpert Kancelaria Prawna Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Newexpert Kancelaria Prawna Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Newexpert Kancelaria Prawna Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Newexpert Kancelaria Prawna Sp. z o.o. w Gliwice

Teresa

Uwaga na tych ludzi z New Experts oraz Kancelarie Nexus Group to tacy sami (usunięte przez administratora) bardzo dużo negatywnych opinii o nich, pozytywne piszą sobie sami, na faceboku jest grupa (usunięte przez administratora) przez nexus group

Mirek

Dzień dobry,Po oszukaniu mnie przez firmę brokerska,znalazłem w internecie kancelarie newexspert,która z informacji podanych w internecie pomaga takim osoba odzyskac stracone środki,Oszczędności.Po rozmowie tel. Z panią Roksana Baran z tejże kancelaria,nawiązałem współpracę.Na początku weryfikują Twoja sprawę bezpłatnie, potem trzeba wykupić licencję,i potem trzeba wykupić ubezpieczenie i potem...są to niemałe kwoty.Ja zatrzymałem się na 2gim potem,gdyż przed wykupem ubezpieczenia otrzymałem pisemna informacje ,że jeśli do 05.wrzesnia niewplyna środki na moje konto utracone,to otrzymam całkowity zwrot kwot licencji i ubezpieczenia w moim przypadku to kwota 23000 złoty,oczywiście nastąpiło 3 Cie potem.Kiedy zarzadalem zgodnie z umową o zwrot w/w kwoty kontakt się urwał,nikt nieodbiera innych telefonów,ani nie odzywania.Wszysko robiła ta pani przekonująco.Takze przestrzegam przed tą kancelaria,abyście nie dali się nabrać.Mi została już tylko droga prawna,Nie polecam tej firmy.

Henryk

Chciałbym powierzyć kancelarii prawnej moją sprawę utraty środków na giełdzie. Czy może ktoś podzielić się że mną swoim doświadczeniem, kancelaria Newexpert.mój telefon 602101326.

Nikola

Jak wyglądała pana współpraca z ta kancelaria ?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Newexpert Kancelaria Prawna Sp. z o.o..
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Zuzia

Witam, 2 lata temu chciałam dorobić, ale niestety trafiłam na nieuczciwego brokera, straciłam prawie 10.000 złotych. Znalazłam tą kancelarię i udało mi się odzyskać swoje środki. Trochę to trwało, ale odzyskałam, za co jestem bardzo wdzięczna. Prawnik Kordian Sadowski jest wspaniały.

Robercik

Moje doświadczenia z kancelarią prawna zajmującą się odzyskiwaniem pieniędzy dla klientów (usunięte przez administratora) na fałszywych giełdach były bardzo pozytywne. Byłem zaskoczony, jak profesjonalna i zaangażowana była ta firma. W momencie, gdy dowiedziałem się, że stałem się ofiarą (usunięte przez administratora) na giełdzie, poczułem się bezradny i zdezorientowany. Kancelaria prawna była jednak moim zbawieniem. Ich prawnicy byli znakomicie przygotowani do rozwiązania mojego problemu. Wytłumaczyli mi wszystkie kroki, które będą podejmowane w moim przypadku, co pomogło mi zrozumieć, jakie są moje szanse na odzyskanie pieniędzy. Co więcej, kancelaria była niezwykle skuteczna w procesie odzyskiwania środków. Dzięki ich staraniom udało mi się odzyskać znaczną część moich inwestycji. To było dla mnie ogromne wsparcie, zwłaszcza że (usunięte przez administratora) na giełdzie znacząco wpłynęło na moją sytuację finansową. Jednym z kluczowych czynników, które chciałbym podkreślić, jest również doskonała komunikacja z kancelarią. Zawsze mogłem liczyć na odpowiedzi na moje pytania i regularne aktualizacje na temat postępu mojej sprawy. To sprawiło, że czułem się pewnie i dobrze poinformowany na każdym etapie procesu. Podsumowując, kancelaria prawna, która odzyskuje pieniądze dla klientów (usunięte przez administratora) na fałszywych giełdach, była nieocenioną pomocą w trudnym okresie mojego życia. Jej profesjonalizm, skuteczność i komunikacja z klientem były na najwyższym poziomie. Polecam ich usługi każdemu, kto znalazł się w podobnej sytuacji.

Adam jarosz

To nie prawda. Właśnie zajmują się moja sprawa i wszystko jest w porządku.

Oliwka

proszę spróbować walczyć się z konkurencją w inny sposób omijając oczernianie bez dowodów bo Kancelaria Newexpert mi bardzo pomogła, zawdzięczam im życiem dosłownie

Niezawodność to słowo, które najlepiej opisuje tą kancelarię. Można na nich polegać w każdej sytuacji. Zawsze stawiają klienta na pierwszym miejscu.

Patryk i Amelia

Moja córka, 25-cio letnia studentka, zginęła w 2018 roku w Krakowie na przejściu dla pieszych. W 2022 roku dowiedzieliśmy się, że przed śmiercią założyła konto na giełdzie, handlowała ropą. Zwróciliśmy się więc ze sprawą do dużej, znanej, działającej na terenie całego kraju Kancelarii Sparta Group. Kancelaria ta nie wzbudziła nasze z żoną zaufanie. Deklarowała uzyskanie naszym zdaniem nierealistycznych kwot, działała nietaktownie, usiłowała przerzucić na nas wszelkie ryzyko i koszty spraw sądowych, jednocześnie żądając dla siebie wysokich, blisko 40%-wych prowizji. Z własnej inicjatywy zgłosiło się do nas także kilka innych Kancelarii, ale schemat ich działania był prawie identyczny. Dopiero sposób działania Kancelarii Prawnej Newexpert wydawał nam się być odmienny. Z kancelarią tą nawiązałem kontakt sugerując się opiniami innych ludzi. Jak się później okazało Kancelaria działała w sposób dyskretny, taktowny i dbała o nasze, a nie tylko o swoje interesy. Kwoty prowizji były też znacząco, bo prawie 2-razy niższe. Za pośrednictwem tej kancelarii udało się uzyskać na drodze ugody z giełdą. Mało tego – czego, prawdę mówiąc, się nie spodziewaliśmy – udało się uzyskać nawet więcej. Prawdopodobnie na drodze sądowej, którą rekomendowali nam prawnicy z Newexpert udałoby się uzyskać jeszcze wyższe kwoty, ale nie bylibyśmy chyba w stanie przeżywać ponownie koszmaru procesu sądowego w tak bolesnej dla nas sprawie.

Agnieszka

Miałam okazję współpracować z tym panem, wszystko się udało. Żadnych zastrzeżeń.

Asia

Dzień dobry. Bardzo rzadko piszę recenzje, ale teraz nie mogę tego nie zrobić, zwłaszcza wiedząc, że moja recenzja może pomóc komuś zdecydować, czy współpracować z firmą New Expert, czy nie. Dwa miesiące temu straciłam bardzo imponującą kwotę pieniędzy, zainwestowałam w firmę brokerską i wszystko spłonęło. Bank odmówił mi w pomocy, policja również. Szukając rozwiązań w Internecie, znalazłam tę firmę, powiem od razu, że zdecydowałam się na współpracę z nimi nie od razu i bardzo nie daremnie. Nie wiem, może miałam takie szczęście i moja sprawa została szybko rozwiązana, ale ich prawnicy to prawdziwi profesjonaliści. Pieniądze zostały zwrócone w ciągu 25 dni. Jestem im bardzo wdzięczna.

Halina Bartnik

Dzień dobry . Nazywam się Halina Bartnik i zostałam oszukana w firmie Nextra w 2021 roku na kwotę 50.000 dolarów i chcę opowiedzieć swoją historię . Zacznijmy od tego, że chcę ostrzec wszystkich, aby na początku pracy z brokerem potrzebowali dokumentów, a także dobry broker nigdy nie ma analityków finansowych, którzy zmuszają do zapłaty! Zawsze żądajcie dokumentów i sprawdzajcie wszystko 1000 razy , żądajcie umowy która zapewni wasze bezpieczeństwo. Te informacje otrzymałam w biurze New Expert. Początkowo bardzo się bałam, że zostanę ponownie oszukana, ponieważ istnieje wiele sposobów na oszukanie osoby w Internecie,więc od razu powiedziałam, że jestem gotowa przyjechać do biura i podpisać wszystkie niezbędne dokumenty i rozpocząć pracę . Na co prawni kancelarii Gabriel Dąbrowski wyznaczył mi datę i godzinę spotkania . Na spotkaniu dostałam jasną informacje jak Kancelaria zwróci moje pieniądze i byłam w szoku z powodu poziomu wsparcia i profesjonalnego podejścia do klienta . Ale najbardziej spodobało mi się to, że umowa, która była spoządzona na rok, zobowiązała kancelarię do pomocy na wszystkich etapach naszej pracy,nawet po zwrocie pieniędzy,w tym konsultacji i pomocy w opłaceniu podatku od zwróconych środków . Po podpisaniu wszystkich dokumentów Kancelaria przystąpiła do pracy. Chciałabym powiedzieć więcej, ale podpisałam umowę RODO, która nie daje mi możliwości ujawnienia szczegółów, w jaki sposób zwrócili pieniądze. W ciągu 30 dni kalendarzowych udało się odzyskać 43,584 $, tak, to nie jest pełna kwota , ale to jest lepiej niż nic . Niestety kwota,która nie została zwrócona.została utracona przez brokerów podczas handlu na rynku. Podsumowując, jestem bardzo zadowolona z współpracy z kancelarią New Expert i uważam, że słusznie zajmuje wiodącą pozycję na polskim rynku, bo w porównaniu z innymi-mają wszystko, czego potrzeba, aby klient czuł się bezpiecznie, a także wysoko wykwalifikowani pracownicy, którzy sprawnie wykonują swoją pracę . Polecam !

M

Na współpracę z kancelarią NewExpert zdecydowałem się po przeczytaniu opinii w Internecie, nie zawiodłem się. Pan Andrzej doskonale orientuje się w przepisach prawa, pod względem merytorycznym jest doskonale przygotowany do sprawy. Zawsze ma czas na udzielenie porady czy to osobiście czy też telefonicznie. Służy pomocą.

Wiśniewski Rafał

Straciłem u brokera Jotul Capital 85 000 zł w grudniu 2022 roku. Wszystkie moje oszczędności poszły się (usunięte przez administratora) Nie pomógł ani bank, ani policja. Zgłosiłem się do kancelarii NEWEXPERT, chociaż myślałem że to jakaś kolejna ściema z tym odzyskaniem. Ale podpisałem umowę z nimi oraz po 25 dniach pomogli mi odzyskać kwotę 55 000 zł. Wiadomo że to nie cała kwota, którą straciłem, ale i tak z pewnością mogę polecić kancelarię NEWEXPERT w podobnych sprawach. Dobrze się znają na prawie oraz widać że posiadają ogromne doświadczenie wraz z wysoką skutecznością. Pani Roksana Baran prowadziła moją sprawę oraz bardzo polecam innym Pani Roksanę jako porządnego prawnika oraz kompetentną osobę.

KAROL

Wpółpraca trzała około miesiąca z prawnikiem. Moja sprawa była dość skomplikowana przez to że, niestety, przez swoją głupotę wysłałem skan swojego dowodu osobistego oraz wyciąg z konta w banku do brokerka (BNB profit) który mnie (usunięte przez administratora) na kwotę 120 000 PLN, pod różnymi pretekstami. Za co tylko nie płaciłem z tym brokerem. Podatki, prawizję i jeszcze tam dużo czego, ale prawnik z Kancelarii Pan Oktawian NEWEXPERT wytłumaczył że to tylko były preteksty oraz płacenie za nieistniejące rzeczy. Na żadną płatność broker nie wystawił mi fakturę oraz nie było żadnej umowy z nim podpisanej. Jak się później okazało że nawet tamta strona(BNB profit) gdzie mi założyli niby konto handlowe była fikcyjna. Prawnik Oktawian Malinowski mi wszysko wytłumaczył pod względem prawa że trafiłem na zwykłych (usunięte przez administratora) oraz wpłacałem pieniądze niewiadomo za co i gdzie. Po sprawdzeniu moich danych osobowych przez firmę informatyczną z którą Kancelaria NEWEXPERT współpracuje okazało się że moje dane są wykorzystane na etapie założenia konta na giełdzie kryptowalutowej. Żeby z tą sprawą ruszyć oraz rozpocząć wpółpracę podpisaliśmy umowę o świadczenie usług prawnych oraz oświadczenie gwarancyjne. Miałem obaw że dokumenty mogły być podrobione, dlatego udałem się do notariusza obok mojego osiedla, który mi potwierdził leglność oraz autentyczność dokumentów. W tkakcie współpracy z Panem Oktawianem, Pan Oktawian swoją wiedzą oraz dużym doświadczeniem w dziezinie prawa okazał się osobą kompetentą oraz godną zaufania. Moja sprawa trzawała około miesiąca, nie ukrywam że były koszty procesowe, które musiałem pokryć, ale po współpracy z Kancelarią wyszedłem z zyskiem o kwocie około 89 000 zł po opłacie prowizji Kancelari 8%, ale jedna i tak uważam że miałem szczęście oraz trafiłem na porządną Kancelarię oraz kompetentnych ludzi. Policja oraz Bank Alior mi w niczym nie pomogli, chociaż chyba to jest ich obowiązek. Szczerze mówiąć, nie chciałem pisać tutaj to pisać, bo nie szczerze mówiąć nie ma tutaj czym się chwalić, że straciłem tak dużą kwotę u zwykłych (usunięte przez administratora) internetowych, którzy przedstawiali się za brokerów oraz było mi nawet wstyd o tym powiedzieć rodzinie, ale Kancelaria NEWEXPERT pomogła odzyskać większą część ze straconych pieniędzy oraz wyszedłem z tego na prostą. Mam nadzieje że komuś moje doświadczenie jednak pomoże, chociaż niekomu nie życzę trafić na (usunięte przez administratora) z firmy bnb profit oraz okazać się osobą poszkodowaną jak byłem ja.

Justyna Dębicka

Pan Mecenas Alek Wożniak jest osobą godną polecenia każdemu, komu zależy na fachowej i rzetelnej pomocy w sprawach, które przez innych wydawały się nie do wygrania. Profesjonalne podejście, wysoka kultura osobista, sumienność. Pan mecenas jest osobą niezwykle uprzejmą i wyrozumiałą.

Basia Zalewska

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, pomoc na każdym etapie prowadzenia sprawy i bardzo dobry kontakt.

Bogusław Ładyński

Myślę, że jest tu wiele takich osób, które zostały oszukane przez jakiegoś brokera. Pracowałem na jednej z niezbyt popularnych giełd przez pośrednika. W pewnym momencie straciłem wszystkie pieniądze, a moje konto zostało zablokowane z powodu pewnych "nieprawidłowości". Znajomy od razu powiedział mi, że spotkał się z taką sytuacją i poprosił o pomoc Newexpert, gdzie naprawdę pomogli mu odzyskać pieniądze. Pomogli mi również tutaj.

Artur Czarnecki

Witam. Chętnie podzielę się moimi pozytywnymi wrażeniami na temat kancelarii Newexpert. Zapewniają wysokiej jakości profesjonalne usługi w zakresie odzyskiwania pieniędzy. Wraz z Żoną zgłosiliśmy się do nich miesiąc temu, czuliśmy się całkowicie pewnie i bezpiecznie dzięki ich wiedzy i doświadczeniu. Ponadto są zawsze dostępni do konsultacji i rozwiązywania wszelkich kwestii, które mogą pojawić się w trakcie procesu. Polecam skorzystanie z usług tej firmy każdemu, kto potrzebuje specjalistycznego wsparcia prawnego.

Elżbieta Góra

Pan Mecenas Alek Wożniak jest osobą kompetentną, a przy tym niezwykle uprzejmą. Zawsze skory do pomocy, jeśli nie może rozmawiać, to oddzwania i poświęca swój czas. Ma podejście do klienta, jest zaangażowany w swoją pracę. Szczerze polecam i dziękuję!

Zostaw merytoryczną opinię o Newexpert Kancelaria Prawna Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Newexpert Kancelaria Prawna Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Newexpert Kancelaria Prawna Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Newexpert Kancelaria Prawna Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Newexpert Kancelaria Prawna Sp. z o.o.
  • Wielicka 16
    44-103 Gliwice
  • NIP: 9691606766 REGON: 243119721 KRS: 0000442201

Newexpert Kancelaria Prawna Sp. z o.o.