Eko Architektura Sp. z o.o.

Opinie o Eko Architektura Sp. z o.o.

Sebastian

Szczerze polecam firmę Eko Architektura. Mam dużą rodzinę, do tego często na działkę zapraszamy znajomych, wybraliśmy więc domek Rawicz. Jest super wykonany i do tego ciepły, świetną sprawą jest również duży taras.Pomiesczenia są duże i jasne, jest naprawdę sporo miejsca dla każdego. Jestem zadowolony ze współpracy, etapy budowy były konsultowane, przy wyborze projektu również można liczyć na doradztwo. Budynek stanął na działce, wszystkie prace zakończono w terminie i zgodnie z ustalonym kosztorysem.

Monika S.

Ostatnio skorzystałam z oferty firmy Ekoarchitektura i jestem ogromnie zadowolona. Przede wszystkim należy pochwalić kontakt z klientem i to, że otrzymałam profesjonalną pomoc podczas wyboru wymarzonego domku. Dodatkowo był on w pełni zgodny z przedstawionym mi wcześniej projektem. Byłam również zaskoczona bardzo szybką dostawą, na czym szczególnie mi zależało. Na pewno kolejny raz także skorzystam z ich oferty.

Już od momentu kiedy zaczęłam zastanawiać się nad zamówieniem odpowiedniego domku miałam bardzo dobry kontakt z firmą, czułam, że chcą mi szczerze doradzić, nie wciskając na siłę, byle jak najszybciej sprzedać. Ostatecznie wybrałam model LAGOL. Od samego zamówienia aż do momentu postawienia domku mogłam zapytać o każdą interesującą mnie kwestię, na którą otrzymałam wyczerpującą odpowiedź. Domek jak najbardziej zgadzał się z projektem, nie było tutaj żadnych niespodzianek. Bardzo polecam!

monika

Wraz z mężem długo się zastanawialiśmy, który domek letniskowy wybrać. Zadzwoniliśmy do nich o poradę i otrzymaliśmy wsparcie jakiego w ogóle się nie spodziewaliśmy. Obsługa cierpliwie odpowiadała na każde nasze pytanie i podpowiedziała kilka ciekawych rozwiązań. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na domek SOSNOWIEC, przekonała nas ilość miejsca. Generalnie widać, że firma dba o klienta. Na bieżąco byliśmy informowani o zamówieniu i otrzymaliśmy je we wcześniej określonym terminie. Tylko polecać takie firmy.

Rozmowę kwalifikacyjną w Eko Architektura Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Monterzy / brygady do montażu domków drewnianych z bali balika?
Anna S

Super firma - jestem zachwycona nowoczesnym projektem LIPSK. Domek jest świetnie wykonany, ergonomiczny i estetyczny. Już na etapie wyboru projektu mogłam liczyć na fachową pomoc. Wybraliśmy projekt idealny biorąc pod uwagę wymiary mojej działki. Realizacja zlecenia była terminowa, wszystkie prace poszły zgodnie z planem - jestem naprawdę zadowolona z domku letniskowego i każdemu polecam usługi tej firmy.

Kris

Gratuluję firmie podejścia do klienta, nie każdy klient musi od razu znać się na kwestiach technicznych. Ja się nie znam, ale na szczęście pracownicy Eko Architektury już tak! Wspólnymi siłami bardzo szybko wybraliśmy ten jeden wymarzony domek. Wybór padł na model Sosnowiec VSP23. Polecam firmę każdemu szczególnie za profesjonalizm, podejście do klienta, terminowość oraz pracowników otwartych na klientów!

Ewelina
@Kris

@Kris Widzę większość pozytywnych opinii na temat Eko Architektura, co bardzo cieszy. Firma buduje tylko ze swoich materiałów?

Angela

Bardzo dobry kontakt z firmą, dbają o zadowolenie klienta i o realizację zlecenia w 100% zgodnie z projektem i określonym terminem. Firma oferuje fachowe doradztwo, na tej podstawie wybraliśmy projekt Rudaw na działkę na wsi - jest funkcjonalnym domkiem, a do tego bardzo dobrze wykończonym. Pod uwagę brano wielkość działki, jej położenie itp, dobierając najbardziej optymalny projekt. Jestem w pełni zadowolona z usług firmy.

Krystian C.

Dawno nie spotkałem się z tak profesjonalną i rzetelną firmą! Zamówiony drewniany domek Luzino vsp50 okazał się strzałem w dziesiątkę - zarówno jakość wykonania, zgodność z projektem oraz terminowość dostawy zasługują na największą pochwałę. Praktycznie od samego początku obsługi mojego zamówienia aż po finalne postawienia domku pracownicy Eko Architektury wykazywali się niesłabnącym profesjonalizmem oraz chęcią pomocy - co to dużo mówić po prostu kontakt z firmą był przyjemnością. Oby tak dalej!

Krystian C.

Kacper

Firma zasługująca na najwyższe noty. Domek, który u nich zamówiłem, nie tylko jest wykonany idealnie pod moje zamówienie, ale również pomogli mi z wyborem szczegółów, na które wcześniej nie zwracałem uwagi. Od razu widać, że kontaktem z klientem zajmują się u nich prawdziwi profesjonaliści, co w dzisiejszych czasach jest rzadkością. Tym bardziej biorąc pod uwagę niesamowicie konkurencyjne ceny, jakie oferuje firma.

Ze względu na bardzo niestandardowe wymiary działki, na której miał stać garaż, miałem duże problemy z doborem odpowiedniej oferty w większości firm. Dopiero po konsultacjach w Eko Architektura udał się spełnić moje wymagania. Niedługo po tym złożyłem zamówienie. Jestem bardzo zadowolony z efektów. Jakość wykonania, jak i kontakt z klientem są na bardzo wysokim poziomie.

Zuzia

Wraz z mężem postanowiliśmy zaufać Eko Architektura. Po rozmowach z firmą wybraliśmy NYSA VSP5.1. Plus za to, że podczas rozmów obsługa wypytała o nasze potrzeby i zaproponowała projekty, które pasowały do tego co chcieliśmy. Bardzo podobało nam się, że obsługa klienta była z nami przez cały proces i mogliśmy zadawać tysiąc pytań, na które nam odpowiadali. Z domu jesteśmy zadowoleni, zero rozczarowania. Polecam!

Krystian

Wraz z żoną zleciliśmy w firmie Eko Architektura budowę większego domku i jesteśmy bardzo zadowoleni z końcowego efektu. To co zasługuje na pochwałę, to świetny kontakt z firmą przez cały okres budowy. Zaoferowano nam również pomoc w przygotowaniu projektu, a sam domek jest w 100% z nim zgodny. Świetna obsługa klienta, profesjonalizm i rzetelność firmy, której usługi można z czystym sercem zarekomendować.

Natalia90

Domek, który zamówiliśmy okazał się być identyczny jak ten z projektu. Wszystko nam się podoba. Dzięki fachowcom pracującym w tej firmie udało nam się wybrać domek, który spełnia pod każdym względem nasze oczekiwania. Termin dostarczenia domku taki, na który się umawialiśmy przy zamówienia. Żadnego opóźnienia, niedoróbki czy też innego niepożądanego działania. Prawdziwi specjaliści. Można na nich polegać.

Zamawiając duży domek letniskowy Kowale VSp50.1 z zadaszonym tarasem miałam pewne wątpliwości. Jednak okazało się, że zupełnie niepotrzebnie. Firma nie tylko pomogła wybrać domek dopasowany do potrzeb mojej rodziny, ale także dostarczyła zamówienie w terminie i szybko postawiła obiekt na działce. Co najważniejsze, domek jest zgodny z projektem. Na pochwałę zasługuje również dobry kontakt z pracownikami Eko Architektury i profesjonalna obsługa od zamówienia do postawienia budynku.

Bogna M

Wraz z mężem zdecydowaliśmy się na zakup całorocznego domku z drewna Opava. I był to strzał w dziesiątkę! W związku z tym, że mieszkamy w bloku, chcieliśmy mieć możliwość spędzania czasu poza miastem, kiedy tylko będziemy mieli na to ochotę. Firma Eko Architektura pomogła nam przy wyborze idealnego domku na działkę, który doskonale spełnił wskazane przez nas wymagania. Rewelacyjny kontakt z firmą oraz dobra obsługa od momentu zamówienia po realizację budynku na miejscu. Domek całkowicie zgadzał się z wybranym przez nas projektem. W rzeczywistości jest jeszcze piękniejszy! Przy współpracy z tą firmą można liczyć na bezproblemową oraz terminową dostawę. Polecam!

Agata

Bardzo dobra firma, oferuje usługi najwyższej jakości. Na działce realizowali dla mnie Model Gracz VSP48. Domek jest przestronny, bardzo jasny i jest solidnie wykonany. Dużą pomocą okazało się dla mnie doradztwo w zakresie optymalnego projektu na podstawie analizy wielkości i położenia działki, sama nie do końca wiedziałam, co będzie dla mnie najlepsze. Cały obiekt był wykonany zgodnie z ustalonym projektem, nie było też żadnego problemu z terminową realizacją prac. Mogę z czystym sumieniem polecić wykonawcę.

Katarzyna Skomorowska

Na firmę tą firmę natrafiłam całkiem przypadkiem. Jednak nie żałuję swojej decyzji. Najbardziej cenię sobie świetny kontakt z obsługą. Nie tylko przy zamówieniu, ale aż do efektu końcowego, a więc podstawienia budynku. Domek, który wybraliśmy był w stu procentach zgodny z samym projektem. Obsługa firmy była bardzo pomocna, także na każdym etapie. Domek powstał w terminie i nie można absolutnie się do niczego przyczepić. Polecam każdej niezdecydowanej osobie, która marzy o pięknym domku.

Firmę warto pochwalić za bardzo dobry kontakt z klientem na każdym etapie wykonywania zlecenia, nigdy nie miałam kłopotu z tym, by nie odbierano ode mnie tel czy nie odpisywano na e-maile. Pracownicy pomogli mi dobrać odpowiedni obiekt - był to domek Kowale, który służy mi na działce letniskowej. Firma wywiązuje się rzetelnie ze swoich obowiązków, domek stanął na czas, w stanie idealnym. Jestem bardzo zadowolona z wykonania na najwyższym poziomie.

PabloM

Użytkuję domek Nysa z Ekoarchitektury i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony. To tak naprawdę mały duży dom, ponad 100 m, ale za to ogromny komfort. Dobrze wykonany, duża precyzja, szczególnie w takich różnych newralgicznych miejscach. Z tego co wiem po znajomych to nie zawsze projekt = rzeczywistość, a tutaj jednak odwzorowano to dokładnie. Polecam kontakt z nimi i ich porady, bo szybko odpowiadają i dają parametry, które też można porównać z konkurencją. Byli pomocni przy stawianiu i materiałach do środka, ogólnie naprawdę profeska.

Zostaw merytoryczną opinię o Eko Architektura Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Eko Architektura Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eko Architektura Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eko Architektura Sp. z o.o.?

Eko Architektura Sp. z o.o.