Eko Architektura Sp. z o.o.

Opinie o Eko Architektura Sp. z o.o.

MM

Witam, Po uważnym przeczytaniu regulaminu zgłaszania reklamacji oraz przyjętej formy płatności okazuje się, że klient nie ma żadnych szans na uznanie reklamacji. Regulamin został tak opracowany przez firmę Eko Architektura, że klient przy każdej próbie zgłoszenia reklamacji odbija się jak od betonowej ściany. Dowodem na to są wpisy na tym forum. Reasumując: zapłać, a potem my wystawimy cię do wiatru!

@MM

Szanowni Klienci, Szanowny/a Pani/e MM Czy ze strony firmy Eko Architektura sp. z o.o. spotkał/a się Pan/i z jakąś sytuacją wątpliwą, niewyjaśnioną, bądź niedostatecznie wyjaśnioną? Jeżeli tak, prosimy o kontakt pod adresem email: sklep@domkiekoarchitektura.pl w terminie 7dni roboczych aby bez zbędnej zwłoki wyjaśnić ten temat, jeżeli zaś jest to zagranie konkurencji, oceniamy je jako poniżej krytyki, niegodne pochwały i nie pozostanie bez echa, zwłaszcza, że zawiera zarzut popełnienia przestępstwa. Pełny regulamin sklepu wraz z warunkami gwarancji jest ogólnie dostępny na stronie: https://domkiekoarchitektura.pl/warunki-dostawy-i-gwarancja Klient przed dokonaniem zamówienia jest informowany o całym przebiegu realizacji i bez akceptacji nie przechodzimy do kolejnych etapów, gwarantuje to znacznie przyjemniejszą pracę przy realizacji naszych działań zawodowych oraz marzeń Klienta o domku drewnianym :) Rocznie ilość budowanych domków liczona jest w tysiącach sztuk, tygodniowo zawsze naszą fabrykę opuszcza kilkanaście TIRów z naszymi produktami. Przy takiej ilości realizacji reklamacje stanowią około 1% wszystkich zamówień i dotyczą zwykle uszkodzonej szybki w trakcie transportu - wysyłamy nową bądź zwracamy koszt wymiany bez dociekania winy. W każdym zestawie produktu dostarczamy spory zapas materiału. Zawsze w zapasie są baliki ścian, deski podłogowe, deski dachowe, listwy obróbkowe, listwy maskujące, itp. Faktycznie podnosi to wyraźnie koszt produkcji jednak gwarantuje spokój Klienta a to w dzisiejszych czasach jest najważniejsze. Wszystkim naszym Klientom dziękujemy za zaufanie, dzięki któremu możemy udowadniać, że było warto :) Konkurencję zaś prosimy o zejście na drogę uczciwej i zdrowej rywalizacji. Pozdrawiamy Zespół Eko Architektura sp. z o.o.

MM
@Eko Architektura Sp. z o.o.

Witam ponownie. Chciałem sprostować, że nie jestem żadną "konkuencją" lecz człowiekiem, który szczegółowo przeanalizował warunki płatności oraz warunki gwarancji jakie Państwo przedstawiają na swojej stronie www. Proszę mnie nie straszyć "popełnieniem przestępstwa, bo przestępcą nie jestem. Proponowałbym skłonić się do bardziej otwartej drogi udzielania gwarancji oraz możliwości płatności po wykonaniu zlecenia, chociaż w części. Takie działania zachęciłyby mnie do zakupu u Państwa "domku", jednak obecne warunki mnie zniechęcają. Pozdrawiam

@MM

Szanowny Panie MM, nie potrafimy zrozumieć jaki inny cel niż "niezdrowa konkurencja" miałoby wypisywanie takich treści na nasz temat przez człowieka, który nawet nie wyjaśnił z nami wątpliwych/niezrozumiałych kwestii, a swoje błędne założenia celowo wypisuje w mediach aby nam zaszkodzić i oczernić nasze dobre imię. 1+1=2 Prosimy więc o przeczytanie ze zrozumieniem treści Pańskiego wcześniejszego komentarza, nie musimy nikogo straszyć, zapewne jest Pan świadomy tego co napisał na nasz temat i osiągnął Pan z tego satysfakcję. Gratulujemy :) Niemniej jednak zgodnie z naszą deklaracją przekazaliśmy temat dalej i odpowiednie organy zadecydują o dalszych postępowaniach i odpowiedzialności za zamieszczane nieprawdziwe treści. Wszystkich naszych Klientów, którzy mają jakiekolwiek wątpliwości czy zapytania w kwestii warunków zakupu, gwarancji itp. zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego z przedstawicielami naszej firmy. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania. Przy tak dużej ilości sprzedawanych domków musimy przestrzegać wszelkich zasad i warunków gwarancji, aby zapewnić satysfakcję zarówno jednej jak i drugiej ze stron. Dziękujemy wszystkim Klientom, którzy dokonali zakupu naszych produktów, to właśnie dla Was jesteśmy :) Pozdrawiamy serdecznie Zespół Eko Architektura sp. z o.o.

Chciałbym powiedzieć ze zaprzeczam swej opini z dn 2.1.2021r na temat p.adriana i oficjalnie go za to przepraszam

O.adrian to nie poważny człowiek nie odbiera telefonu i ciężko się z nim dogadać Odradzam te firmę

Czy domek powyżej 35 metrów który wymaga pozwolenia na budowę i byłby wyposażony w instalacje gazowa posiada wszystkie dokumenty potrzebne do adaptacji i całej procedury?

Rozmowę kwalifikacyjną w Eko Architektura Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Monterzy / brygady do montażu domków drewnianych z bali balika?

Długi czas przeglądam różnorodne oferty w Internecie. Ostatecznie zdecydowałam się na korzystanie z usług firmy Eko Architektura. Nie żałuję. Profesjonalne podejście do klienta, pomoc przy wyborze najlepszych rozwiązań, bogata oferta produktów i możliwość ich modyfikacji, by dostosować je do własnych potrzeb. Ekipa monterska działa w sposób sprawny i profesjonalny, jest niezwykle pomocna i życzliwie nastawiona do klientów. Usługa wykonana w sposób rzetelny i terminowy, duże zaangażowanie. Po zakończonych pracach panowie pozostawili po sobie porządek, co pozytywnie mnie zaskoczyło. Mogłam skorzystać z profesjonalnych porad, fachowego doradztwa, co umożliwiło mi wybór spełniającego moje oczekiwania domku. Pracują tutaj profesjonaliści, którzy potrafią wysłuchać każdego klienta i zaproponować mu najlepsze rozwiązania. Po zakupie otrzymałam wszystkie potrzebne produkty do montażu, a także elementy zapasowe. Polecam korzystanie z usług tej firmy.

Iwonka N

Polecam

Klient zadowolony

Firma Eko Architektura posiada ogromną ofertę oraz szeroki wachlarz modyfikacji własnych produktów. W moim przypadku to było super z terminowością wykonywanych prac. Zawodowa ekipa monterska nie dość , że wzorowo wykonała Swoją pracę to również po niej posprzątała i miejsce wyglądało na czyste i schludne.Dodatkowo firma Eko Architektura sprawuje doradztwo w kontekście wyboru domków.Co jest istotne to nawet przy prywatnym zakupie danych części/ podzespołów przedsiębiorstwo oferuje całość czyli kątowniki, śrubki, gwoździe, elementy zapasowe. Naprawdę rewelacyjna sprawa ode mnie super POZYTYW dla Eko Architektura !

Joanna Głębowska

Firma Eko Architektura oferuje profesjonalną pomoc przy wyborze domu. Co więcej, doświadczeni pracownicy wykonują swoją pracę terminowo i z zachowaniem należytej precyzji. Ekipy monterskie dbają przede wszystkim o potrzeby klienta, ponieważ to klient jest dla nich priorytetem. Montażyści pracują dokładnie, dbają o szczegóły, zależy im na perfekcyjnym wykończeniu elementów. Zawsze po sobie sprzątają, dlatego nie trzeba martwić się o utrzymanie czystości w miejscu montażu. Atutem firmy jest to, że dołącza ona akcesoria niezbędne do wykonania montażu takie, jak śrubki, gwoździe i pozostałe elementy zapasowe wyposażenia. Polecam Eko Architekturę każdej osobie, która tworzy swój nowy, wymarzony dom.

Janusz55

Firma Eko Architektura to porządna i solidna firma. Polecił mi ją znajomy i z perspektywy czasu nie żałuję. Wybór produktów jest na prawdę ogromny poza tym ze wszystkim doradzają. Długo się zastanawiałem, szukałem różnych ofert w Internecie ale finalnie wybrałem Eko Architektura. Realizacja w umówionym terminie, nie było opóźnień. Do tego cała ekipa zasługuje na pochwałę- całość sprawnie i fachowo wykonana, bardzo pomocni pracownicy (na każdym etapie nawet po skończeniu prac). Otrzymałem dużą pomoc przy wyborze domu co doceniam zwłaszcza dla tego, że byłem laikiem w temacie i miałem bardzo dużo pytań :) Ekipa po sobie posprzątała czym byłem zaskoczony. Po zakupie dostałem też wszystko co było potrzebne do montażu: gwoździe śrubki i elementy zapasowe itd. Jeśli będę jeszcze planował jakieś inwestycje z pewnością wybiorę tę firmę.

Justyna i Adam

jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru firmy Eko-Architektura. Od samego początku wszystko bez żadnych problemów, ekipa sprawdziła się świetnie, nie było żadnych poprawek i usterek, a prace zakończyły się terminowo, mimo brzydkiej pogody, która utrzymywała się przez 2 tygodnie. Jeden z panów pomógł nam wybrać projekt, doradził i wskazał możliwe modyfikacje. Firma pozostawiła po sobie ład i porządek, wszystkie materiały i ich kupno było w ich zakresie. Serdecznie polecam, bo mają też dobre ceny! jakość i wykonanie super.

Jan

Skorzystałem z usług Firmy Eko Architektura i szczerze polecam tę ekipę! Oferta jest tak bogata, że każdy znajdzie dla siebie odpowiedni produkt i w dowolny sposób może go też zmodyfikować. Jak orientowałem się w innych ofertach- wszędzie był problem z dostosowania oferty pode mnie, same gotowe produkty bez możliwości wprowadzenia dowolnych zmian. Ekipa monterska- jestem pełen podziwu. Panowie pomocni, zawsze po sobie sprzątają, nie miałem zastrzeżeń. Wręcz byłem pozytywnie zaskoczony. Panowie też zawsze doradzili najlepsze rozwiązanie i pomogli w wyborze domku. Przy zakupie otrzymaliśmy pełen "pakiet startowy". Było wszystko co niezbędne do montażu- gwoździe, śrubki i wszelakie elementy zapasowe. Pełna profeska i firma godna zaufania.

Konrad C.

Rzadko kiedy piszę opinie w internecie, ale tym razem muszę zrobić wyjątek. Firma Eko Architektura zaskoczyła mnie pozytywnie. Widać, że pracują tam wykwalifikowani pracownicy. Pomogli mi już na samym początku. Nie wiedziałem na który domek się zdecydować, ale zdałem się na pracownika, który szczegółowo omówił ze mną wady i zalety każdego domku, dzięki czemu łatwiej mi było wybrać ten odpowiedni. Realizacja zamówienia też przebiegła bez żadnych zakłóceń, a przedstawiciele firmy byli ze mną cały czas w kontakcie. Domek był gotowy do użytku zgodnie z ustalonym wcześniej terminem. Pracownicy zostawili po sobie porządek, co również mile mnie zaskoczyło. Otrzymałem też niezbędne materiały do montażu, na wypadek chęci dokonania jakichś zmian w swoim domku. Daję najwyższą ocenę firmie Eko Architektura!

Marlena Z.

Na firmę Eko Architektura natrafiłam zupełnym przypadkiem. Zainteresował mnie szeroki wybór domków, dlatego uważnie przejrzałam ofertę i zadzwoniłam do firmy. Telefon odebrał uprzejmy pracownik, z którym dokładnie omówiłam co mnie interesuje. Pomógł mi przy wyborze idealnego dla mnie domku i zapewnił, że będziemy w stałym kontakcie podczas realizacji zamówienia. Muszę przyznać, że nie mogłam dokonać lepszego wyboru. Byłam regularnie informowana o postępach prac, a domek otrzymałam w wyznaczonym terminie. Był idealny, taki jak go sobie wymarzyłam. Całkowicie zgodny z projektem i naprawdę nie było się do czego przyczepić, a muszę się Wam przyznać, że potrafię czepiać się o byle bzdury. Pracownicy też spisali się na medal, nawet posprzątali po sobie, co nie zdarza się często w tego typu firmach. Przekonajcie się sami!

Jagoda W.

Do skorzystania z usług firmy Eko Architektura zachęcił mnie duży wybór domków. Szczerze mówiąc na początku nie wiedziałam, na który domek się zdecydować. Na szczęście w wyborze pomógł mi uprzejmy pracownik firmy. Miałam delikatne obawy jeśli chodzi o terminowe wykonanie prac, ale okazały się one bezpodstawne. Domek był gotowy wcześniej niż początkowo zakładano. Został postawiony zgodnie z projektem, a pracownicy posprzątali po sobie, co muszę przyznać bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Prócz tego mam możliwość modyfikacji domku. Gratisowo otrzymałam części do montażu. Nie znam się na budowach i tego typu sprawach, ale gołym okiem widać, że firmie zależy na zadowoleniu klienta. Ja jestem zachwycona! Każdy, kto chciałby mieć swój wymarzony domek, powinien skontaktować się z firmą Eko Architektura.

RobertZ

Jak najbardziej polecam. Prace wykonywane są terminowo. Projekty są bardzo ciekawe i przede wszystkim trwałe. Ekipy monterskie spisują się doskonale i są pomocni. Co ważne, sprzątają po sobie co niestety co raz częściej nie jest niestety normą wśród innych ekip. Wybór domków jest szeroki i możemy tutaj liczyć na pomoc w wyborze odpowiedniego. Jest również możliwość modyfikacji domku. Przy zakupie otrzymujemy wszystko co potrzebne do montażu jakieś gwoździe śrubki i elementy zapasowe no i instrukcja montażu. Na pocztku mialem lekkie obawy czy oby na pewno uda mi sie zlozyc samemu domek, ale okazalo sie, ze nie ma przy tym wiekszych problemów, chociaż trochę czasu musiałem na to pośwwięcić. Najwieksza zaletą wybrane przeze mnie domku jest zdeycydowanie świeży zapach drewna :) Ogólnie wybór oceniam na plus

edyta

Jestem bardzo zadowolona z domku na działkę, który zamówiliśmy u firmy z mężem. Od początku współpraca układała się pomyślnie, Panowie doradzali, podawali swoje sugestie i najlepsze rozwiązania, na które się zdecydowaliśmy. Na plus, że firma wykonała wszystko zgodnie z terminem, nie było niedociągnięć, a domek prezentuje się jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Oprócz wyboru projektu nic nas nie interesowało, wszystkie narzędzia i zakupy były po stronie firmy. Jesteśmy zadowoleni z rzetelności i porządku jaki firma po sobie zostawiła. Mieliśmy kilka modyfikacji w projekcie, które nie zrobiły problemu.

Aneczka89

Zdecydowanie polecam firmę Eko Architektura. O postawieniu domku myśleliśmy z mężem dość długo, dywagowaliśmy czy jednak nie spróbować zrobić go samemu, ale powierzenie tego zadania firmie Eko Architektura okazało się trafną decyzją. Choć mieliśmy w głowie nakreślony plan domku, to dzięki pomocy i poradom pracowników firmy zdecydowaliśmy się na nieco inny projekt, który jeszcze lepiej pasuje do naszego ogrodu. Standardy trybu i sposobu pracy ekipy monterskiej jak i samych materiałów należy uznać za bardzo dobre. Domek został postawiony w zaplanowanym przez nas terminie. Panowie monterzy właściwie nie potrzebowali żadnej pomocy z naszej strony, o nic nie musieliśmy się martwić, bo przy zakupie otrzymaliśmy wszystko co potrzebne do montażu (śruby, wkręty, gwoździe, taśmy uszczelniające, pianki montażowe, dwuszybowe okna, nawet pistolet do silikonu, a no i elementy zapasowe).

Mariusz

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Eko Architektura. Prace zostały wykonane terminowo- nie mam zastrzeżeń. Ekipa monterska w trakcie całej pracy była bardzo fachowa. Spisali się doskonale, byli pomocni na każdym etapie. Mimo wielu dociekliwych pytań i wątpliwości starali się na każde z nich odpowiedzieć w sposób wyczerpujący, a przede wszystkim zrozumiały! Pracownicy Eko Architektury pomogli nam również w wyborze odpowiedniego domku. Po zakupie otrzymaliśmy wszystko co jest potrzebne do montażu: śruby, wkręty, gwoździe, taśmy uszczelniające, pianki montażowe, nawet pistolet do silikonu, jakość okuć czy dwuszybowe okna w standardzie, listwy wykończeniowe, obróbkowe, elementy zapasowe itp. Dzięki temu praca była sprawna, szybka, a efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Na duży plus, że firma po sobie sprząta! A mieliśmy już do czynienia z różnymi fachowcami. Polecam!

Ewelina

Daje szczere 5! Od samego początku współpraca przebiegała nam bez żadnych problemów. Najpierw był kontakt telefoniczny i przedstawienie sytuacji i umówienie spotkania, na którym Pan z firmy miał już przygotowane kilka pomysłów, które mi przedstawił bardzo dokładnie. Ja powiedziałam o swoich potrzebach i oczekiwaniach względem domku i zaczęliśmy szukać najbardziej odpowiedniego domku, który jak się okazało był bez problemu do zrobienia. Cała współpraca była super, przede wszystkim było wykonane terminowo, bez żadnych opóźnień, mimo iż pogoda czasami nie pozwalała na prace na zewnątrz Panowie odrabiali zaległości w następnych dniach. Ekipa pozostawiła po sobie porządek, mieli ze sobą wszystkie potrzebne sprzęty i akcesoria, więc nas już nic nie interesowało. Bardzo dobrze warunki cenowe, jestem bardzo zadowolona

Zostaw merytoryczną opinię o Eko Architektura Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Eko Architektura Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eko Architektura Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eko Architektura Sp. z o.o.?

Eko Architektura Sp. z o.o.