Opinie o Kancelaria Citi Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Citi Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kancelaria Citi Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Citi Sp. z o.o. w Kraków

Halina

Chciałam aplikować do nich, bo szukają teraz prawnika na stronie z ogłoszeniami. Ale poczytałam opinie i sama nie jestem już pewna :/ Powiedzcie mi czy od tego czasu poziom rekrutacji już jest lepszy? Bo pisali tu ludzie, że pozostawia on wiele do życzenia. W ogłoszeniu piszą o umowie o pracę na okres próbny 3 miesięczny, czy po tym czasie bez problemu można dostać umowę na czas nieokreślony?

niezadowolona
@Halina

Rekrutacja to jest nic w porównaniu co cię tam czeka. Większość ludzi rezygnuje po paru miesiącach. Podsumowując, nie marnuj czasu i zdrowia na to miejsce.

@niezadowolona

A mogłabyś doprecyzować lub poprzeć swoje odczucie jakimiś przykładami? Dlaczego ludzie rezygnują? Jest to spowodowane dużym nakładem pracy?

Przeszedłem proces rekrutacji, który był wymagający, ale uczciwy. Potem 3 miesięczny okres próbny, gdzie nauczyli mnie bardzo dużo ciekawych zagadnień, teraz praca z nimi to czysta przyjemność

K
@Michał

Możesz rozwinąć ? Co masz na myśli wymagający ? Dużo zadań do zrobienia czy stopień trudności jest nie do przejścia ?

kolos

Też chciałem się zrekrutować do tej kancelarii jako kierowca ,zadzwoniłem pod podany nr a Pani która odebrała nie potrafiła mi odpowiedzieć na proste pytania, których nie było w ogłoszeniu tylko odsyłała mnie do strony ogłoszenia.Pewnie posadzili tam osobę która nie miała pojęcia co w tym ogłoszeniu się znajduje. Gratulacje za takich pracowników ,może ta Pani była od sprzątania a nie udzielania informacji na temat pracy w tej firmie

Dorota
@kolos

Ale aplikowałeś w końcu? Przecież takie pytania można też zadać na rozmowie rekrutacyjnej. A tak w ogóle to czego tam brakowało Twoim zdaniem?

Zoja Walkiewicz

Odbyłam staż w Kancelarii Citi z Grodzkiego Urzędu Pracy w Krakowie. Przyszlam na staż ze skierowania, nauczyłam się pracy biurowej, co ważne jest dla mnie szkolenia są szczegółowe informacje przystępne, mogłam poznać pracę sądów, prokuratur, policji ze strony Kancelarii. Nauczyłam się obsługi sprzętów biurowych. Staż w Kancelarii, nie skończył się podpisaniem umowy o pracę, ale dzięki doświadczeniu jakie u nich zdobyłam znalazłam na stale pracę w sądzie okręgowym w Krakowie. Staż pomógł mi w obecnej pracy jest mi dużo łatwiej. Obiektywnie pracuje tam zespół ludzi z kompetencjami.

Nie zadowolona
@Zoja Walkiewicz

Nikt kto tu pracował nie ma pozytywnego zdania, pozytywne komentarze to fake

@Nie zadowolona

Dość pesymistycznie stwierdzenie, a szkoda. Po czym tak naprawdę to wszystko tak definitywnie stwierdzasz? wyjaśnisz?

Zawiedziona

Wyjatkowo nie polecam tego miejsca do pracy,szkoda bylo czasu nawet na rozmowe.Najwazniejsze dla pana,ktory ja przeprowadzwl bylo to czy jestem zaszczepiona przeciw wirusowi.Nigdzie w ofercie nie bylo o tym mowy,gdybym wiedziala z pewnoscia bym tam nie przyjechala.Od momentu kiedy powiwdzial w bardzo bezczelny sposob,ze szczepienie to ich polityka wewnetrzna przestalam sie nawet w czasie tej rozmowy wysilac,bo wiwdzialam,ze i tak nic z tego nie bedzie.Zenada i wielka szkoda mojego bardzo cennego czasu!

Kancelaria Citi
@Zawiedziona

od 01.03.2022 roku przyjmujemy do pracy Tylko i wyłącznie osoby zaszczepione. Jesteś odpowiedzialny = szczepisz się Pozdrawiamy serdecznie

Mmm
@Kancelaria Citi

Powinniscie to wielkimi czerownymi literami umiescic w ogloszeniu o prace!Moja sprawe czy sie szczepie czy tez nie a wyjatkowa bezczelnoscia bylo zadawanie mi ptan z tym wiazanych.Pierwszy raz mi sie cos takiego zdazylo i z pewnosca ostatni!

Nie zadowolona
@Zawiedziona

Ja również nie polecam tego miejsca, toksycznie tam jest....

Z tego co tu czytam na stażu tutaj można faktycznie wiele się nauczyć od podstaw. Głównie chodzi o pracę biurową ale też można nabyć doświadczenie bezpośrednio w sądzie. Zastanawiam się czy wiele osób po takim stażu zostaje już tutaj na stałe czy raczej nie ma możliwości na stabilne zatrudnienie? Ilu stażystów średnio rocznie tutaj jest, ktoś wie?

Bogdan

Czytam, że proces rekrutacyjny jest tu bardzo wymagający. Co to dokładnie oznacza? Jest dużo zadań do zrobienia czy co?

a.b.c.

Całkowity brak szacunku dla kandydata do pracy. Czas oczekiwania na rozmowę kwalifikacyjną, po punktualnym przybyciu do siedziby, został przedłużony o pół godziny, bez słowa przepraszamy za opóźnienie. Niestety, ale po czymś takim odechciewa się tam pracować. Lekceważenie na całego.

Ktosiowo
@a.b.c.

Niestety w pełni zgadzam się z opinią a. b. c.

J.H
@Ktosiowo

A ja się nie zgadzam z tą opinia -wydaje mi się że akceptacja pracownika bywa w pierwszej kolejności wizerunkową.Ja zostałem tam polecony przez znajomych i po pierwszej rozmowie przychylnie potraktowany przez wlasciciela.prawda jest .że trzeba się umieć sprzedać lub mieć konkretne preferencje potrzebne aby otrzymać pracę.Zostalem przyjęty i nie narzekam na nic....w tej firmie.Jacek H.

Kancelaria CITI
@a.b.c.

Skoro młode osoby zapisane na konkretną rozmowę o pracę spóźniają się pół godziny na spotkanie, to nie ma innego sposobu jak obsuwa czasowa. Sami Państwo nie szanujcie czasu innych . Pretensje można mieć tylko do siebie. Nie mówiąc o tym, że bez słowa nie przychodzicie na spotkanie.

E
@a.b.c.

Zgadzam się ponieważ również miałam niemiłe doświadczenia podczas rozmowy kwalifikacyjnej w tej Kancelarii a byłam w niej dwa razy. W obu przypadkach czas oczekiwania był znacznie dłuższy ponad wyznaczoną godzinę i również żadnego słowa przepraszam. Po pierwszej rozmowie z Kancelarii niedługo później otrzymałam pozytywną odpowiedź od innego pracodawcy jednak była to umowa tylko czasowa na zastępstwo. Gdy tamta umowa wygasła postanowiłam ponownie spróbować zaaplikować do Kancelarii ponieważ akurat znów prowadzili rekrutację. Zostałam ponownie zaproszona na rozmowę. Tym razem na początku prowadziła ją jedna osoba a nie trzy jak podczas pierwszej. Jednak praktycznie pod koniec rozmowy dotarła druga osoba rekrutująca i chyba musiała mnie rozpoznać ponieważ była również przy pierwszej rozmowie. Jej komentarz na mój widok była następujący: Dalej Pani od tego czasu nie znalazła Pracy? Byłam w totalnym szoku takim brakiem kultury i tylko grzecznie odpowiedziałam, że znalazłam pracę ale czasową. Po tej rozmowie stwierdziłam, że nawet jakby odpowiedź była pozytywna nie przyjdę do miejsca gdzie pozwala się na takie komentarze pod adresem kandydata o pracę.

Emilia
@E

Rozumiem niezadowolenie spowodowane opóźnieniem, taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. A czy pracodawca przedstawił wszystkie warunki zatrudnienia, mówił coś o możliwościach, jakie oferuje? Takie informacje są bardzo cenne dla potencjalnych kandydatów.

a.b.c.1.
@Kancelaria CITI

Szanowni Państwo Citicośtam, to Państwo przeprowadzacie rekrutację. Sam fakt że tłumaczycie się zachowaniem innych świadczy o braku waszego profesjonalizmu i umiejętności przeprowadzenia sprawnej rekrutacji. Kandydat który spóźnia się pół godziny na rozmowę wykazuje całkowity brak szacunku i lekceważenie i takiemu kandydatowi należy podziękować za rozmowę. Tak samo jak dziękuję się potencjalnemu pracodawcy który nie potrafi/nie chce/ nie umie tak zorganizować czasowo rekrutacji aby nie narażać na szwank własnego dobrego imienia. Potem nie trzeba zwalać winy na innych. I to słownictwo "obsuwa". To już o was świadczy.

Olga

Citi jest kancelarią odszkodowawczą. Firma świadczy usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dużych podmiotów gospodarczych. Szukałam ofert pracy, ale obecnie na stronie nie ma takich informacji. Jak wygląda ścieżka kariery i możliwości rozwoju w tej firmie?

student

Kancelaria Citi stawia na rozwój młodych osób, obowiązki praktykanta nie wyglądają, jak w innych kancelariach, czyli nie polegają tylko na skanowaniu czy kopiowaniu dokumentów wręcz przeciwnie, Citi jest idealnym miejscem na zdobycie bezcennego doświadczenia zawodowego zwłaszcza dla początkujących osób. Studiuje dziennie a mimo to mogłam odbyć trzymiesięczny staż nie opuszczając żadnych zajęć, dopasowałam godziny pracy do mojego planu zajęć, pomimo ruchomego grafiku spotkałam się z wyjątkowym zrozumieniem ze strony zarówno zarządu, jak i reszty współpracowników co do godzin pracy. Porównując odbyte praktyki z innymi rówieśnikami, jako jedyna miałam możliwość elastycznych godzin pracy. Praktyka była bardzo obszerna dzięki czemu mogłam poznać strukturę pracy kancelarii, miałam styczność z analiza autentycznych spraw oraz przygotowywałam pisma. Odbyta praktyka zdecydowanie na plus.

Magda Gieras

Dziękuje za pomoc w napisaniu mi odwołan do sądu w mojej sprawie. Polecam sama przyszlam z polecenia i nie zaluje ! Pozdrawiam przystojniaczka z recepcji ;-)

BJ

Bardzo polecam pracę w Kancelarii Citi Sp. z o.o. w Krakowie. Odbywałem praktyki studenckie przez miesiąc. Bardzo wiele się podczas nich nauczyłem. Przełożeni bardzo pomocni, zawsze służyli podpowiedziami i dobrymi radami. Jednocześnie wymagający na tyle, żeby praktykant wyniósł ze swojej pracy jak największą wiedzę i doświadczenie praktyczne. Atmosfera w Kancelarii bardzo przyjemna. Nie było problemów z modyfikacją swojej dyspozycyjności w ciągu tygodnia pracy, zmiany nigdy nie były odbierane negatywnie, była duża elastyczność..

Dominika B

Przyjazna atmosfera i pomocni współpracownicy. Polecam

W Kancelarii Citi można zdobyć dużo doświadczenia pod okiem mądrych prawników, sam wiele zyskałem na pracy w fajnym zespole, nie ma ciśnienia, ale robić trzeba, bumelowanie też nie przejdzie. Starsi koledzy zawsze chętnie udzielą jakąś radę, pomogą aby sprawniej praca szła. Praca w Kancelarii Citi pozwoliła mi zyskać bezcenne doświadczenie.

kasia94
@Adam

Jak wygląda proces rekturacji?

Ali

Pracowałem kilka miesięcy , z powodów osobistych zmieniłem miejsce zamieszkania , ale kancelarie wspominam bardzo dobrze i żałuję że nie mogę dłużej tam pracować . Ludzie spoko , szefostwo wymagające ale z drugiej strony doceniające pracownika więc uważam że jak najbardziej na plus !

Mariusz

W Kancelarii odbywałem 3 miesięczną praktykę, którą będę wspominać bardzo dobrze. Pracownicy są bardzo pomocni, posiadają doświadczenie i wiedzę w zakresie, w którym się specjalizują. Przydzielane zadania pozwalały na rozwój umiejętności niezbędnych w wykonywaniu zawodu prawnika i nie ograniczały się jedynie do researchu czy przygotowywaniu dokumentacji dla starszych pracowników. Atmosfera panująca w pracy pozwalała na bezstresowe zapoznawanie się z nowymi obowiązkami oraz kwestiami prawnymi, z którymi wcześniej nie miałem do czynienia oraz sprawiała, że po krótkim czasie, jako praktykant, mogłem poczuć się częścią zespołu. Podsumowując, jak najbardziej polecam Kancelarię Citi jako miejsce do odbycia praktyk ze względu na sprzyjającą atmosferę, pomocnych i doświadczonych pracowników oraz pełen profesjonalizm w podejmowanych działaniach.

Marcinek

Dobrez się z nimi dogadać na cesję mi udawało

Adrian16

Pracuję w Kancelarii od 5 lat. Nie spotkałem się nigdy z nieprzyjemną sytuacją wynikającą z działania zarządu czy też kolegów i koleżanek z pracy. Atmosfera jest przyjacielska i zawsze można liczyć na pomoc drugiej osoby. Każdy z pracowników poważnie traktuje swoje obowiązki i dąży do spełnienia oczekiwań klientów. Dużym plusem są częste spotkania oraz wyjazdy integracyjne, a liczne szkolenia pozwalają na poszerzenie swojej wiedzy oraz pozyskanie nowych umiejętności. Zachęcam do dołączenia do naszego zespołu poprzez udział w rekrutacji.

Magda

Bardzo dobra kancelaria. Polecam

Klient

Nie polecam. Zabranie klientowi ile się da z odszkodowania. Rzucanie słuchawkę podczas rozmowy. Brak odpowiedzi na wiadomości. Brak zaangażowania mimo dużego procentu w umowie. Nawet z własnych poniesionych kosztów wydanych na lekarzy.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Citi Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Kancelaria Citi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Citi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Citi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 11 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kancelaria Citi Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kancelaria Citi Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kancelaria Citi Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Strzelców 14 lok. 1U
    31-422 Kraków
  • NIP: 9452183707 REGON: 361208643 KRS: 0000552174

Kancelaria Citi Sp. z o.o.