Opinie o Kancelaria Citi Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Citi Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kancelaria Citi Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Citi Sp. z o.o. w Kraków

Artemix

Odbywałem 4 miesiące staż w Kancelarii z bezrobocia z Grodzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, gdzie mnie skierowali na staż. Staz odbywał się w formie lekkiej pracy biurowej skanowanie, kserowanie dokumentów, układanie teczek, nuemrowanie teczek akt osobowych,. Po jakimś czasie nauczyłem się pisać proste pisma do urzędów, ubezpieczycieli. Szczerze idąc tam myślałem jakie będą nudy, natomaist pozytywnie się zaskoczyłem atmosfera w pracy bardzo fajna, przycjacielska, są długie przerwy, obiady firmowe, kawa, herbata, codziennie jakieś ciastka. Skłąmałbym gdybym powiedział, że było mi źle, było bardzo fajnie, dużo się nauczyłem, szkoda , że koronawirus jest, bo nawet bym się u nich zatrudnił, ale teraz nie można, bo pracują zdalnie. Pozdrawiam zespół i dziękuje za daną mi szansę !

Czy w Kancelaria Citi Sp. z o.o. są paczki/bony świąteczne?

Kancelaria Citi

bonów świątecznych nie było, ale wspólne wigilie oraz imprezy integracyjne są regularnie

Student W.

Pani która tam pracuje ma ogromny zasób słownictwa i to tego najgorszego. Wszelkich wulgaryzmów i słów powrzechnie uznawanych za obelżywe. Nie wywarła dobrego wrażenia. Przypuszczam, że mierzy wszystkich swoją miarą. Nie polecam. Najwyraźniej nie potrafi przyznać się do błędu, przerzuca odpowiedzialność na drugą osobę zamiast przeprosić. Nie uważam takiego podejścia za profesjonalne. Zaznaczam również, że nie oceniam kancelarii jako całości a jedynie jedną z jej reprezentantek.

Maciek

Jestem pracownikiem Kancelarii od 4 lat. Atmosfera w pracy jest fantastyczna. Współpracuje z zespołem niesamowitych fachowców w dziedzinie prawa czy administracji. Pracodawca dba o swoich podopiecznych organizując przeróżne evnty czy spotkania integracyjne. Polecam każdemu pracę w tak ambitnym i pomocnym zespole oraz zachęcam do podjęcia współpracy. Zachęcam również każdego klienta do pozostawienia swojej sprawy odszkodowawczej zespołowi prawników którzy na pewno kompetentnie i z zaangażowaniem obsłużą Państwa sprawę.

Kancelaria Citi

Pozdrawiamy Panią z towarzystwa ubezpieczeniowego Warta, która to świadczy po godzinach pracy usługi na pewnym znanym portalu od lat 18 i która to ten komentarz napisała. Szanowni wszyscy normalni co to czytają, w Kancelarii Citi jako szanujący się pracodawca przestrzega najwyższych standardów i jak ktoś chciałby to zweryfikować to zapraszamy do uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych, które odbywają się co kilka miesięcy.

Student
@Kancelaria Citi

Nie znam żadnej pani która świadczy usługi po godzinach pracy ani tym bardziej pracuje w warcie. Domyślam się, że to sama zainteresowana odpisała na ten komentarz. Pani jest zwykłą prostaczka i chamka bez kultury, słyszałem na własne uszy. Żadne wybielanie się i przerzucanie winy na innych nic tu nie da. To chyba pani standardowa taktyka. Ale wiadomość brzmi - nie tylko konkurencja ma coś niemiłego i prawdziwego do powiedzenia na pani temat. Kto miał nieprzyjemność ten wie na 100%

Student
@Kancelaria Citi

Nie znam żadnej pani która świadczy usługi po godzinach pracy ani tym bardziej pracuje w warcie. Domyślam się, że to sama zainteresowana odpisała na ten komentarz. Pani jest wulgarną i agresywną osobą, słyszałem na własne uszy. Żadne wybielanie się i przerzucanie winy na innych nic tu nie da. To chyba pani standardowa taktyka. Ale wiadomość brzmi - nie tylko konkurencja ma coś niemiłego i prawdziwego do powiedzenia na pani temat. Kto miał nieprzyjemność ten wie na 100%

Szukający pracy

Pracowałem w dwóch innych kancelariach, obecnie szukam pracy, czy Kancelaria Citi prowadzi obecnie rekrutację?

Zapytaj
@Szukający pracy

Najlepiej z takim pytaniem odwiedź ich biuro, albo po prostu zadzwoń. Wyjdzie to profesjonalnie i dowiesz się o wiele więcej. Na GoWork większość firm zagląda niezbyt często.

Olga
@Zapytaj

Z odwiedzeniem biura to aktualnie ciężko, bo pracują zdalnie. Może jednak tu ktoś podpowie, czy prowadzą obecnie rekrutacje? Pracownicy Citi chyba orientują się, co się dzieje w ich firmie.

Klient

Miałem kontakt z tą firmą jako klient i wszystko było ok. Kontakt mógłby być nieco lepszy oraz informowanie o postępach sprawy. Sprawa załatwiona pozytywnie, a odszkodowanie wypłacone, choć wypłata nie była zbyt szybka. Generalnie sprawa załatwiona prawidłowo i z dobrym efektem.

Pytająca

Pojawia się tutaj kwestia, że pracownicy są tu z założeniem tylko na chwile, czy to prawda i jest duża rotacja pracowników?

Pamela

Praca w Kancelarii Citi to była dla mnie przyjemność. Dzięki wspaniałej atmosferze pomiędzy Pracownikami i Zarządem pracuje się tam doskonale. Wszyscy są do siebie przyjacielsko nastawieni, służą pomocą i dobrą radą. Jest to zespół specjalistów którzy w 100% oddają się swojej pracy. Z czystym sumieniem polecam wszystkim, którzy zastanawiają się nam złożeniem cv do tej Kancelarii

@Pamela

zgadzam się z powyższą opinią w całości. Dziwię się innym pseudonegatywnym opiniom, gdyż każdy, kto tu pracował to wie jak tu jest - czyli miła i fajna atmosfera

Rafał
@Pamela

A jak wygląda sytuacja w kontakcie między pracownikami? Jest jakiś zorganizowany system przekazywania informacji służbowych czy wszystko ustnie lub mailem?

Zdegustowana

Pozostaje mi zgodzić się z poniższymi postami dot. lekceważenia potencjalnego kandydata. Otrzymałam telefoniczne zaproszenie na rozmowę o godzinie 15 na następny dzień na godzinę poranną mimo, że z cv jasno wynika, iż przebywam obecnie 700 km od Krakowa...Przepraszam bardzo, ale człowiek nie frunie.... Na pytanie o przesunięcie terminu rozmowy otrzymałam automatyczną rezygnację z mojej osoby. Przyznaję, że pierwszy raz w życiu spotykam się z takim brakiem elastyczności i odrealnienia. Drodzy Państwo czasy czerwonych i bursztynowych organizacji już dawno minęły, a standardy rekrutacji poszły daleko do przodu. To ten potencjalny kandydat będzie docelowo zasilał Wasze kieszenie w kwoty o których sam może pomarzyć, dlatego należy mu się szacunek. Cieszę się jedynie, że nie musiałam poświęcać czasu i marnować pieniędzy dla firmy, która już na samym początku wykazuje brak zrozumienia, brak elastyczności i podejście z "góry" dla kandydata co jak mniemam przenosi się na dalsze etapy kariery w w/w firmie.

Artur
@Zdegustowana

Czy po sytuacji, którą doświadczyłaś będziesz jeszcze próbowała aplikować do pracy w Kancelaria Citi? Ciekawi mnie, czy dasz tej firmie jeszcze jedną szansę na zaprezentowanie swojej osoby.

D.M.

W Kancelarii panuje bardzo miła i koleżeńska atmosfera, wszyscy służą pomocą i radą. Wyrozumiałość Zarządu, kierownictwa oraz innych pracowników to bardzo duży atut. Praca stwarza możliwości rozwoju i awansu na całkowicie samodzielne stanowisko pracy.

Nie polecam pracodawcy, mam z nią złe doświadczenia. Atmosfera w pracy bardzo sztywna, bo wszyscy wiedzą że jesteś tutaj na chwilę

@Anna

Pani Anno, nigdy nie zatrudnialiśmy osoby o takim imieniu, tak więc przykro nam, że musimy zgłaszać na policję takie szkalowanie dobrego imienia firmy, gdyż taki komentarz nie może pozostać obojętny. Pani Anno, proszę się zając swoim życiem na Zarzeczu.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Kancelaria Citi Sp. z o.o.?

Należy wysłać swoje CV na adres email: kontakt (at) kciti.pl

B.Ewa

Witam, miałam okazję odbyć kilkumiesięczną praktykę w Kancelarii CITI. W odróżnieniu od poniższych opinii - ze swojej strony pragnę polecić współpracę z Kancelarią oraz przełożonymi. Od samego początku traktowano mnie poważnie oraz z szacunkiem. Rozmowa wstępna odbyła się w terminie i została przeprowadzona w sposób rzeczowy i profesjonalny - bezpośrednio z pracodawcą. Jestem zadowolona z przebiegu mojej praktyki. Praca pod okiem specjalistów, a także zakres przydzielanych mi obowiązków był w pełni satysfakcjonujący oraz dał mi możliwość rozwoju w dziedzinie jaką specjalizuje się Kancelaria, tj. odszkodowań. Dostałam propozycję dalszej współpracy, za co serdecznie dziękuję pracodawcy, jednakże ze względów prywatnych niestety nie mogłam dalej pozostać w tym ciepłym miejscu. Na moją pozytywną ocenę wpłynęła również przyjazna atmosfera jaka panuje pomiędzy współpracownikami. Dzięki temu czułam się dobrze w gronie osób, które pracują w Kancelarii już od kilka lat. Pracownicy również traktowali mnie w bardzo miły sposób.

Tedy

Bardzo dobry pracodawca ale również wymagający i sądzę, że nie każdy poradzi sobie dlatego te komentarze złośliwe?

Michałek

Miałem okazję odbywać staż w tej Kancelarii, pod okiem adwokatów dużo się nauczyłem. Lubię atmosferę w Kancelaria Citi Sp. z o.o. za: Fajne zaplecze kuchenne, pyszna darmowa kawa dla pracowników, czasami są też cukierki

Cukiernik
@Michałek

Michałek, na prawdę najlepsze co znalazłeś ciekawego w firmie to kuchnia, kawa i cukierki? To może powinieneś spróbować pracy w cukierni. Niezbyt dobrze świadczy to o firmie, jeśli dla kogoś w pracy w kancelarii najważniejsza była kuchnia i kawa...

Grzesiek

Pracując w bardzo dobrej firmie trzeba dawać z siebie dużo. Sądzę, że nie każdy to robi.

Jan Kurowski

Ponad 4 lata byłem związany z Kancelarią Citi w Krakowie. Wpierw pracowałem na stanowisku flotowca, potem awansowałem na dyrektora floty, niestety los chciał, że poznałem dziewczynę.... musiałem się wyprowadzić, a dojazdy mnie wyniszczały i musiałem zrezygnować. W firmie panuje rodzinna atmosfera, zespół jest młody i fajny. Adwokaci nie są takimi sztywniaczkami jak mi się na początku wydawało, tylko spoko goście. Są różne bonusy, wyjazdy integracyjne, spotkania firmowe, dodatki specjalne, nie ma co narzekać. Pozdrawiam serdecznie pracowników Kancelarii Citi Lubię atmosferę w Kancelaria Citi Sp. z o.o. za: Atmosfera jak we włoskiej rodzinie, Pani Prezes niczym "capo di tutti capi"

Michał Z.

Pracowałem przez pół roku, bardzo miło wspominam ten czas. Atmosfera pracy w Kancelarii jest jak w rodzinie. Podoba mi się, że kierownictwo i szefostwo wierzy w Boga i się tego nie wstydzi, co jest rzadkością w naszych czasach. Polecam pracę w tym zespole, ja niestety zmieniłem miasto zamieszkania. Lubię atmosferę w Kancelaria Citi Sp. z o.o. za: Rodzinna atmosfera

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Citi Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Kancelaria Citi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Citi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Citi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 11 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kancelaria Citi Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kancelaria Citi Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kancelaria Citi Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Strzelców 14 lok. 1U
    31-422 Kraków
  • NIP: 9452183707 REGON: 361208643 KRS: 0000552174

Kancelaria Citi Sp. z o.o.