AIQLABS Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o AIQLABS Sp. z o.o.

Daj Pan Spokój

Chaos, zamęt, nerwówka...nie polecam....

Anna Z
@Daj Pan Spokój

A ja mam inne doświadczenia bo to najspokojniejsza firma w jakiej pracowałam :) Wypłaty są zawsze terminowe, atmosfera w porządku i rekrutacja też bezproblemowa

Łuki

Wreszcie praca w której panuje miła atmosfera i każdy się wspiera w razie potrzeb!

@Łuki

Dokładnie, nie ma strachu zapytać kogoś o coś, poprosić o pomoc. A w poprzednich firmach w których pracowałem była rywalizacja, a tutaj współpraca

Czy w AIQLABS Sp. z o.o. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Tester umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 11 maja na GoWork.pl.

Czas pracy jest normowany i umożliwiamy pracę zdalną.

Sebastian
@Pracodawca

Ale umożliwiacie prace zdalną w wyjątkowych sytuacjach czy jest możliwość pracy zdalnej codziennie bez pojawiania się w biurze?

@Sebastian

Jesteśmy elastyczni i wszystko jest kwestią ustalenia zasad i dogadania się ze swoim przełożonym :)

K.K

Można pracować zdalnie czasem, ale ja tam polecam w biurze bo super ludzie tutaj pracują i naprawdę dobra atmosfera panuje

Magdalena
@K.K

A co konkretnie tę atmosferę tu buduje, że tak zachęcasz? ;)

@Magdalena

Wszyscy są mili i pomocni, nie ma jakieś konkurencji itd. Po prostu w porównaniu do poprzednich firm widzę że tu jest lepiej

Kornelia

Dobre miejsce na rozpoczęcie pracy, zdobycie doświadczenia i rozwijanie się. Polecam

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie AIQLABS Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
bartosz

Dla mnie znaczące jest to że mam umowę o pracę i możliwość pracy zdalnej co jest niesamowicie wygodne

Aśka

Polecam, firma naprawdę jest rzetelna i godna zaufania, to dobry pracodawca i uczciwy

Marcin B

najlepsza praca jaką miałem do tej pory. Nic dodać niz ująć. Ciesze się że tu trafiłem i uważam że warto zlozyć swoje CV

Kostoń

Jak dla mnie jest ok, rozmowa przebiegla sprawnie, bardzo szybko wszystko załatwione. Dobry kontakt, naprawdę polecam każdemu

BB

Warunki pracy są jasno przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej. Bardzo miła atmosfera tu panuje, wszystko naprawdę jest ok. Zarobki moim zdaniem też są nie najgorsze

Hubert

Dla mnie trzy rzeczy są kluczowe - stabilne, pewne zatrudnienie, umowa o pracę no i możliwość pracy zdalnej.

Arszon

Praca dobra, są dni bardziej stresujące, ale ogólnie bardzo dobra atmosfera jest. Jestem zadowolony i polecam jak ktoś szuka stabilnego zatrudnienia

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w AIQLABS Sp. z o.o.?

Wygląda marnie

Ta firma od lat roluje swój dług…..Jest tam słabo strasznie.

Marzena
@Wygląda marnie

A co konkretnie Twoim zdaniem jest słabe?

Maćko

Moim zdaniem bardzo przyjemna, pracowałem już w kilku firmach i tu się czuje najlepiej

Eryk

moim zdaniem jest po prostu ok :) przyjemnie, wszyscy dosc mili i kulturalni

Maćko

Ogólnie firma oferuje dobre warunki, na pewno na plus atmosfera, bardzo wszyscy miło podchodzą do nowych osób i pomocnie

Amis95

Sprawna i bezproblemowa rekrutacja, odpowiedzieli w ciągu kilku dni, a niektorym firmom zdarza się po kilku tygodniach więc super :)

Kevin

zawsze było w porządku więc na tą chwilę nie szukam innej firmy z pożyczkami bo ta jest sprawdzona i uczciwa

Kamil

Przejrzysta umowa, dobra oferta, nie ma dużego oprocentowania. Jest ok

Filo

Polecam bardzo - uczciwa firma z super cennikiem i mega obsługa. Polecam bardzo.

Arek

Super podejście do klienta, naprawdę mila i pomocna obsługa, a prowizja nie jest wysoka

damian

Szybko przyznana pożyczka, naprawde mi pomogli i sprawnie to poszło na czym mi zależalo

Zadowolony

Wszystkie formalności wykonane zgodnie z umową, wszystko sprawnie i naprawdę bez żadnych opoznien.

Zostaw merytoryczną opinię o AIQLABS Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w AIQLABS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AIQLABS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AIQLABS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 67 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AIQLABS Sp. z o.o.