Tryumf Sp. z o.o.

Opinie o Tryumf Sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Dziękujemy za odwiedzenie naszego profilu na portalu GoWork.pl.Podjęliśmy decyzję o przyłączeniu się do dyskusji, którą prowadzicie na łamach tego forum. Do tej pory z uwagą przyglądaliśmy się Waszym komentarzom. Od dzisiaj postaramy się aktywnie w tej dyskusji uczestniczyć. Zarówno pozytywne opinie, jak i konstruktywna krytyka, pozwalają nam rozwijać się i stale polepszać jakość naszych usług.
   Nie możemy jednak pozostać obojętni na bezpodstawne zarzuty uderzające w dobre imię firmy, czy też jej poszczególnych pracowników. Prosimy pamiętać, że swoboda wypowiedzi nie oznacza prawa do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Pragniemy uprzedzić, że komentarze łamiące regulamin forum, mogą być archiwizowane przez jego Administratora

W kwestiach wymagających wyjaśnienia, najlepiej kontaktować się z nami bezpośrednio pod adres: hr@tryumf.com, wówczas będziemy mogli dokładnie przyjrzeć się sprawie i się do niej odnieść.

Pozdrawiamy

Tryumf

Witam. Mam pytanie do zarządzających firmą TRIUMF, Ostatnio wybudowaliście nową halę za Vosterem, Będą tam uruchmiane procesy galwaniczne co jest zbierzne z moimi kwalfikacjami i zainteresowaniami, Kiedy będzie start linii do obróbki powierchniowej i od kiedy można starać sie o pracę. Pozdrawiam

Jeż Jerzy

Z błędem nazwę wpisałeś a oni z taką umiejętnością to biorą na wyższe stanowiska.

Dzień dobry, Prosimy o kontakt pod nr tel. 15-878-17-00 wew. 711 lub na adres @ : hr@tryumf.com. Pozdrawiamy

Januszex

Czy chińskie pucharki tak zabolały opinie że zablokowały możliwość ich dodawania ?

Ewaxx

Są teraz jakieś przyjęcia na firmę?

Roosevelt

„Wielkie umysły rozmawiają o pomysłach, średnie umysły rozmawiają o wydarzeniach, a małe umysły rozmawiają o ludziach”. - Eleanor Roosevelt

Umysł
@Roosevelt

Wspaniały to był cytat nie zapomnę go do jutra. Oczywiście polityka firmy jest taka że pracownicy i ryby głosu nie mają więc nawet trafny. Dobrze że wasze wielkie umysły wpadły na pomysł handlu jednorazowkami z chin za 90 zł.

Programista CNC

Niekompetenty kierownik, masa kłamstw, zero kokretów, sam się gubi w tym co mówi. Porażka bo firma wydaje się być ok :)

Proponuje zmiane kierownika

Na jakie benefity można liczyć w Tryumf Sp. z o.o.?

Można liczy na pochwałę słowną od pana z wyeksponowanym sikorem na zdjęciu w stopce z miną tęgiego myśliciela "Brawo wy", oczywiście jak hajs się będzie zgadzał w portfelu.

Xyz

Na marny socjal przy urlopie powyżej 10 dni, chodź teraz to na żadne

Grzesio

Pensja jakiejś 2000, 2300 jak pracujesz pierdyriald lat i postraszysz ze sie zwolnisz. Obowiazki różne bedziesz w jednym czasie magazynierem, ksiegowa, sprzedawca, pracownikiem call center, windykatorem, śmieciarzem, sprzątaczką, dostawcą, przedstawicielem handlowym. Polityka tego miejsca wyglada tak: kreujemy sie na rodzinna firme miła dbając o pracowników, to oni są najważniejsi, a w rzeczywistości jak na horyzoncie pojawi sie kryzus wyglada to tak: hur dur wywalamy 3/4 ludzi bo kasa na spłacania pozerski fur sie kończy. Ogólnie samo robienie kasy na maseczkach i rękawiczkach z chin a co za tym idzie na ludzkim strachu i sorzedawanie ich po 1000 razy zawyżone cenie jest tak słabe ze zostawiam ocenie czytajacym, oczywiscie to pracownicy wydzwaniaja i wciskają ludziom te rzeczy jak jacys akwizytorzy od pokazów garnków. Ostatnie do bab z kadr jeśli to czytają lub ktos moze im przekazać. Jak wysyła sie listy ze swiadectwami praccy, to obowiazuja na kopertach zwroty grzecznosciowe, watpie zebyscie byly z kims na Ty szczególnie ta główna.

Kanon

Dobrych ludzi poznaje się po ich czynach w trudnych chwilach, tak samo jest z pracodawcami. Dlatego z całą świadomością mogę powiedzieć, że nie polecam tej firmy i nie poleciłbym jej również przed pandemią, bo są zwyczajnie kiepskim pracodawcą.

Kordian

Czeka nas bardzo trudny czas a tu taka nagonka na firmę. Zawsze można zmienić prace jeśli ktoś jest wybitnym fachowcem.

Konrad
@Kordian

Bardzo trudny czas to czeka byłych pracowników, których firma potraktowała tak, a nie inaczej i traktowała ich tak zawsze i nikt tu nie ubolewa nad tym, że tam już nie pracuje, bo naprawdę nie ma nad czym ubolewać, a raczej każdy wyraża opinie po to, aby w przyszłości potencjalni pracownicy mieli świadomość gdzie chcą się zatrudnić, a takie strony, jak ta umożliwiają refleksję nad tym. Również szczerze odradzam podejmowanie tam pracy, a powody zostały podane już przez innych poniżej, ja się tylko pod tym podpisuję obiema rękami. Dodam tylko od siebie że jeżeli ktoś w przyszłości trafi na ogłoszenie firmy tryumf i będzie w nim napisane "atrakcyjne wynagrodzenie", to chodziło im o minimalną.

Szczepan

Nie polecam pracy w tej firmie ponieważ. 1. Zarobki najniższe z możliwych. 2. Obowiązki nieadekwatne do zarobków. 3. Komunikacja na poziomie kubków na końcach sznurka. 4. Kierownictwo porażka na każdej płaszczyźnie, nie wiem po co tam jeszcze niektórych trzymają. 5. W czasie pandemii zaczęli sprzedawać za jakieś chore pieniądze maseczki jednorazowe. Nie było by problemu gdyby to była ich branża, a nie czysta chęć robienia pieniędzy na biednych ludziach. 6. Masa zwolnień w ostatnim czasie, firma kompletnie nieprzygotowana na żaden kryzys. Wszystkie środki pchane na prywatne konta i w samochody. To chyba najlepiej i ostatecznie pokazuje co w tej firmie się liczy i podpowiem, że nie są to pracownicy. Nie polecam, bo nie ma czego.

Ginger

Jeśli chcecie zarabiać 2000zl i biegać po magazynie 8 godzin lub rozładowywać kontenery po parę ton dziennie to ta praca jest dla was a prawie bym zapomniał czasem kierownictwo rozdaje cukierku dla najlepszych zawodników :)

triumph

Niskie zarobki, wysokie wymagania na każdym stanowisku (im niższe, tym gorzej traktują), małe szanse na rozwój, kierownictwo odklejone od rzeczywistości, widzi tylko tabelki. W ostatnim czasie wywalili masę ludzi z dnia na dzień, a reszta na skróconych etapach sprzedaje chińskie maseczki. Nie polecam tej firmy, radzę się dwa razy zastanowić przed wysłaniem CV.

Gawłowski

Nie polecam nikomu tej firmy. Ładnie wyglądające ogłoszenia o pracę, dobrze wyglądającą strona na fb i cała otoczka przyjaznej, rodzinnej firmy, to zasługa ludzi od marketingu i pr, co nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Począwszy od tego, że firma kreuje się na jakąś warszawską korporacje (a jest jakimś magazynem z pucharami i maszynami do grawerowania), szczyci się, że jest producentem, pytanie tylko czego skoro wszystko, ale to dosłownie wszystko produkowane jest w Chinach i kontenerami sprowadzane do Polski. Druga kwestia, to kwestia zarobków, czy pracujesz miesiąc, czy rok, czy dłużej, jeżeli nie jesteś przydupasem prezesa, to nie licz na godne zarobki. Firma pcha pieniądze w samochody za pół miliona, ale jeżeli chodzi o podwyżki dla pracowników, prawie zawsze są decyzje odmowne, ewentualnie można liczyć po kilku latach na 100 zł brutto. W firmie rządzą ludzie, którzy nie mają jakichkolwiek predyspozycji do zarządzania, a układy powoli niszczą tą firmę i na pewno zachęcają do tego, żeby rezygnować z pracy tam. Ostatnia wartą uwagi kwestią jest postawa firmy podczas pandemii i to jest chyba największe ich osiągnięcie, niestety nie ma się czym szczycić, mianowicie firma tryumf z dnia na dzień zwolniła ponad 100 osób i wciąż się nie zatrzymuje, a tym którzy jeszcze pozostali odebrano wszystkie dodatki i skrócono etaty, gdzie duża część ludzi ma kredyty i rodziny na utrzymaniu i nie jest ważny staż, czy Twój wkład w rozwój tego miejsca, liczą się tylko portfele dyrekcji i kierownictwa. Szczerze odradzam podejmowanie tam pracy i radzę dwa razy przemyśleć wysłanie CV.

Ferdynand

Bardzo dobrze postrzegana w internecie firma. Fajna atmosfera i dobra praca.

Zostaw merytoryczną opinię o Tryumf Sp. z o.o. - Stalowa Wola

• Jak się pracuje w Tryumf Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tryumf Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tryumf Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tryumf Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Tryumf Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tryumf Sp. z o.o.