Opinie o Actum Lab Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Actum Lab Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Actum Lab Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Actum Lab Sp. z o.o. w Gdańsk

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Administrator Nowy wpis

Jaką umowę oferuje Actum Lab Sp. z o.o. dla osoby na okresie próbnym? Z tego co widzę, to aktualnie poszukują kogoś na stanowisko Asystentka.

Mateusz Nowy wpis

Świetna atmosfera i możliwość rozwoju. Zmiana planów zmusiła mnie do przejścia dalej, ale polecam jak najbardziej.

Asia Nowy wpis

W Actumie pracowałam ponad 2 lata, z tej perspektywy oceniam firmę pozytywnie. Jako grafik miałam zapewniony dostęp zarówno do świetnego sprzętu jak i wszystkich potrzebnych narzędzi. Miałam też możliwość rozwijania zainteresowań i za to jestem wdzięczna, bo bardzo dużo się nauczyłam w ciągu tych 2 lat. Zespół bardzo młody, ale w tym przypadku to zaleta - nowoczesne technologie, ukierunkowanie na rozwój, w biurze dużo humoru :) będę miło wspominać. Szefostwo sympatyczne - czuć hierarchię, ale można też szczerze porozmawiać.

Jerzy Nowy wpis

Bardzo dobra firma i jeśli ktoś ma umiejętności to będzie bardzo usatysfakcjonowany pracą!!

logo firmy Specjalista Googe Ads - SEM - ZDALNIE
(1 opinia)
logo firmy Tajemniczy klient
Eco-Solar Monika Król
Aplikuj na wiele ofert

Wiecie coś nowego odnośnie firmy Actum Lab Sp. z o.o. w miejscowości Gdańsk, bo nie zamieszczacie nic o nich, a nie wiemy jak u nich z zatrudnieniem jest.

Zostaw merytoryczną opinię o Actum Lab Sp. z o.o. - Gdańsk

Actum Lab Sp. z o.o.
5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Jaśkowa Dolina 81
    80-286 Gdańsk
  • NIP: 9571087594 REGON: 365020250 KRS: 0000628928

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Actum Lab Sp. z o.o.