Opinie o Spicy Mobile Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Spicy Mobile Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Spicy Mobile Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż powierzchni reklamowej w mediach drukowanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spicy Mobile Sp. z o.o. w Warszawa

Jak zarabia KAM w tym roku? widzę zapytania o stanowiska juniorskie, ja natomiast odnoszę się do tej oferty, w której już wymagane jest minimum 2 lata doświadczenia. wspomniano w niej o widełkach liczonych od 8,000 zł do 12,000 zł. zastanawiam się czy do dziś cokolwiek podskoczyło? I w jaki sposób oceniacie warunki? będzie jeszcze w najbliższym czasie oferta?

Luiza Nowy wpis

Patrzyłam teraz po Pradze za praca i wyskoczyła mi oferta na Junior Account Managera. Na Ostrobramską był ktoś dosłownie ze dwa tygodnie temu potrzebny. Zastanawia mnie ta rozbieżność w widełkach wynosząca 4,000 zł. do tego, co się obecnie dzieje w zespole? Widzę ze opinie stanęły na integracji sprzed dwóch lat. :D co się działo na ostatniej?

dd Nowy wpis
@Luiza

Byłam jakiś czas temu na rozmowie z bardzo miłym Panem Tomkiem. Niestety nie udało mi się dostać tej pracy czego załuje. Mam kolegę, który u nich pracuje i jest bardzo zadowolony. Pracuje zdalnie, szef jest "normalny" i z tego co wiem nie narzeka na ilość wyjść integracyjnych, pensję itd.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Spicy Mobile Sp. z o.o.?

D Nowy wpis

Tak, zarówno zespoły jak i wszyscy pracownicy spotykamy się regularnie. Niestety COVID utrudnia tego typu kontakty ale spotykamy się w wybrane dni. Z tego co pamietam to jednej dużej imprezy integracyjnej nie było. Co akurat z mojej perspektywy jest ok bo ich nie lubię :)

Paulina

@Kam to szkoda, a jakieś premie może macie? :)

WE
@Paulina

tak, mamy premie. W zależności od tego jaka jest sytuacja w firmie, zarząd lub szefowie zespołów przyznają premie.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Spicy Mobile Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Czy w Spicy Mobile Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Kam

Do tej pory nie. Raczej nie ma co na to liczyć.

WE

Generalnie co roku jest inny pomysł. Są premie dla części osób, raz były dla wszystkich w całej firmie.

Martyna

To w końcu tutaj za nadgodziny płacą czy nie płacą?

Hej, czy w firmie Spicy Mobile Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Nie płacą za nadgodziny, dziwnie, że znikają z gowork negatywne komentarze na temat tej firmy...

PK

Wszystko jest do dogadania z zarządem. Może to być kasa lub dni wolne

PK

Dobry wieczór, Pracowałem w Spicy jako specjalista IT. Był to super czas spędzony z miła grupa osób. Zmieniłem prace bo się przeprowadzałem ale zawsze jak jestem w Wwie, wpadam na kawę. Z czystym sumieniem mogę polecić ta firmę. Jeżeli szukasz rodzinnej atmosfery i dalekie są Ci korporacyjne gierki. POZDRAWIAM

Michal

Pracuje w tej firmie ponad 3 lata. Zawsze dostaje wynagrodzenie w terminie a przed świetami nawet wcześniej. Zero problemów jeżeli o to chodzi. Są rzeczy, które by się przydały, np. PS4 i przerwy w pracy na gierki :)

pracowałem w tej firmie dłuższy czas. Super zespół i atmosfera. Odszedłem w ubiegłym roku i nikt nie robił mi problemów. Do dzisiaj mam z nimi kontakt. Szczerze mówiąc nie kojarzę Przemka oraz Damiana aby odszedł z tej firmy... :)

Basia

Fajna atmosfera, możliwość pracy przy ciekawych projektach i fajnych klientach. Ja jestem zadowolona ze współpracy ze Spicy.

Zostaw merytoryczną opinię o Spicy Mobile Sp. z o.o. - Warszawa

Spicy Mobile Sp. z o.o.