Opinie o Your Advisors Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Your Advisors Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Your Advisors Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Your Advisors Sp. z o.o. w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Your Advisors Sp. z o.o. rekrutowała niedawno na stanowisko Główny Księgowy. Ktoś może powiedzieć coś o warunkach zatrudnienia?

Czy jest tu może osoba obecnie zatrudniona, która mogłaby wyrazić opinie? widnieje oferta dla głównego księgowego, mam zamiar na nią aplikować. opinii zbyt wielu nie ma ale chyba osoba, która odeszła z rok temu miała pozytywne podejście do warunków, czy do dziś mogą takie się utrzymywać? Ile można średnio zarobić?

Kandydatka.

Uwaga przyszli Kandydaci !!! Zaaplikowałam do tego biura rachunkowego i ogarniętym ludziom nie polecam tego robić. Na początku wszystko wyglądało na to, że może to być fajne miejsce do pracy. Szybko okazało się, że to tylko pozory. Przed podpisaniem umowy pojawiło się kilka wcześniej nieplanowanych rozmów telefonicznych(usunięte przez administratora) Pojawiały się pytania, które nie powinny się pojawić np. o wiek lub plany na przyszłość, żeby wybadać sytuację związaną ze stanem cywilnym, dostępnością i przyszłym planowaniem rodziny pod kątem przyszłej możliwej ciąży etc.. Zostałam zaproszona na podpisanie umowy na konkretny termin. Zapytałam o kwestionariusze, chciałam przesłać dane do umowy wcześniej, żeby usprawnić proces przygotowania kompletu dokumentów. W odpowiedzi uzyskałam informację, że to nie jest potrzebne. Byłam zaskoczona. W dniu umówionym na podpisanie umowy dokumenty oczywiście nie były przygotowane, tylko wszystko było robione na gorąco i na kolanie. Totalna fuszerka. (usunięte przez administratora) Odebrałam to jako znak, że ludzie niechętnie przychodzą do pracy w tej firmie do biura, natomiast chętnie obecności w firmie unikają. Umowy nie podpisałam. Wyszłam.

Dawid
@Kandydatka.

Nie bardzo zrozumiałem ten paragraf o spadkobierstwie. Wytłumaczysz o co w nim chodziło? W ogóle na jakim stanowisku miałaś być zatrudniona?

Kandydatka.
@Dawid

To pytanie powinieneś skierować do zarządu. Ja pytając zarząd o zasadność i cel umieszczenia extra treści w umowie odpowiedzi nie uzyskałam. Natomiast pytaniem tym i dociekliwością wywołałam ogromne poruszenie i zamieszanie w całej firmie. Pani Prezes umowę podpisała, ale nie potrafiła wyjaśnić, co zawarte w niej zapisy oznaczają i jakie niosą za sobą implikacje.

Główna księgowa Nowy wpis
@Kandydatka.

Dzień dobry, to ja jestem tą główną księgową z rozstrojem żołądka ????.... Piszę tę wiadomość z szacunku do naszych Pracowników i przyszłych Kandydatów. Uczestniczyłam w zajściu, jakie spowodowała autorka wpisu (po uprzednim upewnieniu się, że nie jest ona nagrywana poprzez kamerę lub za pomocą telefonu ...) i proszę mi wierzyć, że jej opis nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Nie chcę wdawać się w szczegóły, gdyż sprawę o oszczerstwo skierowaliśmy już do odpowiednich organów. Dość powiedzieć, że zachowanie Kandydatki podczas 1,5 godziny pobytu w firmie przypominało zachowanie osoby nieobliczalnej - i z tegoż to powodu odmówiliśmy tej Pani dalszej współpracy. Umowa o pracę, o której wspominała Kandydatka miała zacząć obowiązywać za miesiąc (najpierw umowa zlecenia), więc nie było żadnego ciśnienia, że powinna być podpisana natychmiastowo. Nikt nie wywierał żadnej presji na Kandydatkę. Co do jednego się zgadzam, że Kandydatka wychodząc tak trzasnęła drzwiami, że zostały uszkodzone drzwi. To trzaśnięcie drzwiami spowodowane zostało tym, że Kandydatka - już po tym, jak została poinformowana, że nie widzimy możliwości dalszej współpracy - chciała jak najszybciej opuścić budynek, zabierając ze sobą dokumenty do niej nie należące. Mam apel do potencjalnych kandydatów, żeby nie zrażali się tym wpisem Kandydatki. Jesteśmy normalną firmą, dbająca o pracownika i przestrzegającą kodeks pracy. Sobie zaś i innym uczciwym pracodawcom życzymy, żeby nigdy nie natknęli się na tego rodzaju zdarzenie, które może zakłócić im mir biurowy oraz zaowocować niepokrytym prawdą postem na cenionym portalu Go Work.

Pracownik Nowy wpis

Zaczynając prace w tej firmie nie było o niej opinii w internecie. Teraz jak juz zakończyłam swoją karierę w Your Advisors moge wypowiedzieć swoje zdanie na temat, aby ktoś mógł wziąć pod uwagę, że istnieją ex pracownicy, którzy z uśmiechem na twarzy wspominają swoją historię w biurze. Poznałam tu bardzo kompetentnych i pomocnych specjalistów, etap wdrażania w obowiązki był bardzo przyjemny, poświecono mi dużo czasu, poczułam się częścią załogi. Liczylam na dłuższą współpracę, ale ehh sprawy rodzinne…musialam zmienic miejsce pracy.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Your Advisors Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Manager zespołu księgowego?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Kamila

Hej moi Drodzy! Trwa rekrutacja w Your Advisors :) Akurat teraz potrzebują tam samodzielnego księgowego - oferta jest w Internecie. W ogłoszeniu jest napisane, że wymagają znajomości języka angielskiego. A na jakim poziomie trzeba znać ten język?

@Kamila

duży przemiał ludzi

kandydat

nie polecam po rozmowie rekrutacyjnej

Jola

Czy firma zapewnia obecnie pracownikom odpowiednią ochronę twarzy oraz rąk?

Zostaw merytoryczną opinię o Your Advisors Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Your Advisors Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Your Advisors Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Your Advisors Sp. z o.o.
  • Szamoty 5