Opinie o Studio Velvet Skin Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Studio Velvet Skin Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Studio Velvet Skin Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Studio Velvet Skin Sp. z o.o. w Warszawa

Małgorzata

Kpina z pracowników. Liczy się tylko opinia na Google. Żaden standard „Premium”. Przestrzegam po raz kolejny przed pracą w tym miejscu, jeśli nie chcecie być tanią siłą roboczą. Dziewczyny odchodzą co chwilę albo są zwalniane, bez końca trwa rekrutacja…

Bożena

Po peelingu laserowym moja skóra w końcu wygląda o niebo lepiej!! Jest bardziej wygładzona, rozświetlona i bardziej napięta

Bogna
@Bożena

Też jestem po tym zabiegu i mogę powiedzieć,że jest efekt wow! Skóra faktycznie jest w o wiele lepszej kondycji.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Studio Velvet Skin Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Małgorzata Nowy wpis

Koda Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolona. Skorzystałam w klinice z peelingu laserowego. Świetny efekt za nieduże pieniądze.

Fela Nowy wpis

Super klinika. Szeroki wybór zabiegów więc każdy znajdzie coś dla siebie. Ostatnio korzystałam z depilacji laserowej i jestem bardzo zadowolona z efektów.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Studio Velvet Skin Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Gośka

Dostałam od dzieci na dzień matki pakiet bankietowy i jestem wniebowzięta. Pełen profesjonalizm pracowników i atmosfera panująca w klinice przerosły moje oczekiwania. Po zabiegu czułam się bardzo dobrze, a efekt jest bardzo zadowalający. Na pewno jeszcze kiedyś skorzystam z usług tej kliniki.

Katia

Jakiś czas temu korzystałam z zabiegu laserowego zamykania naczynek. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Od razu widać efekt który jest powalający. Cena była zadowalająca, a atmosfera bardzo przyjazna. Na pewno jeszcze skorzystam z usług tej kliniki gdyż mają bardzo szeroką ofertę przeróżnych zabiegów.

Anja

Polecam tą klinikę. Personel bardzo profesjonalnie podchodzi do klienta. Ceny są konkurencyjne no i mają bardzo szeroki wybór zabiegów.

Nati

Fajne miejsce. Warto samej się przekonać i skorzystać z usług. Polecam

Angela

Naprawdę polecam. Ostatnio korzystałam z zabiegu laserowego usuwania zmian na skórze i na prawdę jestem bardzo zadowolona. Bardzo spodobało mi się to,że sprawdzenie tych zmian jest za darmo. Okazało się,że do usunięcia mam ich kilka i to za niewielkie pieniądze. Sympatyczny personel umilił całą wizytę.

Julian

Naprawdę polecam. Świetna atmosfera, profesjonalna obsługa.

Dominika

Jakiś czas temu byłam tutaj na depilacji laserowej. Mogę powiedzieć, ze cała usługa wykonana została starannie i w ogóle nie odczułam bólu. Teraz moja skóra jest idealnie gładka, nie miałam też żadnych podrażnień

Luka
@Dominika

Mam takie same odczucia! Zabieg wykonany faktycznie bez bólowo, i super starannie. Jestem bardzo zadowolona z efektu dlatego na pewno jeszcze skorzystam z usług kliniki na inne partie ciała.

Monia

Jestem bardzo zadowolona po wizycie w klinice. Profesjonalna obsługa, miła atmosfera, szeroki wachlarz usług i przystępne ceny. Na pewno jeszcze tu wrócę i na pewno zachęcę swoje koleżanki żeby skorzystały z usług.

Bożena

Bogna
@Bożena

Aga

Jestem po zabiegu mezoterapii igłowej. Efekt przerósł moje oczekiwania. Sam zabieg nie był bolesny,a skóra po nim jest rozświetlona i wygładzona.

Meggi

Polecam wizytę w tej klinice, jestem klientką już od dłuższego czasu i bardzo chętnie tam wracam. Spoko obsługa,dobre ceny.

@Meggi

Pełna zgoda. Od niedawna też mogę się już nazywać stałym klientem bo korzystam regularnie. Nigdy nie zawiedli

Bunia

Polecam każdej kobiecie, która chce o siebie zadbać. To była moja pierwsza wizyta w takim miejscu co było lekko stresujące ale profesjonalne podejście Pani wykonującej zabieg zdecydowanie mnie uspokoiło. Na miejscu bardzo czysto, a sama klinika nowoczesna i świetnie wyposażona.

Kaja

Profesjonalna obsługa i bardzo szeroki zakres usług.

Ola

Jestem bardzo zadowolona. Korzystałam z depilacji laserowej pach, skóra gładka i efekt bardzo zadowalający. Profesjonalna obsługa, to na pewno nie była moja ostatnia wizyta.

Marta K

Bardzo sympatyczny personel, szeroki wybór zabiegów. Na szczególną uwagę zasługują godziny otwarcia studia, bezproblemowo można skorzystać wieczorem po pracy co jest wielkim plusem. Serdecznie polecam!

Asia

Szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolona z usług ;) Obsługa jest sympatyczna, bardzo dobrze potrafią doradzić i przede wszystkim kondycja mojej skóry jest w końcu o wiele lepsza także na pewno jeszcze tutaj wrócę

Zostaw merytoryczną opinię o Studio Velvet Skin Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Studio Velvet Skin Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Studio Velvet Skin Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Studio Velvet Skin Sp. z o.o.?

Studio Velvet Skin Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 26 ocen.

Studio Velvet Skin Sp. z o.o.