Salon Fryzjerski Techni Art Anna Pietrzyk

Ząbki

Salon Fryzjerski Techni Art Anna Pietrzyk
6 1

Opinie o Salon Fryzjerski Techni Art Anna Pietrzyk

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Minęło już nieco czasu od dodania ostatniej opinii. Czy poziom wynagrodzeń uległ zmianie?

TechniArt

Powiem tak osoby, które nie potrafią poradzić sobie z samym sobą i ze swoimi problemami, mają teraz do dyspozycji internet . Mogą szkalować i ubliżać innym pozostając anonimowymi , ale to nie rozwiąże ich problemu . Zapraszam do kontaktu osobistego osoby , które mają odrobinę godności . Reszcie życzę powodzenia w realizacji marzeń :) proszę o prawdziwe opinie :)

lady

Nie polecam tego salonu. Właścicielka jest straszną jędzą i zołzą, nie ma sumienia ani nie wyznaje żadnych wartości, jest zła i egoistyczna. Zwalnia ludzi bez zająknięcia i do tego poluje na wszystkich facetów żonaty czy samotny, wszystko jej jedno...strzeżcie się jej.

Jesteś pracownikiem firmy Techni Art Salon Fryzjerski Anna Pietrzyk? Opowiedz innym jak wygląda w niej praca.

Zostaw opinię o Salon Fryzjerski Techni Art Anna Pietrzyk - Ząbki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salon Fryzjerski Techni Art Anna Pietrzyk