Salon Fryzjerski Techni Art Anna Pietrzyk

Ząbki

Salon Fryzjerski Techni Art Anna Pietrzyk

Opinie o Salon Fryzjerski Techni Art Anna Pietrzyk

Minęło już nieco czasu od dodania ostatniej opinii. Czy poziom wynagrodzeń uległ zmianie?

TechniArt

Powiem tak osoby, które nie potrafią poradzić sobie z samym sobą i ze swoimi problemami, mają teraz do dyspozycji internet . Mogą szkalować i ubliżać innym pozostając anonimowymi , ale to nie rozwiąże ich problemu . Zapraszam do kontaktu osobistego osoby , które mają odrobinę godności . Reszcie życzę powodzenia w realizacji marzeń :) proszę o prawdziwe opinie :)

lady

Nie polecam tego salonu. Właścicielka jest straszną jędzą i zołzą, nie ma sumienia ani nie wyznaje żadnych wartości, jest zła i egoistyczna. Zwalnia ludzi bez zająknięcia i do tego poluje na wszystkich facetów żonaty czy samotny, wszystko jej jedno...strzeżcie się jej.

Jesteś pracownikiem firmy Techni Art Salon Fryzjerski Anna Pietrzyk? Opowiedz innym jak wygląda w niej praca.

Zostaw opinię o Salon Fryzjerski Techni Art Anna Pietrzyk - Ząbki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salon Fryzjerski Techni Art Anna Pietrzyk