Opinie o POLONIAVITA w Szczecinek

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie POLONIAVITA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie POLONIAVITA o rekrutacji.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLONIAVITA w Szczecinek

Strażak

Nie polecam bardzo nie kompetentna agencja cały czas kłamią kierują cię do innej niemieckiej agencji nie mówiąc ci nawet o tym jeśli jesteś bez języka to bardzo trudno się dogadać umowę podpisujesz przy pomocy tłumacza Google a praca tez mija się z zapewnieniami ogólnie odradzam najgorsza agencja pod jaką byłem a pracowałem już przez nie jedną

Alibi
@Strażak

Możesz cos powiedziec o roznoszeniu ulotek i robieniu jakiś rekrutacji dla przewoźników bo mam ich umowę ale jest tak sklepana ze nic nie rozumiem

Na ich Facebooku sporo z życia firmy znalazłam, interesowałaby mnie praca takiej ekspertki od rekrutacji typowo biurowa, czy trzeba mieć duże doświadczenie, aby móc się dostać? No na opiekunkę sie nie nadaje niestety osobiście.

Strażak

Jagna
@Strażak

Czyli jeśli kierują Cię do innej agencji i to jeszcze niemieckiej, to już nie masz wsparcia koordynatora z ich agencji? A dlaczego kierują gdzie indziej, podają powód? Może to się liczy z lepszymi zarobkami niż w ich agencji? Trochę dziwne, bo z tego co widzę, to są opiekunki, które pracują 10 lat przez tą agencję i są zadowolone, więc nie rozumiem dlaczego Ciebie przejęła inna agencja..

Strażak Nowy wpis
@Jagna

Mają ofert dla opiekunek i też na inne prace Nie wiąże się to z lepszymi zarobkami chyba ze dla kogoś okolice 1200 euro to dużo za prace z nadgodzinami Fizycznie agencja nie posiada korydynatora na projekcie wiec wszystko jest załatwianie przez telefon z częstym skutkiem w postaci „ dogadajcie się lub wyślijcie im e-mail „ Przez 4 lata pracuje przez różne agencje i nigdy takiej sytuacji nie miałem. O kierowaniu do innej agencji dopiero na miejscu w Niemczech dowiedzieliśmy i nie podali powodu

Alibi Nowy wpis
@Strażak

Jak długo trwa proces awansu w POLONIAVITA?

Łucja

Pracuję 10 lat w Poloni jako opiekunka.Jestem zadowolona .Wynagrodzenie dostaję w terminie . Kordynatorki w czasie pracy są w kontakcie ze mną .

ciekawa
@Łucja

witam pania, wynagrodzenie w terminie tzn. ktorego dnia miesiaca? czy umowa jest ozusowana i przychodzi do domu na papierze? co z oplaceniem busa w obie strony? z gory dziekuje :)

@Łucja

O to na plus bo widziałem tu komentarze że trudno o kontakt. Jak pracujesz już 10 lat to masz już sporo doświadczenia. Często są zmiany rodziny u których się pracuje, czy można na kilka lat zostać u jednej jak obu stronom to pasuje?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie POLONIAVITA.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy B2B Sales Manager
Tutlo Sp. z o.o.
Łucja

Co z koordynatorkami do spraw rekrutacji? Ostatnie ogłoszenie, które znalazłam, było z 2016 roku. Agencja nie szuka do pracy w tym charakterze? Nie ma wakatów, czy co...

Wyjechałam do opieki mimo, że pojawiały się negatywne opinie, które nie wiem skąd są. Dobrze trafiłam, mam super warunki mieszkaniowe i wypłata była na czas. Miałam jeden problem ale koordynatorka pomogła mi szybko go rozwiązac. Agencja jest jak najbardziej w porządku. A jeśli ktoś gdzieś źle trafi to już nie wina agencji, zawsze można poprosić o zmianę pracy i panie w biurze na pewno pomogą.

Dominika

No to dobrze, że pieniążki na czas są to się ceni. Ale co do tego trafiania to czy agencja nie powinna jakoś lepiej weryfikować gdzie kogoś wysyła? Bo jedna z Pań faktycznie na dość niezadowoloną wygląda

pracownica
@Dominika

Różnie bywa. Polonia to nie tylko opieka. Wcześniej byłam z innej agencji na pewnym projekcie i ludzi w mieszkaniu miałam patologicznych, to już nie wina agencji że polaczki otwierali okna i palili fajki w mieszkaniu - PODAJE TYLKO JAKO PRZYKŁAD. Tak wiec nie wszystko jest w stanie sprawdzić agencja. Co do tej pani… ten portal jest anonimowy, każdy może napisać komentarz.. Jeżdżę za granice 7 lat zaraz 8 wiem jak to wyglada. Jedni piszą pozytywne komentarze sami sobie, konkurencja pisze negatywne. Tak było i będzie. W mojej opinii polecam pojechać i sprawdzić samemu :) Zreszta można to ocenić już po pierwszym telefonie czy jest ok czy nie. Wasz wybór, jesteśmy dorośli :) Pozdrawiam

Firma beznadziejna nie rzetelna nic się nie zgadza co do opisu pod opiecznej zatajaja ważne informacje .(usunięte przez administratora) co przeszłam na miejscu firma umywa ręce wysyłają opiekunkę i później zostawiają ją na pastwę losu.ostrzegam wszystkich przed wyjazdem z tą firmą.(usunięte przez administratora) nic więcej.łaskę robią że sprowadza opiekunkę do domu...(usunięte przez administratora) i tyle w tym temacie...

@Ania

Widać, że chyba mocno to przeżyłaś. Na jak długo musiałaś wyjechać? Wypłata chociaż była na czas?

Jolanta Krupka.

Pracuję juz parę lat w tej firmie i nie mogę powiedzieć złego słowa. . Nigdy nie miałam problemu z wypłata mi a panie koordynatorki mile i zawsze pomocne o każdej porze dnia. Każdy nowy wyjazd był w miarę rzetelnie przedstawiony i za moją zgodą .W trakcie pracy również były telefony z pytaniami o sytuację w danym miejscu.Jestem zadowolona i mogę polecić innym ... ja żadnych problemów nie miałam i nie mam.

@Jolanta Krupka.

Powiesz jak z zakwaterowaniem na takich wyjazdach? Firma zapewnia i warunki są w miarę dobre? Moja żona chce wyjechać pierwszy raz jako opiekunka i pytam w jej imieniu :)

Arrash

Firma niczym się nie wyróżnia na tle konkurencji , zero zainteresowania ze strony koordynatora ,żadnych telefonów czy maili... Moje sugestie dla Poloniacare 24 Sp. z o.o.: Więcej kontaktu z pracownikami, przynajmniej jeden telefon na tydzień jak u konkurencji

Jadwiga
@Arrash

Uważam, że właśnie się wyróżnia. Pracować trzeba jak wszędzie ale przynajmniej płacą dobre pieniądze i nigdy nie miałaś problemu z kontaktem. Poza tym bardzo mi pomogli w trudnym dla mnie momencie w życiu

@Arrash

Nie zgadzam się z Pana opinią. Mam zupełnie inne doświadczenia. Panie koordynatorki dzwonią do mnie regularnie, jeden, dwa razy w tygodniu. Interesują się czy nie mam jakichkolwiek problemów, czy to z podopiecznym, czy z rodziną. Dopytują się, czy warunki są odpowiednie. Jestem zadowolony i polecam pracę w tej Firmie.

@Arrash

Szczera prawda..Zobaczymy czy z wynagrodzeniem (usunięte przez administratora)

@..

Co z wynagrodzeniem?

Ka..

To ma być firma? Koordynatorzy? Żadnego kontaktu z nimi ...nie odpowiadają na wiadomości. To był pierwszy i ostatni wyjazd z nimi.oraz (usunięte przez administratora)co do podopiecznych ..! Odrazam

Alicja
@Ka..

Powiesz coś więcej co się podziało że masz takie zdanie? Co było nie tak jak mówili odnośnie podopiecznego?

Przemysław

Polecam, rzetelna i uczciwa firma godna polecenia :)

@Przemysław

Piszesz jako klient, bo widziałem ze pracownik narzekał na obcinanie wypłaty, więc raczej nie był tak zadowolony jak ty. Zatrudniałeś opiekunkę za pośrednictwem firmy? Wyjaśnisz?

Krzys

Nie wypłacają pieniędzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a jak straszysz ich sadem , to mówią ze klient nie był zadowolony xd, a jak masz dowody ze był , to ucinają wynagrodzenie . Nie polecam

@Krzys

Nie miałeś umowy na podstawie które należałaby ci się pensja? Bo nie rozumiem że wypłata mogłaby zależeć od widzimisię klienta. Jak bym to zgłosił do PIP. Może nie trzeba będzie iść do sądu, co?

Iwona

Absolutnie się nie zgadzam. Wszystko terminowo na czas zgodnie z umową. Widocznie coś narozrabiałaś a teraz masz pretensję. Lubię atmosferę w Poloniacare 24 Sp. z o.o. za: Wsparcie pań z rekrutacji na najwyższym poziomie zawsze pod telefonem i chetnie pomogą

zetka
@Iwona

może kiedyś tak było , teraz jestem na zleceniu od nich , miesiąc mija a ani razu nikt z firmy nie zadzwonił . Poza tym, gdy wyjeżdżałam pytałam , czy stan pdp . bardzo się zmienił ( jechałam w to samo miejsce po raz drugi, po dwóch miesiącach ) usłyszałam zapewnienie, że ŻADNYCH ZMIAN NIE MA . Na miejscu okazało się , że zmiany są - i to duże : pdp wymaga transferu ( kilkanaście razy na dzień przesadzam - łóżko , fotel, krzesło toaletowe ) i jest nocne wstawanie. Wszystko za 1100 euro . Jasne , że dotrwam do końca . Do końca zlecenia i końca współpracy z firmą.

Helenka Niemcy
@zetka

To bardzo dziwne. Ja mam stały kontakt kiedy tylko potrzebuje. Chociaż fakt, że korzystam nie jakoś często. Moja podopieczna nie jest też mocno wymagająca jednak z firmą współpracuje mi się może nie wzorowo ale dobrze. Wyjeżdżałam już do pracy z innymi firmami i zawsze był jakiś problem a z polonią nigdy dlatego nadal współpracujemy bo cenie sobie swój czas i siebie. Za dużo w życiu przeszłam, żeby dać się traktować jak młodzieniaszek stąd szukałam fajnej firmy o dobrej reputacji i się nie zawiodłam. Co będzie w przyszłości nie wiem, póki mogę to jeżdżę i staram się pracować na 100% możliwości a firma to docenia.

zetka
@Helenka Niemcy

może mam pecha, może nie należę do wybrańców -nie wiem. Faktem natomiast jest , że zostałam wprowadzona w błąd odnośnie stanu podopiecznej , że ani razu nie zadzwoniono do mnie, nie odpisano na sms-y . Przeżyję więc dwumiesięczne nocne wstawanie, przeżyję dźwiganie - a jutro wysyłam e-mailem wypowiedzenie . Na szczęście jestem taka sucz, że nagrywam rozmowy i mam nagranie sprzed wyjazdu , gdzie blond dziewczę zwane szumnie "koordynatorką "mówi : " nie ma żadnych istotnych zmian u podopiecznej " . A brak jakiegokolwiek kontaktu - biling rozmów . ech, życie !

@Iwona

Zgadzam się z Panią w 100%. Jeśli ty jesteś w porządku, to Firma również Polecam pracę w tej Firmie!

Mocno zainteresowany
@Iwona

Taaaachętnie pomogą(usunięte przez administratora) na mine A później zero kasy zero kontaktu A pani piszę z małej litery bo na dużą trzeba sobie zasłużyć Marzena amatorszczyzna

Ewka

Firma godna polecenia. Pieniądze są zawsze na czas. Tak jak firma powie tak jest. Kazdy koordynator wcześniej przedstawia ofertę na jaką jest wyjazd. Czasami okazuje się że na.miejscu jest trochę inaczej to nie świadczy ze firma kłamie tylko po prostu niemieckie rodziny zatajają pewne fakty. Zawsze miejsce mozna zmienić jesli cos jest nie tak . Panie szukają szybko innych zleceń jak i transportu. Nie zostajemy same . I sa caly czas pod telefonem . Kazdy sie czepia zawsze firmy ale my opiekunki tez nie zawsze jestesmy niezastapione.

Krycha

Oszukuja opiekunki. Firma do zamknięcia!

Wiesława 56 lat
@Krycha

Ja oceniam za to na 5 gwiazdek. Dziwią mnie Wasze opinie. ZAWSZE mam wypłatę na czas ZAWSZE tak jak się umówiłam. NIKT mnie nie (usunięte przez administratora)to jakiś ABSURD! Branża jest ciężka taką sobie wybrałyśmy są ciężkie przypadki. Kilka razy gdy nie dawałam już rady kontaktowałam się z moim koordynatorem mówiłam jak jest i działaliśmy RAZEM! Dziewczyny pisać do nich dzwonić to sie dogadacie a nie siedzicie cicho a potem piszecie bzdury! Nikt nie jest jasnowidzem jak nie piszecie i nic nie mówicie to skąd oni mają wiedzieć jak jest? Zastanówcie się piszecie jak jakieś amatorki w tym zawodzie.

@Krycha

Nie zgodzę się z tą opinią. Jestem na kolejnym wyjeździe i wszystko jest tak jak ustalono ze mną przed wyjazdem. Kompetentne Panie koordynatorki, bardzo pomocne i uprzejme. Zawsze, w razie jakichkolwiek pytań czy problemów, odbierają telefon i pomagają. Pensja wypłacana terminowo, a nieraz i wcześniej. Szczerze polecam!

@Wiesława 56 lat

W zupełności się z Panią zgadzam. Ze świecą szukać tak rzetelnej i przyjaznej pracownikowi firmy????

Dana

Uważajcie na firmę Polonia Care nie wypłacają pieniędzy w terminie czyli oszukujanie polecam

@Dana

Nie zgadzam się z tą opinią Jest to mój kolejny wyjazd, pieniądze są zawsze w terminie, czasem nawet wcześniej. Można też bez problemu dostać zaliczkę. Polecam tą firmę.

@Dana

Mam zupełnie inne doświadczenia. Pieniądze wpływają na konto bankowe w terminie, a bywa że i wcześniej Rzetelna firma, co w dzisiejszych czasach nieczęsto się zdarza. Polecam!

Mahareta

Chcę się dowiedzieć kiedy wpływa pensja czy za miesiąc pracy czy za całość dopiero po 2 miesiące

Grzegorz
@Mahareta

Ja jestem już na drugim wyjeżdżone. Pieniądze wpływają na konto do 10 następnego miesiąca. Często wcześniej. Jestem b. zadowolony z pracy w tej firmie. Polecam.

Przemo

Witam odradzam pracę przez agencjięPoloniacare 24( Poloniavita) która rekrutuję ludzi do Niemiec do agencji pracy ALIKA PERSONAL Moja przygoda z nimi trwała 1.5 miesiąca.Praca polegała na rozładowywaniu ,załadowywaniu ciężarówek z przesyłkami kurierskimi dla GLS.Powiem tak ta agencjia Alika ,co przejmuje ludzi jak dojadą na miejsce jest to agencjia Rumuńska.Kwatery są w opłakanym stanie jest to mieszkanie w kamienicach np.4 pokojowe.Ludzie co tam mieszkają są to z reguły obco krajowce Rumuni,włosi,itd. Strach coś zostawić wartościowego jak się wychodzi do pracy bo jest taka roszada że dziś ktoś mieszka jutro nie.Jest normalnie łazienka kuchnia ale materace jakieś poplamione wszystko stare,lodówka taka aż lód wychodził na zewnątrz.Ludzi w mieszkaniu nawet 8 osób.Za takie warunki 250 euro za miesiąc.Transport do pracy płatny 3 euro dziennie do pracy jakieś 30 minut busem.Czasem nawet często jeżdżenie w bagażniku w busie na podłodze bo wolą tam upchać ze 3 osoby niż dać kolejny bus bo przecież chodzi o benzynę.Sama praca tragedia polega na załadunku rozładunku ciężarówek.Paczki lecą po taśmach liniach produkcyjnych w takim tępię że nie da się często wyrobić no zależy jaka linia ale odrazu mówię nowe osoby dają na najgorsze linie gdzie jest ciężko na sprawdzenie.Paczki są ciężkie często. Wymagają układania w ciężarówkach precyzyjnego.Tylko jak leci paczek nagle ze 100 to nie wiadomo co robić w co ręce włożyć.Niemcy chodzą nadzorują,siedzą przed komputerami wręcz simieją się w twarz z ludzi co (usunięte przez administratora) za trzech. No i są pseudo Polacy którzy awansowali ale wiecie polak za granicą.Praca jest na dniówkach i nockach.Za mnie pogotowie tam było no 5 razy napewno bo ludzie mdleli z wycięczenia.Po godzinie pracy koszulka cała mokra.Tagrze niemcy stworzyli sobie legalny (usunięte przez administratora).Męczyli nas w wojnę i męczą dalej.Co do wynagrodzenia.Za miesiąc pracy na nockach dostałem 1000 euro z groszem do kieszeni no brałem zaliczki po 50 euro co tydzień czyli gdzieś wchodzi w grę 1200.Kwota nie adekwatna do wysiłku w pracy.Wypłaty gotówką i co mam z tymi pieniędzmi chodzić do pracy czy zostawić w pokoju żeby mi ukradli.Po zrezygnowaniu z pracy czekałem na pensje za przerobione 7 dni na kolejny miesiąc i co nie wypłacili mi tego twierdząc że pobrali za mieszkanie itd.Jak mogli pobrać za mieszkanie jak mnie już tam nie było już mieszkał kto inny.Jedynie mogli pobrać za to ile mieszkałem jakieś 100 euro a gdzie reszta kasy??7 dni po 8 godzin × 10.45 euro proste.Jak by nie liczyć coś powinno zostać.Podsumuwując odradzam pracę za pośrednictwem agencji PoloniaVita współpracującą z Alika Personal.

Przemo

Witam odradzam pracę przez agencjię Poloniavita która rekrutuję ludzi do Niemiec do agencji pracy ALIKA PERSONAL Moja przygoda z nimi trwała 1.5 miesiąca.Praca polegała na rozładowywaniu ,załadowywaniu ciężarówek z przesyłkami kurierskimi dla GLS.Powiem tak ta agencjia Alika ,co przejmuje ludzi jak dojadą na miejsce jest to agencjia Rumuńska.Kwatery są w opłakanym stanie jest to mieszkanie w kamienicach np.4 pokojowe.Ludzie co tam mieszkają są to z reguły obco krajowce Rumuni,włosi,itd. Strach coś zostawić wartościowego jak się wychodzi do pracy bo jest taka roszada że dziś ktoś mieszka jutro nie.Jest normalnie łazienka kuchnia ale materace jakieś poplamione wszystko stare,lodówka taka aż lód wychodził na zewnątrz.Ludzi w mieszkaniu nawet 8 osób.Za takie warunki 250 euro za miesiąc.Transport do pracy płatny 3 euro dziennie do pracy jakieś 30 minut busem.Czasem nawet często jeżdżenie w bagażniku w busie na podłodze bo wolą tam upchać ze 3 osoby niż dać kolejny bus bo przecież chodzi o benzynę.Sama praca tragedia polega na załadunku rozładunku ciężarówek.Paczki lecą po taśmach liniach produkcyjnych w takim tępię że nie da się często wyrobić no zależy jaka linia ale odrazu mówię nowe osoby dają na najgorsze linie gdzie jest ciężko na sprawdzenie.Paczki są ciężkie często. Wymagają układania w ciężarówkach precyzyjnego.Tylko jak leci paczek nagle ze 100 to nie wiadomo co robić w co ręce włożyć.Niemcy chodzą nadzorują,siedzą przed komputerami wręcz simieją się w twarz z ludzi co (usunięte przez administratora) za trzech. No i są pseudo Polacy którzy awansowali ale wiecie polak za granicą.Praca jest na dniówkach i nockach.Za mnie pogotowie tam było no 5 razy napewno bo ludzie mdleli z wycięczenia.Po godzinie pracy koszulka cała mokra.Tagrze niemcy stworzyli sobie legalny (usunięte przez administratora).Męczyli nas w wojnę i męczą dalej.Co do wynagrodzenia.Za miesiąc pracy na nockach dostałem 1000 euro z groszem do kieszeni no brałem zaliczki po 50 euro co tydzień czyli gdzieś wchodzi w grę 1200.Kwota nie adekwatna do wysiłku w pracy.Wypłaty gotówką i co mam z tymi pieniędzmi chodzić do pracy czy zostawić w pokoju żeby mi ukradli.Po zrezygnowaniu z pracy czekałem na pensje za przerobione 7 dni na kolejny miesiąc i co nie wypłacili mi tego twierdząc że pobrali za mieszkanie itd.Jak mogli pobrać za mieszkanie jak mnie już tam nie było już mieszkał kto inny.Jedynie mogli pobrać za to ile mieszkałem jakieś 100 euro a gdzie reszta kasy??7 dni po 8 godzin × 10.45 euro proste.Jak by nie liczyć coś powinno zostać.Podsumuwując odradzam pracę za pośrednictwem agencji PoloniaVita współpracującą z Alika Personal.

Przemo

Tragedia,Tragedia,Tragedia Ludzie w gorszym miejscu nie pracowałem i z takimi ludźmi nie miałem do czynienia nigdy.Wysłali mnie do Niemiec do pracy w GLS w zakładzie z przesyłkami kurierskimi za pośrednictwem AGENCJI PRACY Polonia care 24 (POLONIAVITA) Z SIEDZIBĄ W SZCZECINKU UL.BOHATERÓW WARSZAWY 3/2 ,gdzie pracowałem pod ALIKA PERSONAL GMBH Z SIEDZIBĄ 59174 KAMEN.W pracy wypijałem 6 butelek wody taki wysiłek tam był duchota na hali ,gorąc nie samowity.Natłok paczek nie doogarnięcia.Za miesiąc pracy na pierwszych zmianach poniżej 1000euro na nockach więcej trochę.Ludzie mdleją tam pogotowie często w pracy.Człowieka mają za nic jak nie Ty przyjdzie kto inny.Po paru dniach pracy tylko chciałem wytrzymać miesiąc aby koszta się zwróciły za wyjazd.Zakwaterowanie w skrucię patologia,złodziejstwo,pobicia.itd w kwaterach Rumuni,Bułgarzy,cygany.Słabe pieniądze,jak za pracę za granicą.Poruwnywalne z polskimi zarobkami.Pensja wypłacana do 20stego każdego miesiąca i tu jest cały haczyk.Kiedy by człowiek nie wyjechał od nich są do przodu bo mają nasze pieniądze za przerobione dni na kolejny miesiąc i oczywiście ich już nie zobaczymy.

Zostaw merytoryczną opinię o POLONIAVITA - Szczecinek

• Jak się pracuje w POLONIAVITA?

Zobacz opinie na temat firmy POLONIAVITA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLONIAVITA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

POLONIAVITA
3.7/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Boh. Warszawy 3 lok. 2
    78-400 Szczecinek