Opinie o Poloniawork Sp. z o.o. w Szczecinku w Szczecinek

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Poloniawork Sp. z o.o. w Szczecinku. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Poloniawork Sp. z o.o. w Szczecinku o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poloniawork Sp. z o.o. w Szczecinku w Szczecinek

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Co wchodzi w socjal Poloniawork Sp. z o.o. w Szczecinku?

Bergmann Nowy wpis

Zaproponowali prace na pakowaniu- 11.50 euro/h brutto, mieszkanie- jednoosobowe w hotelu-300 euro/ m. Czy warto? Z gory Danke.

Halina Nowy wpis
@Bergmann

W jakiej miejscowości ta praca?

Olga Nowy wpis

@Pp jak to zimne pokoje? i nic z tym nie robią?

Pp

Nic nie robia dla pracownika takie koordynatorki i zapewniaja hotel przyjezdzasz na miejsce rudera zimne pokoje

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Poloniawork Sp. z o.o. w Szczecinku odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Apczik

Nie polecam rusztowań w mannheim w firmie nureldin nie wypłacają pieniędzy. Dzwoniłem do agencji powiedzieli ze oni nie maja już kontaktu z pracodawca i nie jestem pierwszy a teraz znowu szukają osób do tej firmy.

Suchar

Witam Was i proszę o opinie. Nawiązała kontakt z ta agencja i zaproponowali mi ewentualna pracę w Austrii przy k-g, pisaliście dużo o zakwaterowaniu i chciał bym abyście się wypowiedzieli na ten temat. Od razu pani mnie poinformował że warunki to nie baraki lecz pokoje na wysokim poziomie lecz za opłata 800-1000 CHF. Nie uważacie ze to dość dużo, w Niemczech 350-400 E płaciłem.

Wyjechalem na truskawki do Hamberge i jednym slowem to jest porażka!!!! Warunki ktore oferowala pani przedstawicielka nie mialy nic wspolnego z tym co spotkalem na miejscu. Zasyfiale kilkuosobowe kontenery, toi toie na 30+ osob a kuchnia chyba ze 100 metrow od kontenerow wspolna razem z innymi grupami mieszkajacymi na barakach czyli na jakies chyba 100 osob w tym wiekszosc cyganów!!! (usunięte przez administratora) i wodorosty, na polu brak szacunku i dbania o pracownikow, pracodawca nawet nie zapewnil wody dla pracownikow a dodatkowo gonil do pracy kiedy zrobiles sobie przerwe mimo iz placa jest za akord! Istny (usunięte przez administratora)!!!

Karolina PoloniaWORK
@Marek

Dzień dobry Panie Marku, Na wstępie chciałabym podziękować za tak cenną informację zwrotną z Pana strony. Była to pierwsza współpraca Poloniawork z pracodawcą z Hamberge. Z naszych informacji wynikało, że zakwaterowanie będzie miało miejsce w kontenerach mieszkalnych z łazienkami i kuchniami w oddzielnych pomieszczeniach. O tym fakcie nasi pracownicy informowali każdego kandydata już przy pierwszym kontakcie telefonicznym. Po zgłoszeniach postanowiliśmy nie kontynuować współpracy z tym plantatorem i tym samym więcej nie wysyłać naszych pracowników na farmę w Hamberge. Do dziś wysłaliśmy do pracy w Niemczech i innych krajach europejskich ponad 5000 pracowników. Przy takiej skali błędy są nieuniknione, jednak staramy się reagować maksymalnie szybko na wszelkie nieprawidłowości związane z oferowanymi przez nas ofertami pracy. Osoby wyjeżdżające z Poloniawork są dla nas najważniejsze i zależy nam na długoterminowej z nimi współpracy oraz ich pełnej satysfakcji z samej pracy jak i zarobków.

Jano

Praca jako kierowca wyjazd 3 rano powrót 23.00 śpisz na aucie jesz na aucie... niektuży sra...a na aucie. godzin w pip. zarobki dobre bo jakie moga być przy wypracowanych trzech miesiacach w miesiąc. Zakwaterowanie, tragedia ale nie jedzie sie mieszkać.

Polak

Nie polecam tej agencji. Proponują prace, wysyłają umowę a potem nagle okazuje się, ze nie ma już miejsc bo znaleźli kogoś innego i zostawiają człowieka na lodzie. Gdybym nie dawał znaku życia przez długi czas to bym zrozumiał, ale bylem w kontakcie z panią rekrutującą praktycznie codziennie.

Mal

Witam Pracował ktoś przez tą agencje jako sprzedawca truskawek?

Cristo

Witam Wszystkich. Zamierzam podjąć pracę przez tą agencję w Niemczech jako kierowca do rozwożenie płodów rolnych. Proszę o info w tym temacie , jaka praca. , zakwaterowanie....itd. Czego można się spodziewać po przyjeźdźie... Za wszystkie odpowiedzi serdecznie dziękuję... Pozdrawiam...

Krystyna
@Cristo

Wielkie rozczarowanie. Tragiczne zakwaterowanie, zarobki ponizej minimum.

Mariusz

Czy trzeba znać dobrze jezyk niemiecki jeśli chce się wyjechać ?

Pablo
@Mariusz

To zalezy od stanowiska. Ale za te pieniadze i zakwaterowanie to bym przez te firme nawet 50 km nie pojechal.

Pablo

Płace poniżej minimalnego wynagrodzenia. Zero zaangażowania. Przy tym co zapewnia ten posrednik ( nic poza wysłaniem danych personalnych pracownikow) to jawny wyzysk. Nie dajci sie ludzie wykorzystywać.

Marcel

Po rozmowie telefonicznej i przeczytaniu umowy wstępnej w moim przekonaniu Agencja ta jest godna zaufania. Wszystko zostało przedstawione jasno i zrozumiale. Niedługo wyjeżdżam z tą firmą do Niemiec i nie mam żadnych obaw. Ja osobiście polecam.

Mariusz Borsuk
@Marcel

A przy czym będziesz pracował ?

Wojtek#

Wybiera się ktoś do pracy jako kierowca rozwożący płody rolne?

Zostaw merytoryczną opinię o Poloniawork Sp. z o.o. w Szczecinku - Szczecinek

• Jak się pracuje w Poloniawork Sp. z o.o. w Szczecinku?

Zobacz opinie na temat firmy Poloniawork Sp. z o.o. w Szczecinku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poloniawork Sp. z o.o. w Szczecinku?

Poloniawork Sp. z o.o. w Szczecinku
2.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Boh. Warszawy 3 lok. 3
    78-400 Szczecinek