Blue House

Szczecinek

Opinie o Blue House

aguszek

Nie polecam nikomu podjęcia stażu/pracy w tej firmie. Co dziwne PUP w Szczecinku ciągłe daje ogłoszenia na stanowisko do blue house, gdyż rotacja jest tam ogromna, chociaż wiedzą co tam się dzieje. Dziewczyny przychodzą i odchodzą jedna za drugą. A oto dlaczego: atmosfera w pracy jest nie do zniesienia, szef wykorzystuje pracownice na maksa, ma bardzo zmienne nastroje, lubi się wyżywać się na innych i pokrzyczeć sobie. Szefowa biura jest również bardzo niepomocna i niemiła. Zostaje się po godzinach, oczywiście za darmo. Oprócz nauki języka zajmują się również szkoleniami, na których bardzo nieuczciwie zarabiają pieniądze, więc prędzej czy później wyjdzie to na jaw.

Zostaw opinię o Blue House - Szczecinek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Blue House