Opinie o Poloniavita Sp. z o.o. w Szczecinek

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Poloniavita Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Poloniavita Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poloniavita Sp. z o.o. w Szczecinek

Joanna Nowy wpis

Bardzo polecam !!! Agencja jest godna polecenia Nie mam żadnych zastrzeżeń Pozdrawiam

Aneta Nowy wpis

agencja pracy wysylajac gdzies wie o tych zlych warunkach mieszkaniowych czy po prostu to ich nie wiedza czy robi to po prostu specjalnie i im nie zalezy na zadowoleniu pracownika?

Sokół Nowy wpis

Praca jak każda inna, wyjeżdżając za pośrednictwem kilku firm wiem że warunki bywają różne i nie zawsze zależą od firmy wysyłającej pracowników. Najgorsze jest to że przysłowiowy (usunięte przez administratora) robią sami pracownicy. Jeżeli chodzi o firmę Polonia to wszystko miałem zgodnie z umową. Być może trafiłem na dobrych współpracowników, z którymi potrafię się dogadać. Wkurza mnie to że niektórzy decydują się na robotę za granicą i oczekują że kasę dostaną za nic. Miałem sytuację gdzie sam zrezygnowałem z pracy przez ludzi robiących burdy. Podsumowując firma Polonia jak najbardziej ok. Ja polecam. A co do pracowników mam prośbę, szanujmy się nawzajem bo, dbajmy o warunki bo nie wiemy gdzie trafimy i przypominam że jeździmy tam do pracy a nie na wakacje, a skoro nie chcemy pracować to pozwólmy to robić innym, bo nie jeździmy tam dla przyjemności. Jeszcze jedno co mi się podobało w firmie Polonia to kontakt - miłe panie i dzwonią się zapytać co i jak po przyjeździe.

Paweł Nowy wpis

Ludzie ostrzegam przed tą agencjią pracy.Jeżeli nie chcecie być (usunięte przez administratora) nie podejmujcie współpracy z nimi.Obiecują złote góry ,a na miejscu okazuje się że kwatera to melina a praca nie wolnicza za marne grosze.Szkoda zdrowia.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Poloniavita Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Dzięki za opinie bo już miałem jechać do pracy przez tą agencjie.

Przemo

Witam odradzam pracę przez agencjię Poloniavita która rekrutuję ludzi do Niemiec do agencji pracy ALIKA PERSONAL Moja przygoda z nimi trwała 1.5 miesiąca.Praca polegała na rozładowywaniu ,załadowywaniu ciężarówek z przesyłkami kurierskimi dla GLS.Powiem tak ta agencjia Alika ,co przejmuje ludzi jak dojadą na miejsce jest to agencjia Rumuńska.Kwatery są w opłakanym stanie jest to mieszkanie w kamienicach np.4 pokojowe.Ludzie co tam mieszkają są to z reguły obco krajowce Rumuni,włosi,itd. Strach coś zostawić wartościowego jak się wychodzi do pracy bo jest taka roszada że dziś ktoś mieszka jutro nie.Jest normalnie łazienka kuchnia ale materace jakieś poplamione wszystko stare,lodówka taka aż lód wychodził na zewnątrz.Ludzi w mieszkaniu nawet 8 osób.Za takie warunki 250 euro za miesiąc.Transport do pracy płatny 3 euro dziennie do pracy jakieś 30 minut busem.Czasem nawet często jeżdżenie w bagażniku w busie na podłodze bo wolą tam upchać ze 3 osoby niż dać kolejny bus bo przecież chodzi o benzynę.Sama praca tragedia polega na załadunku rozładunku ciężarówek.Paczki lecą po taśmach liniach produkcyjnych w takim tępię że nie da się często wyrobić no zależy jaka linia ale odrazu mówię nowe osoby dają na najgorsze linie gdzie jest ciężko na sprawdzenie.Paczki są ciężkie często. Wymagają układania w ciężarówkach precyzyjnego.Tylko jak leci paczek nagle ze 100 to nie wiadomo co robić w co ręce włożyć.Niemcy chodzą nadzorują,siedzą przed komputerami wręcz simieją się w twarz z ludzi co (usunięte przez administratora) za trzech. No i są pseudo Polacy którzy awansowali ale wiecie polak za granicą.Praca jest na dniówkach i nockach.Za mnie pogotowie tam było no 5 razy napewno bo ludzie mdleli z wycięczenia.Po godzinie pracy koszulka cała mokra.Tagrze niemcy stworzyli sobie legalny (usunięte przez administratora).Męczyli nas w wojnę i męczą dalej.Co do wynagrodzenia.Za miesiąc pracy na nockach dostałem 1000 euro z groszem do kieszeni no brałem zaliczki po 50 euro co tydzień czyli gdzieś wchodzi w grę 1200.Kwota nie adekwatna do wysiłku w pracy.Wypłaty gotówką i co mam z tymi pieniędzmi chodzić do pracy czy zostawić w pokoju żeby mi ukradli.Po zrezygnowaniu z pracy czekałem na pensje za przerobione 7 dni na kolejny miesiąc i co nie wypłacili mi tego twierdząc że pobrali za mieszkanie itd.Jak mogli pobrać za mieszkanie jak mnie już tam nie było już mieszkał kto inny.Jedynie mogli pobrać za to ile mieszkałem jakieś 100 euro a gdzie reszta kasy??7 dni po 8 godzin × 10.45 euro proste.Jak by nie liczyć coś powinno zostać.Podsumuwując odradzam pracę za pośrednictwem agencji PoloniaVita współpracującą z Alika Personal.

Zostaw merytoryczną opinię o Poloniavita Sp. z o.o. - Szczecinek

• Jak się pracuje w Poloniavita Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Poloniavita Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poloniavita Sp. z o.o.?

Poloniavita Sp. z o.o.
  • Boh. Warszawy 3 lok. 2
    78-400 Szczecinek
  • NIP: 6731908326 REGON: 386344068 KRS: 0000846997

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042