Opinie o Centrum Ekspertyz Kryminalistycznych Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Centrum Ekspertyz Kryminalistycznych Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Centrum Ekspertyz Kryminalistycznych Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Ekspertyz Kryminalistycznych Sp. z o.o. w Kraków

Piotr gil

Przestrzegam przed tym panem. Totalny (usunięte przez administratora)pieniądze pod pozorem wykonania opinni jest naciągacze. Brak jakiegokolwiek profesjonalizmu. Poszukuje osób tak (usunięte przez administratora) Moj tel. 793848119 Myśle ze już niedługo ktoś ukróci jego proceder.

@Piotr gil

Pan, który podpisuje się jako Piotr Gil nigdy nie był klientem firmy. Pisze na zlecenie nie wiadomo kogo w celu zdyskredytowania firmy. Nadmieniam, że firma od wielu lat wykonuje ekspertyzy i wykonała kilkaset opinii między innymi dla organów ścigania, w tym dla sądów, prokuratury i policji. Niestety ekspertyzy wykonuje się zgodnie ze sztuką kryminalistyczną i obiektywizmem, a nie pod dyktando klienta. Ktoś kto pisze taką opinie nie wie na czym polega zawód eksperta (biegłego)

Piotr gil Nowy wpis
@77

Byłem pana klientem Zostałem perfidnie (usunięte przez administratora) Już niedługo się spotkamy w odpowiednich instytucjach

Pawel s Nowy wpis

Spotkałem jakiś czas temu tego pana obiecuje wszystko później nic nie robi. Po wielu tygodniach robi coś co jest bzdurnym dokumentem aby tylko mieć alibi aby policja go nie ścigała. Odradzam tego człowieka. Przestrzegam. Słowo (usunięte przez administratora) to mało aby opisać jego dzialania

Zadowolony klient

Bardzo profesjonalna firma. Korzystałam z usług firmy z polecenia kancelarii adwokackiej. Wyniki wykonanych ekspertyz pomogły mi wgrać proces sądowy. Polecam tę firmę!!!!!!!!!!!!

Klint Nowy wpis
@Zadowolony klient

Czemu pan to pisze chce pan wybielić swoją firmę. Lepiej zwrócić wyłudzone pieniądze ludziom oszukanym i żyć uczciwie bo słowo kryminalistyczne może niedługo być pana problemem.

Niepozytywna opinia. Te pozytywne opinnie pisze sam zainteresowany probuje się wybielić i rozmyć Uważajcie na tego człowieka to jest (usunięte przez administratora) znam go. Nie zrobi wam żadnej fachowej opinni tylko was naciągnie. Ztrrszta sama rozmowa z nim już każdemu człowiekowi zapali czerwona lampkę. To totalny arogant i gbur. Dziwie się ze jeszcze do dziś ogłasza się w interesie i nikt nim się nie zajął. To ochydnym (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Centrum Ekspertyz Kryminalistycznych Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Bielsko-Biała
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
Janusz

Zostałem (usunięte przez administratora) przez tego człowieka. Prawnicy przygotowują wniosek do organów ścigania. Ten pan ouszukuje ludzi wyłudza pieniądze pod pozorem wykonania usługi. Zada kasy z góry nie odbiera telefonu później daje jakiś bzdurny dokument nie związany w żaden sposób z umowa którym ośmiesza siebie Stwarza pozory ze coś zrobił. Pisze totalne bzdury. działalność tego pana powinna być ukrucona. Ja osobiście składam zawiadomienie do prokuratury ipozew do sądu. Bo na zwrot pieniedzy nie ma co liczyć. Ostrzegam przed tym człowiekiem. Przestrzegacie innych.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Centrum Ekspertyz Kryminalistycznych Sp. z o.o.?

Klient

Przestrzegam red tym człowiekiem. Wyjątkowo arogancki typ

Niezadowolony klient

Zdecydowanie nie polecam, zwodzenie i granie na czas, po roku kontakt się urywa usługa nie wykonana 3000zł w błoto.

Ktostam

Jeżeli ktoś będzie potrzebował odcisków palców dla FBI w celach ubiegania się o zaświadczenie o niekaralności to nie słuchajcie zapewnień o tym, że ONI JAKO JEDYNI W PL POBIERAJĄ JE bo to jest totalne kłamstwo. W krk pobranie odcisków kosztuje 516 zł natomiast w Warszawie w Polskim Towarzystwie Kryminalistycznym 200zł. Różnica w cenie jest kolosalna. Plus sama kultura, osób które pracują w oby miejscach jest również inna.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Ekspertyz Kryminalistycznych Sp. z o.o. - Kraków

Centrum Ekspertyz Kryminalistycznych Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Wybickiego 3 A lok. 10
    31-261 Kraków

Centrum Ekspertyz Kryminalistycznych Sp. z o.o.