Opinie o Agio Group Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Agio Group Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Agio Group Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agio Group Sp. z o.o. w Kraków

Kalina Nowy wpis

Czy ktoś wchodził na drogę prawną z tą firmą ? W związku z brakiem wypłat na przykład ?

Administrator Nowy wpis

Firma Agio Group Sp. z o.o. rekrutowała na stanowisko Referent. Czy nadal poszukują pracowników? Średnie zarobki na tym stanowisku wynoszą 4200 PLN.

W#iekła Nowy wpis

Nie polecam firma dramat... Ludzie bardzo nie uczciwi chytrusy jak nie wiem obiecują złote góry umów nie dają tylko zlecenia. Prace najlepiej wykonać za darmo za mniej niż najniższa za godzinę a na koniec brak świadectwa pracy i pieniędzy za ostatni przepracowany miesiąc!!! Dramat

Czy w Agio Group Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Mlody Nowy wpis

Umowy smieciowe i ukrywanie dochodow!

Firma Agio Group Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Samodzielny Pracownik w Dziale Rozliczeń. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Izabela

Witajcie, poniżej padło pytanie odnośnie tego czy na okresie próbnym zawierane są umowy na zlecenie. Nikt nie odpisał na ten wpis a ja właśnie sama chciałam zadać podobne pytanie. Czy w firmie jest w ogóle okres próbny oraz jaka umowa na nim obowiązuje? Dajcie znać.

Michal

Największą (usunięte przez administratora) jest Michał brygadzista który nie potrafi sobie poradzić z niczym żeby pomóc pracownikom ale jak im ukraść godziny lub metry to wie jak namieszać

Jaki jest wkład kierownictwa Agio Group Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Arek

kierownictwo pracuje razem z pracownikami na budowie , maja pojecie o tym co robia nie ma mowy o obijaniu sie i papieroskach praca to praca jest przerwa od tego, ale mozna dobrze zarobic wyplaty sa placone na czas ale BHP przestrzegaja .

Maciek

@sebastian i co? Jak się pracuje ?

Sebastian W. SZYSZKA

w poniedziałek będę w robocie więc zobaczymy czemu dla jednych to wymarzony EDEN a dla innych "piekło" 05-LUTY-2020r.

Ja też potwierdzam firma jest ok pracuje od stycznia nie ma z kasą problemu można sie z brygadzistami dogadać w NIEDZIELE nigdy nie pracujemy to nie handel tylko budowy w niedziele nieczynne .......

Grzegorz

Polecam- firma w porządku wypłacalna , miła atmosfera fajne chłopaki w brygadzie można dobrze zarobić , pracuje 7 miesiecy nie mam problemu ale naród rozpity masakra, co jakiś przyjdzie nowy zaliczke zabierze i go nie ma .

A co cie to

Również nie polecam. Potwierdzam wcześniejsze opinie. Zero czasu dla siebie, na niedzielę byłeś zapisany do pracy nic o tym nie wiedząc. A przy rozstaniu, standardowo problemy w wypłaceniem wynagrodzenia. (usunięte przez administratora) Lepiej w piekarni pracować niż w tej firmie

Darek
@A co cie to

W niedziele firma nie pracuje co za bzdury chyba ktoś pomylił firme . Ja już 3 lata tam pracuje i nie ma takiego czegoś jak niedziela to nie produkcja ...

@A co cie to

Potwierdzam w niedziele ta firma nie pracuje nigdy a ten co to pisze to finanse sie podpisał oj człeku ty i dział finansowy słyszałem ze komornik cie szuka a ID kompa ma na tacy ..... podane przez wasze wpisy ........

Idealnych firm nie ma, może uda się znaleźć lepszą firmę niż Agio Group

Patryk
@Adam

No pan przy tych 60 latach to pisze pan tak bo boi sie konkurencji ze strony młodych ale to nieuniknione niestety ...

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Agio Group Sp. z o.o.?

JACEK

Firma jest w porzadku płacą dobrze i na czas . Ale wymagają dobrej pracy a nie ......

M@tI

Czekam tylko na odpowiedz co my ukradliśmy :) Jak tu nic nie ma

RoBsOn

Cud, miód, malina Ale nie tutaj Chociaż bys robił 15h dziennie, jeśli podpadniesz nie liczba na wypłatę. (usunięte przez administratora)

KrasnalEK

I te opinie o pijaństwie. Śmieszne

KrasnalEK

W skrócie. (usunięte przez administratora) Zero czasu dla samego siebie, nie wspomnę o zakupach. (usunięte przez administratora) Jakieś śmieszne potrącania. Ogólnie robisz za fra*er. (usunięte przez administratora) Dla tych co między innymi moja wersja współpracy o ile mogę to tak nazwać jest mało wiarygodna. Przekonacie się sami:)

Prawnik

Witam kto nie dostał wynagrodzenia proszę o infotmacje

Czarek

Idealnej firmy nie znajdziecie a maruderów zawsze więc i tu też są.

Zostaw merytoryczną opinię o Agio Group Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Agio Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agio Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Agio Group Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Rakowicka 10B lok. 4
    31-511 Kraków