Opinie o Julstar Haus Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Julstar Haus Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Julstar Haus Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Julstar Haus Sp. z o.o. w Katowice

Kontrahent

Firma wpisana do Krajowego Rejestru Długów. Komornik nie potrafi ściągnąć długu ze Spółki, prawomocny nakaz zapłaty – VI GNc 1717/21 wydany przez Sąd Rejonowy w Tychach z dn. 29.10.2021. Prezes zarządu spółki jest wpisany do KRD, przez uwaga... Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach. Są to informacja powszechnie, publicznie dostępne w Krajowym Rejestrze Długów, w każdej chwili do zweryfikowania. Gratuluje ludziom którzy budują z tą firmą domy.

@Kontrahent

Teraz podbijają Niemcy. Rzygac się chce. Zusu nam nie płacą, kasa pod stołem. Nikomu o niczym nie wolno mówić. Tylko leniwi tu zostali, bo roboty nigdzie nie dostaną.

Nie polecam, wręcz odradzam!! Umowa podpisana w 2019 roku, do tej pory dom nie jest wykończony - sami musieliśmy wiele rzeczy zrobić, tracąc przy tym dużo forsy. (usunięte przez administratora) Nie budujcie z Julstarem, woden Techem, Ha Te Developer... kij wie jak się za miesiąc będą nazywali... Strata nerwów, czasu, pieniędzy - których my osobiście nie jesteśmy w stanie odzyskać.

makaron

Potwierdzam, nigdy nie miałem tylu problemów co z tą (usunięte przez administratora) firmą

Jaki jest okres rozliczeniowy w Julstar Haus Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

@Znajomy

Jak walka o dokumenty? Chodzi o świadectwa pracy jak ludzie odchodzą? W ogóle dużo osób zrezygnowało przez tą sytuację ze składkami czy nadal są chętni tam do pracy?

ooo Nowy wpis

To tu do produkcji domów szukali czy coś źle mi pokazała wyszukiwarka? Tylko problem że nie mogłem wejść na tę stronę, w tytule tylko było że 3-10 tys, od czego zależy na ten moment jak zapłacą?

makaron Nowy wpis
@ooo

Firma kogucik (usunięte przez administratora) i uciek, firma nie istnieje

Co wchodzi w socjal Julstar Haus Sp. z o.o.?

YYYYY

Nie rozumiem nic z tej opinii ? Ale może wiesz coś więcej o zatrudnieniu tutaj? Ktoś zasugerował ze składki nie są pobierane, czy to prawda ? Bo nie wiem może to konkurencja pisała. Mój tata szuka pracy czy budowie domów i chętnie by się zatrudnił ale chciałabym wiedzieć jaka umowa i właśnie czy wszystko na ten moment w firmie gra

makaron Nowy wpis
@YYYYY

Firma ma na koncie komornika, oraz zgłoszono upadłość Czego nie rozumiesz?

Znajomy Nowy wpis

W tej firmie nie ma socjalu. Zus jest niepłacony Tematem zajmuje się policja. Firma juz nie istnieje.

Doświadczony

Jakiego przelewu? Placa gotówką w kopertach bez zusu i innych swiadczen. Porażka. Poza tym ta firma nie zatrudnia tylko inna ich spułeczka

@Doświadczony

Dokładnie tak. Zatrudniają pod inną firmę, a potem gdy opiszę się sytuacje w internecie, straszą prawnikiem i kosztami zadośćuczynienia. Radzę omijać te firmę jak i firmę "Woden Tech" szerokim łukiem, bo to jedna z ich firm. Komornik już dawno na nich siedzi, a ode mnie przy zatrudnieniu chcieli zaświadczenia o niekaralności... Nie polecam totalnie tej firmy. Niekompetencja, układy, brak terminowości i honoru to ich wizytówki. Ale mam nadzieję, że niedługo ktoś dobierze im się do tych szemranych interesów. Mocno trzymam za to kciuki

Majek
@Doświadczony

W tej firmie id parunastu lat jest placenie w kopertach o zusie i innych swiadczeniach mozna zapomniec firma tylko zmienia nazwy komornik jak tam pracowalem nawiedzal ja raz w tygodniu teraz podobno z tego co sie dowiedzialem znowu nowa nazwa firmy i przeniesli sie na dabrowke mala i tak w kolko szkoda ze takie przekrety mozna robic ale to polska szkoda tylko tych ludzi poszkodowanych

Jolanta
@Doświadczony

Pracownicy się na to zgadzają? Czy jednak nie i rotacja jest wysoka? Ciężko mi sobie to wyobrazić :/ Płaca, chociaż jakoś spoko?

@Anonim

A po co zaświadczenie o niekaralności? Przecież to nie firma ochroniarska tylko budowlana. Widziałem komentarze o zaległościach wobec pracowników i niezrobionej robocie dla klientów. To w ogóle tam prócz właściciela jeszcze ktoś pracuje jak taka sytuacja? Wiesz może?

Kate

Przyznam, że nazwa Hate (z ang. hate = nienawiść) - jakby pasuje do szefostwa tejże spółki.. Chyba nienawidzą ludzi skoro wielu z nich wpędziło w długi, pozostawiło bez ukończonych inwestycji... Za jakiś czas będzie kolejna firemka, kolejne pobrane na budowy domów pieniądze, kolejni w durniów zrobieni inwestorzy. Nie wiem jak mogą spokojnie spać przez to jak krzywdzą i (usunięte przez administratora) Trzymać się od nich z daleka!!!!!

Jolka
@Kate

Czyli są problemy z wypłacalnością wynagrodzeń dla pracowników? Bo ktoś jeszcze wcześniej pisał, że płacą, ale w kopercie, też zastanawiam się jak w takim razie z umowami u nich, niby przez inną spółkę zatrudniają, ale to w takim razie jaka kwota wynagrodzenia jest zawarta na tej umowie i czy to jest umowa o pracę wtedy, czy zlecenie?

@Jolka

Firma fikcja. Umowa jest z jakiej nic nie wynika. Stawka najnizsza krajowa. Zus wlasnie toczy postępowanie ws zaległości, policja wzywa świadków. Zero składek. Walka o dokumenty. Dajcie sobie spokój. Władze tej spółki przepisy i prawo mają w (usunięte przez administratora) Z daleka!

@Znajomy

Kontrahent

@Kontrahent

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Julstar Haus Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Czy firma Julstar Haus Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Inny

Firma nic nie finansuje. Zwłaszcza Zusu etc.

Mietek
@Inny

Jak bez ZUS-u to jak ktoś zachoruje to może liczyć tylko na siebie, tak? Prawa do urlopu też nie ma żadnego, co? Kasa nadal w kopertach?

makaron

Mariusz

Omijajcie firmę szerokim łukiem, brak wypłat oraz nieopłacone składki

@Mariusz

Od dawna tak sytuacja? Dopiero w tym roku zaczęły się pojawiać wpisy o niewypłacalności. Składek w ZUS-ie też nie płacił? Tobie za ile miesięcy zalega?

Ne. Kat.

Dom miał być skończony w ciagu 3 miesięcy. Mija rok a nie ma ani domu ani nie odzyskalam pieniędzy. (usunięte przez administratora) jakich mało.

@Ne. Kat.

Ile wpłacili Państwo tej firmie mniej więcej za niezrealizowane roboty? Interesuje mnie to jakimi kwotami operowali. Mnie na jakieś 100k

bob

86 tys

Przychylny

Nie od nich tylko od niego. Firmą zarządza 1 osoba. Reszta to jego parobki

Marcin T.

P. Jachimek to zwykły (usunięte przez administratora) Nie wierzcie w jego kłamstwa o domu w 3 miesiące. Też byłem taki naiwny. Kasę wpłaciłem, a domu nie postawił...

Dominika

Firma poszukuje pracowników na stanowisko związane z budowlanką. Jak długo trwają delegacje o których jest mowa w ofercie? I w jakie miejsca one są? Tylko w Polsce czy też za granicą? Poza tym, czy wykształcenie, które kandydat posiada musi mieć coś wspólnego z budowlanką? Bo o tym nie napisano w ogłoszeniu, które znalazłam w sieci. Przyuczą świeżaka? Oczywiście pytam w imieniu chłopaka

Arek

Nie polecam. Nie płacą za wykonane usługi. (usunięte przez administratora)

Firma Julstar
@Arek

Nie wywiązują sie z umowy biora kase za dom ktorego nie stawiają UWAGA na ta firme

Ola
@Firma Julstar

(usunięte przez administratora) firma zbankrutowała, kasy (usunięte przez administratora) i podali się że zbankrutowali. ????????????

Były klient
@Arek

W pełni zgadzam się z tą opinią gdyż jestem też jednym z wielu których ta firma (usunięte przez administratora) Nie wierzcie w to co mówią bo to stek kłamstw i nie dajcie się nabrać jak kolejni klienci tej firmy.

Jan
@Były klient

Również jestem poszkodowanym klientem 3! lata temu wpłaciłem zal. I domu jak nie bylo tak nie ma UWAGA na tą firmę zmienili nazwe na HaTe Developer

Kamila

Ja widzę ofertę dla budowlańców z najmniej dwoma latami doświadczenia, gdzie jest mowa o 4000 zł brutto + diety. To jakieś starsze ogłoszenie? Więcej teraz firma płaci?

Jerzy

Widzę że w sieci szukają co jakiś czas pracowników budowlanych i płacą dobrą stawkę bo od 6 tys wzwyż. Głównie cieśli, dekarzy i stolarzy. Jest szansa na przyuczenie do zawodu? Pracownicy bez doświadczenia też są przyjmowani?

H.
@Jerzy

Zwykle z doświadczeniem.

Dariusz

Jesteśmy właśnie po montażu domu ,wszystko super , dom piękny , wszystko elegancko . Jesteśmy szczęśliwi . Jeszcze instalacje , wylewki i będzie finał . Elegancko

Bob
@Dariusz

Jak by było jeszcze w terminie to by można polecać z serem

bob

HA,HA z sercem nie z serem, drobny chochlik

Helena
@bob

Czyli jednak bez? A napiszesz w sumie czemu? :(

Klient

Witam. Fachowa firma, jestem bardzo zadowolony z jakości wykonania, ceny. Minus to czas oczekiwania porażka

Jak długo czekaliście na odzew z Julstar Haus Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

2-3 dni robocze większych problemów z kontaktem nie mialem

klient

tak, zawsze oddzwaniają, reagują od razu, to samo z wyceną, czekałem pół dnia, obszerna, rzeetelna wycena, będę podpisaywał umowę na dniach.

Dawid
@klient

Witam, mam zamiar podpisać umowę. Czy warto?

Jagoda

Czy oferują Państwo świadczenia pozapłacowe?

@Jagoda

Na chwile obecną nie , płace w Naszej firmie są w 100% satysfakcjonujące dla Naszych pracowników .

Karol
@Julstar Haus Sp. z o.o.

jeżeli kogoś satysfakcjonuje najniższa krajowa...

Czy firma buduje aktualnie w okolicach Wrocławia lub budował i jest możliwość obejrzenia takiego domu?

Julstar
@Anna

Witam Panią. Nie dziś żadnego montażu nie ma nowego , ale będzie niebawem dom parterowy z dachem kopertowym .

Czy firma Julstar Haus w obecnych czasach pandemii i problemach z dostawą drewna buduję domy?? Pozdrawiam!

@Anna

Oczywiście budują ceny bardzo konkurencyjne polecam

Tak
@Anna

Wszystkie firmy maja problemy z dostępnością materiałów , ceny wzrosły o 300-400% na materiał którego często nie ma i trzeba czekać . Na rynku masakra ! Ja szukałem tynku na mój dom chyba w 30 hurtowniach , a ceny …..matko boska

Klient w trakcie budowy.

Właśnie jesteśmy na ukończeniu budowy . Polecam , u mnie żadnych poważnych problemów . Dom skończony w sumie 2-3 tygodnie po terminie , wiec jest Ok. Doskonała jakość materiałów , pracownicy kompetentni . Solidne 4++.

Edyta
@Klient w trakcie budowy.

a czy można obejrzeć gdzieś ten budowany dom? Mamy wycenę firmy z gór, ale nie wygląda wiarygodnie, chcielibyśmy zobaczyć jak wygląda wybudowany lub trakcie budowy dom przez firmę, bo na muratorze też ma same pozytywne opinie:)

Makaron
@Edyta

Jeżeli nie zależy Państwu na czasie to polecam, Julstar jakość wykonania powala, Jednak terminowość to masakra to jakieś 3lata przy dobrych wiatrach

Sieradzka Katarzyna
@Edyta

Ja chętnie bym pokazała mój dom. Ale... Minęło już prawie 4 i pół roku od rozpoczęcia budowy z firmą Julstar i nadal dom jest nieukończony. Już jest bliżej końca. Muszę jedynie wykonać elewację i obrobić balkony, za które już raz firmie Julstar zapłaciłam a teraz muszę zapłacić jeszcze raz komuś innemu. Jeżeli ma Pani dużo czasu - średnio 4-5lat, a nie 3 miesiące, pięniążków i ma gdzie mieszkać obecnie, to jak najbardziej Julstar będzie odpowiednią firmą dla Pani. Może się zdarzyć, że dostanie Pani coś extra np. pełno gwoździ w rynnie. Jeżeli nie , to proszę sobie samej odpowiedzieć na pytanie: Czy wybrać tą właśnie firmę? Powodzenia.

@Edyta

Witam Panią, z ogromną przyjemnością polecam firmę Julstar. Jakość i precyzja wykonania powalają inne firmy na kolana. Proszę nie przejmować się opiniami te za pewne pisze konkurencja Polecam

@Edyta

Proszę napisać do firmy Julstar, na pewno pokażą Pani dom w trakice budowy my oglądaliśmy przed podpisaniem umowy robi wrażenie naprawdępolecam

Paulina

W ostatnim czasie pojawiają się same opinie od klientów Julstar Haus. Czy nikt z pracowników tu w ostatnim czasie nie zagląda? Napiszcie proszę jak Wam się pracuje obecnie. Czy jesteście zadowoleni z pracy i warto aplikować na jakieś stanowisko do firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o Julstar Haus Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Julstar Haus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Julstar Haus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Julstar Haus Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 69 ocen.

Julstar Haus Sp. z o.o.