Opinie o Medscreen Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Medscreen Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Medscreen Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medscreen Sp. z o.o. w Warszawa

Agata Nowy wpis

A ciekawiło mnie właśnie czy jakichś speców od marketingu tu nie szukają, bo niedawno pokazała m się strona firmowa, ale na niej zakładki z kariera brak. czy większość pracowników mogła mieć podobny problem, co ten który przedstawiano teraz na forum? jak duża to firma?

ex pracownik Nowy wpis
@Agata

Sama fima Medscreen ma 3/4 pracowników. Teraz ciężko mi powiedzieć też. Ja z chęcią odpowiem na każde pytanie, nie chcę, żeby ktoś znalazł się w takiej sytuacji jak ja i jeszcze jedna osoba. Tak to płacą w miarę normalnie, ale jak odchodzisz to nie dostajesz częsci ostatniej wypłaty z powodów serio nieznanych...

@ex pracownik

Cześć, a jak długo tu pracowałeś? Mogę wiedzieć? Totalnie nie rozumiem takiego podejścia... jak można nie wypłacilić komuś wynagrodzenia, za jego pracę:/ Dużo z tej wypłaty zabrali? Piszesz, że stało się tak w twoim przypadku i jednej osoby, czyli nigdy nie było problemów z niewypłacalnością? Nie masz przypuszczeń, czemu akurat padło na was? Ja od dłuższego czasu obserwuje oferty firmy, bo interesuje mnie tu stanowisko związane z contentem, ale chyba muszę to kilka razy przemyśleć

Hej. Czy jest tu ktoś kto pracuje jako młodszy specjalista ds. obsługi klienta oraz pomocy technicznej? Dosłownie przed chwilą taka oferta mi się wyświetliła i zastanawiam się nad warunkami i tym czy by nie złożyć cv. co sadzicie? Znacie może przy tym średnie wynagrodzenie? Nie zostało określone wprost

ex pracownik

Totalnie nie!! Jestem byłym praconikiem i pracodawca nie wypłaca pieniedzy. Pojejście lekkomyślne, netrminowość ogolnie tragedia. Multum stresu i wgl abstrakcyjne podejscie Jarka. Jeśli się szanujesz nie polecam. Możesz rzucić na zlecenie bo tylko tak szanowny pan K zatrudnia 6k/7k

Laura
@ex pracownik

Cześć, mogę wiedzieć, za jaki okres czasu ci nie wypłacili? I jak to firma tłumaczy, ten brak kasy? I co teraz, zgłaszasz to gdzieś, czy jakoś polubownie do tego podejdziesz? Ja też chciałam startować do obsługi klienta :/

ex pracownik Nowy wpis
@Laura

Jasne, firma po prostu sie nie odzywa, czytaj właściciel Pan J. Na poczatku była rozmowa w której prosił o raporty i przepracowany dodatkowo czas, wszytsko dostarczyłam. Nadal nie mam pieniedzy. Dzwoniłam pisałam wysłałam nawet przesdądowe wezwanie do zapłaty ale nie odebrał i wróciło do mnie. Kwtota to prawie 1000 zł. Nie jestem jedynym pracownikie dla którego nie wypłaca pieniędzy Jak napisali wogłoszeniu, że dostaniesz samochód służbowy to nawet go nie powąchasz. Bajkopisarstwo to jego drugię imię.

Zostaw merytoryczną opinię o Medscreen Sp. z o.o. - Warszawa

Medscreen Sp. z o.o.