Opinie o Europnet Sp. z o.o. (działalność zakończona) w Kruszyna

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Europnet Sp. z o.o. (działalność zakończona). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Europnet Sp. z o.o. (działalność zakończona) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Europnet Sp. z o.o. (działalność zakończona) w Kruszyna

Justyna

Bardzo dobra firma. Trafiłam do niej po tym, jak się okazało, że moja poprzednia firma płaci składki zus od śmiesznych kwot. Jestem zadowolona, wynagrodzenie wysokie, zawsze w terminie. Mam też fajną kierowniczkę, miła atmosfera a wiem, że od tego też dużo zależy.

Justyna Nowy wpis

Co za bzdury. Pracuję tam i jest bardzo porządna firma, oby wszędzie tak było !

Gosia Nowy wpis
@Justyna

Dzięki za info, już myślałam że coś nie tak. Jutro wyśle CV

Gosia Nowy wpis

Czy obecnie poszukuja pracowników?

Justyna Nowy wpis
@Gosia

Gawron ma racje, nie jest tak łatwo. Ale napisz fajne CV , może będziesz miała szczęście.

Gawron

Spoko firma, wyplaty na czas i to calkiem niezle. Pracuję 5 lat i jestem zadowolony. Ciężko się dostać i nie każdemu się udaje. Tak jak panom poniżej :)

Jacek

Dzięki za informacje. Już miałem iść na rozmowę . Ufff

Brałeś udział w rekrutacji do Europnet Sp. z o.o. (działalność zakończona). Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Europnet Sp. z o.o. (działalność zakończona)
  • Kruszyna

Europnet Sp. z o.o. (działalność zakończona)