Opinie o Eurometal Sp. z o.o. w Miszewko

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Eurometal Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Eurometal Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - Odlewnictwo metali miękkich

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurometal Sp. z o.o. w Miszewko

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Eurometal Sp. z o.o.?

Xyz Nowy wpis

Na te co sobie z domu przyniesiesz, nie polecam skladac tu cv

Abc Nowy wpis
@Xyz

To ustawka, z konkurencji piszesz ? Pracowałeś w Eurometalu ? Nie kłam, nie zniesławiaj. Jest już jedna sprawa karna w SR w Kartuzach. Nie jesteś anonimowy.

Monika Nowy wpis
@Abc

Faktycznie firma prowadzi jakąś sprawę karną z tego tytułu? A można tylko dopytać z ciekawości przeciwko komu? chodzi mi o to czy to jakaś konkurencja czy były pracownik? i w sumie skoro tu jesteś i widać, że pracujesz to dasz znać jakie warunki u was są obecnie?

Abc Nowy wpis
@Monika

Tak, jest prowadzona sprawa karna o zniesławienie. Sygnatura akt II K 308/21 SR kartuzy. Więcej pisać nie mogę. Hejt, kłamstwa, nieprawdziwe informacje nie będą już bezkarne. Zapraszam, proszę przyjechać i samemu sprawdzić jakie są warunki. Będzie można je opublikować i podpisać własnym nazwiskiem. Pozdrawiam

Prezes

Szanowny Panie, nie ma u nas w zarządzie Pani Prezes. Nikt nie rozłącza się w czasie prowadzenia rozmowy telefonicznej. Z moją osobą w żaden sposób się Pan nie kontaktował. Serwis działa w zakresie maszyn pogwarancyjnych ( w tym również nie sprzedanych przez naszą spółkę) jak i gwarancyjnych. Przedstawione przez Pana informacje są kłamliwe i obraźliwe. Wzywam Pana do napisania sprostowania w terminie do 15.04. Wobec braku sprostowania wystąpimy o ujawnienie adresu IP i oraz skorzystamy wobec pana z drogi prawnej . Z poważaniem Prezes

Klient

...z dziką rozkoszą zmieniam zdanie na temat firmy Eurometal serwis jest super!!! troche wolno reagują ale wiadomo w tych czasach covidowych brak ludzi do pracy każdy na zdalnym Polecam innym Firmę Eurometal

Prezes
@Klient

Koniec bezkarności dla hejtu, kłamstw i naruszania dóbr. W SR Kartuzy jest prowadzona sprawa karna sygn. akt. II K 308/21 przeciwko autorowi oszczerczego i nieprawdziwego wpisu. Postanowieniem SR, dostawca internetu Tepsanet Nowaccy sp. j. została zwolniona zachowania tajemnicy telekomunikacyjnej – zostaną podane do SR dane personalne osoby, która umieściła wpis.

Kuba

Wszystkim nie uda sie dogodzić niestety. Eurometal to bardzo dobra firma i pewnie nie każdy musi tu pracować.

Patriota

Firma fajna. Pracują sami Polacy. Roboty dużo ale to dobrze. Kaska OK.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Eurometal Sp. z o.o. na stanowisko Serwisant obrabiarek do metalu? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
eeff

Firmę mogę zarekomendować. Pracuję już 3 lata. Fajną rzeczą są cykliczne szkolenia z obsługi sterowników FANUC, SINUMERIC i innych. W słabym miesiącu mam 4.100 na rękę + premię jak zrealizuję plan. Praca 8-16, normalnie.

@eeff

Jedna rzecz - jeśli się nie będziesz szkolił cyklicznie z obsługi sterowników to wylecisz z rynku MOMENT - takie szkolenia to norma dlatego reszta TWOJEGO wpisu to albo brednie albo piszesz dla szefa firma od dawna NIE realizuje PLANÓW ! ( to za co masz premie !!! ) jesteś wyjątkiem ? MOŻE pomyliłeś FIRMY ??? HE HE HE

@eeff

Porażka firma i porażka to co tutaj właściciel pisze.

Pracuś

Do Iwona, to nie ten Eurometal. Z tego co wiem w Polsce są chyba ze 4 firmy o tej nazwie. U nas w Miszewku wydziału walcowni nie ma.

Iwona

Obecnie Eurometal Sp. z o.o. poszukuje osób do pracy jako Pracownik Działu Walcowni. Co jako obecni pracownicy możecie podpowiedzieć osobom, które są zainteresowane tą ofertą pracy? Czego mogą się one spodziewać po aplikacji do firmy?

bart

@200 nie gniewaj się, ale źle czytasz. Są dwie firmy o podobnej nazwie i ta o której piszesz, bynajmniej z Warszawy czy Miszewka nie jest. To chyba zbieżność :)

XXZZ

Bardzo dobra firma. Pracuję tam jako serwisant już ponad 10 lat. Z moich obserwacji wynika że powodem serwisu w 80-90% jest niewłaściwa obsługa maszyn. Dotyczy to wszystkich maszyn bez znaczenia na kraj produkcji. Udacznik i aabb to jedna i ta sama osoba, tzw. "sprawiedliwy". Hejt, frustracja, radzę wrócić do szkoły i takie tam ....

Młoda Mama

Firma z potencjałem, rozwija się - jest budowa III już hali. Więcej też sprzedajemy na export. Z tego co wiem szukają inżyniera na stanowisko doradcy technicznego klienta. Do gghh szkoda twojego czasu na dyskusję z frustratem od 10 letniego VW.

gghh

Firma prowadzi szkolenia. W tym miesiącu był Heidenhain w 5 osiowym centrum obróbczym. Dla mnie to była nowość. Do tej pory był Fanuc i Sinumeric. Maszyna też całkiem fajna. 5 osiowe centrum prod. Taiwan. TWÓJ wpis o bredniach, planach ( rzekomo nie realizowanych), złomie z Chin ???, mojej i kolegów premii, firmie jest sprzeczny z tematem portalu gowork. Tak się składa, że domyślam się kim jesteś. Te portal nie jest miejscem na bezpodstawne oczernianie firm i uprawianie hejciarstwa. Miłego dnia.

udacznik
@gghh

Średnio owocne te szkolenia chyba były skoro nawet prawidłowa nazwa sterowania w pamięci nie pozostała - Sinumerik a nie Sinumeric. Swojego czasu firma była godna polecenia, gdyż można było się sporo nauczyć i zarobki też były satysfakcjonujące.

@udacznik

dzięki "udacznik" widać że są ludzie sprawiedliwi w ocenach a jeżeli chodzi o CHINY to jedźcie do klientów na serwis i posłuchajcie opinii życzę wszystkim nie frustratom dobrego samopoczucia i budowy entej hali a jeżeli chodzi o piątą oś to jesteś mocno z tyłu radzę wrócić do szkoły

Marian

A ja bardzo polecam, super warunki. Są wyniki w pracy jest i premia. Jaki złom ? Do aabb warto podpisać się imieniem i nazwiskiem. Tak to zostaje tylko hejt.

aabb

NIE polecam - ucieka coraz więcej fachowców sprowadzają złom z Chin a potem od pracowników oczkują cudów premii i nadgodzin nie płacą

Pracuś

Bardzo dobra firma. Fajne wynagrodzenie i zespół ambitnych ludzi.

Młoda Mama

To jedna z najlepszych firm w jakich pracowałam. Super klimat i zespół. Mamy ISO 9001, każde stanowisko ma wypisany bardzo szczegółowo zakres obowiązków, każdy wie co i jak ma zrobić. Dobre pieniądze, punktualnie płacone. Nowoczesna firma.

Slawo

Chyba piszesz o zupełnie innej firmie! Pracowałem w Miszewku od 2009 do 2015. Byłem handlowcem. Na umowie miałem 4.250 brutto + premie za sprzedaż. W dobrym miesiącu mogłem machnąć 7-8 tyś. brutto. Praca 8-16 poniedziałek do piątek. Jaka praca w wolnym czasie ? W wolnym czasie to chodziłem ale na angielski bo mi zapłacili za ten kurs. Przydał się. Pozdrawiam z mroźnego Oslo.

@Slawo

To dlaczego już nie pracujesz i wyjechałeś do Oslo? Chyba coś się jednak zmieniło po 2015 i to na gorsze.

BYŁY PRACOWNIK

TRAGEDIA ATMOSFERA,BEZNADZIEJNA WSZYSTKIM NORMALNYM ODRADZAM.

jednostka_wykonująca_pracę

niepisany regulamin ustalony przez pracodawcę brzmi: pkt.1. tylko jedna osoba zawsze ma rację, i jest to "TA" osoba pkt.2. jeżeli się z tym nie zgadzasz - patrz pkt. wyżej. w firmie od pewnego momentu, panuje kiepska atmosfera wśród pracowników, firma ma coraz większe problemy z prawidłowym harmonijnym funkcjonowaniem. sprawa wygląda identycznie na większości stanowisk. atrakcyjne zarobki, możliwości rozwoju zawodowego... tu pozostawię bez komentarza.... regularne premie, prowizje?, wypłacanie i prawidłowe-uczciwe rozliczanie nadgodzin.... - lepiej nie brać tego w ogóle pod uwagę jeżeli rozpatruje się możliwość pracy w tym "konsorcjum" - można się rozczarować. pracownik daje z siebie wszystko, pracownik wykonuje swoją pracę najlepiej jak potrafi pracownik poświęca swój wolny czas "po pracy" na pracę pracownik jest tylko kolejną jednostką, pracownik nigdy nie ma racji ... zapamiętajcie :) ZDECYDOWANIE NIE POLECAM - szkoda nerwów..

Zostaw merytoryczną opinię o Eurometal Sp. z o.o. - Miszewko

Eurometal Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Kolejowa 45 lok. 46
    42-270 Miszewko