Opinie o Ak Windykacja Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Ak Windykacja Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ak Windykacja Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Konwojenci i firmy inkasujące

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ak Windykacja Sp. z o.o. w Warszawa

Kaśka Nowy wpis

Pani M, kierownik windykacji jako szefowa naprawde w porzadku ( chociaż niedoceniana w firmie ) ,natomiast w firmie tak naprawde rządzi Pani A. która wyrzuca z pracy osoby z doświadczeniem w prowadzeniu windykacji/ Egzekucji komorniczych bez podania konkretnego powodu, wiele razy pokazała swoją wiedzą a raczej jej brak z zakresu egzekucji komorniczych- nieodpowiednia osoba na nieodpowiednim miejscu nie umiejąca docenić swoich pracowników.

Klementyna Nowy wpis
@Kaśka

To w tej firmie są pracownicy, którzy mają stabilne zatrudnienie? Czy zwalniane są również osoby, które posiadają umowę o pracę na czas nieokreślony? Szukam czegoś na stałe, dlatego dopytuję...

Ktoś napisał że w firmie jest zgrany zespół. Ludzie po pracy mają integracje raz na jakiś czas żeby się lepiej poznać i odstresować? Firma wlicza takie aktywności w benefity, co?

Jedna z fajniejszych firm w ktorej pracowałam, zadne korpo tylko firma z fajnym zgranym zespolem, do ktorej przychodzi sie bez stresu co jest mega plusem:)

Kasia Nowy wpis

Rzeczywiście firma że ooooooo,wysyłają wiadomości o cudzej zaległości do obcych ludzi, niech się tylko tam dodzwonię, joby porządne zbiorą

Obserwator

Jakiś czas temu była w necie rekrutacja na specjalistę ds. windykacji. Warunkiem koniecznym było min. roczne doświadczenie w windykacji. Teraz tez tego wymagają? Czy można szybko wdrożyć i przeszkolić do pracy? Pytam bo nie pracowałem w tej branży a chciałbym zacząć. Ktoś napisze mi jak to wygląda?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ak Windykacja Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
NOWY

znajomy kiedyś pracował i był zadowolony - dlatego sam ostatnio zlozylem aplikacje

Kandydatka

Dzień dobry! Czy któryś z pracowników (obecnych lub byłych) może wypowiedzieć się o pracy w tej firmie na stanowisku starszego specjalisty ds. windykacji sądowej i egzekucji (bądź podobnym)? W popularnym serwisie ogłoszeniowym pojawiła się oferta pracy na powyższe stanowisko i przykuła ona moją uwagę. Zastanawiam się, czy nie złożyć aplikacji. Jako że od kilku lat pracuje na stanowisku specjalisty w innej kancelarii zajmującej się szeroko rozumianą windykacją, mam już spore doświadczenie, ale obawiam się, że trafię z przysłowiowego deszczu pod rynnę. W obecnej pracy czuję się niedoceniona, o podwyżki trzeba się prosić (a i tak ich nie ma, bo „ciężkie czasy” - słyszę od 2 lat, a jak są to takie jakby kot napłakał), ciągle dochodzą nowe obowiązki, na nadgodziny nie ma formalnej zgody, a większość osób i tak siedzi po godzinach, bo nie wyrabia się z robotą. Mam sentyment do ludzi w tej kancelarii, ale z drugiej strony wiem, że znajomi mnie nie wyżywią, dlatego zapytam wprost - czy AK Windykacja oferuje swoim pracownikom godne zarobki? Ja pracując na stanowisku specjalisty dostaję 3.000,00 zł na rękę (dopiero od stycznia 2021), w zależności od wyników niekiedy wpadnie też premia 200-300 zł i uważam, że jak na warszawskie warunki dla osoby po studiach prawniczych (bez aplikacji), która zdobywała doświadczenie w kancelarii komorniczej i kancelarii windykacyjnej, ambitnej i generalnie lubiącej to co robi, to jest minimum, już delikatnie zakrawające o biedę :) Czy macie może inne zdanie na ten temat i uważacie, że są to zbyt wygórowane wymagania? Wracając do AK Windykacji - proszę także o opinie dot. atmosfery w pracy, ludzi i możliwości rozwoju (szkolenia, kursy). Czy pracodawca przewiduje możliwość pracy zdalnej? Dziękuję i pozdrawiam! :)

@Kandydatka

No to uciekaj (i się nie obawiaj) bo chyba gorzej trafić już nie możesz. Zarobki (premia + podstawa) powinny bez problemu przekraczać 4000 PLN.

Koliberek
@Kandydatka

Zdecydowanie nie polecam, tam się męczysz i za (usunięte przez administratora) pieniądze, a robisz za dwie osoby albo i za trzy. Wszyscy pracownicy narzekają, a jak Cie zwalniają nawet nie rozmawia z tobą szef tylko kadrowa ze zmienila się wizja firmy

Magdalena
@Koliberek

Ale to zwalniają jakiś pracowników, którzy tam już dłuższy czas pracują z takim tekstem na ustach czy chodzi Ci o zwalnianie ludzi na jakiś okresach próbnych czy coś w tym stylu?

skutecznysprzeciw
@Kandydatka

Ty to nazywasz pracą? Do nękania ludzi potrzebne ci były studia prawnicze? Brak słów.

@skutecznysprzeciw

Ktoś jednak należności windykować musi, ciekawa jestem jakie byłoby Twoje zdanie, gdyby to ktoś Tobie był coś dłużny. Ogólnie to często się tak zdarza, żeby pracowników tak bezpośrednio tu krytykowali?

cin
@Kandydatka

Dokładnie takie zarobki to kpina

Praca w AK Windykacji była ok - jeśli ktoś wywiązuje się ze swoich obowiązków, jest pozytywnie nastawiony, chętny to pracy i zaangażowany w to co robi - to jest doceniany i współpraca przebiega bardzo pozytywnie. Znalazłem pracę bliżej domu - dlatego odszedłem - w innym przypadku na pewno kontynuowałbym tam pracę. Pozdrawiam

Kamila

A jaką formę ma to docenianie? Premie jakieś, awanse? :) Czy "uścisk dłoni prezesa"? :D

@Kamila

@Kamila - no doceniali finansowo - premiami, podwyżkami (nie były to jakieś DUŻE kwoty - ale dla mnie były odpowiednie :)

Magdalena

Czyli jednak z deszczu po rynnę, jak czytam. Może po prostu w windykacji wszędzie jest marnie z zarobkami, a oczekują nadgodzin? W sumie to dziwne te wpisy, bo kandydatka dużo pisze, ale o swojej aktualnej firmie, a o Ak jest tu tylko jedno zdanie. Ktoś coś, więcej?

Zostaw merytoryczną opinię o Ak Windykacja Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ak Windykacja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ak Windykacja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ak Windykacja Sp. z o.o.?

Ak Windykacja Sp. z o.o.
  • Ogrodowa 48 lok. 3