Lion Investment Group Sp. z o.o.

Opinie o Lion Investment Group Sp. z o.o.

Julita

Czy nowi pracownicy Lion Investment Group wyjeżdżają na delegacje do Kambodży? A jak już to jakie stanowiska mają taką możliwość? Myślę, że taki wyjazd to też kwestia zachęcenia do podjęcia współpracy z firmą. Jednak są teraz takie czasy, że potencjalni pracownicy obserwują rynek pracy i wybierają te miejsce, w którym jest jak najwięcej ciekawych korzyści dla niego.

Julita

No macie rację szkolenie płatne na początku współpracy nie brzmi najlepiej. Czy szkolenie obowiązuje każdego nowego pracownika w Lion Investment Group czy dotyczy to konkretnego stanowiska? To mogą być przydatne informacje dla osób chcących tam pracować.

oak

@man co konkretnie jest dobrze? dzięki poli za cynk, mam nadzieję że nie kłamiesz i nie eliminujesz tym samym swojej konkurencji na rynku pracy;) wiesz jest tak naprawdę w sieci jakieś ogłoszenia na manadżera itd. ale jednak nie ma przy nim daty i nie wiadomo czy do wzięcia

Poli

Byłem i pytałem, nie prowadzą obecnie żadnej rekrutacji, nawet staży... Szkoda

Komak

Tak się zastanawiam czy taka poważna firma byłaby w stanie zatrudnić do pracy młokosa po uczelni biznesowej, dużego doświadczenia nie posiadam, bo nie miałęm za bardzo kiedy go jeszcze zdobyć, ale posiadam dużą wiedzę i niezmierzoną ilość chęci. Powiecie mi na początek czy jest w ogóle sens składać CV do Lion Investment Group

Marcin

Generalnie Agenci współpracują na zasadzie własnej działalności gospodarczej, oczywiście w niektórych przypadkach można współpracować na zasadzie umowy zlecenie, proponuję porozmawiać z managerem.

MichałJ

Wynagrodzenia są prowizyjne

Andrzej

Mam umowę agencyjną z LION od 2 lat, potwierdzam to co napisałeś. Spółka LION w zakresie działu sprzedaży współpracuje jedynie z Agentami prowadzącymi własne działalności gospodarcze i wynagrodzenie jest wynagrodzeniem wyłącznie prowizyjnym.

MichalJ

W naszej firmie żaden Bartosz nie pracował a więc nie pisz jak nas nie znasz...

bart76

Dla mnie ta firma to kolejny "wyłudzacz" od naiwnych ludzi bez wiedzy ekonomicznej. Ponadto, 99% spółek z o.o w tej branży to oszuści.... STRZEŻCIE SIĘ TEJ FIRMY i innych nakłaniających na produkty finansowe....o których żekomo nie mówia, tylko chcą na spotkania od razu z konsultantem umawiać. WIĘCEJ ROZSĄDKU LUDIZE!!! PS. a za wpisu na wszelakich forach zwłaszcza te pozytywne to sie płaci odpowiednim ludziom. BYWAJCIE!!!

Przylesianin

Zawsze rzekomo...

MichałJ

Pracuję od 3 lat, bardzo dobre warunki prowizyjne, rzetelna Multiagencja

Waldemar M.

Zgadza sie. Umówilem się w C.H. Klifi w Gdyni, z panią,która jest podobno szefową grupy na rejon Gdynia,Reda, Rumia,Wejherowo- pokazywała mi Jeepa wartego 200 000zł na parkingu, który rzekomo kupiła po roku pracy w Lionie,w tej chwili zarabia 30000miesięcznie!!! To tyle co dyrektor Lotosu!! No i oczywiście przedstawiła mi wizję takich zarobków po roku pracy. Tylko muszę udać się na początek na szkolenie do Rumi- Hotel Murat, na którym przedstawią mi sposoby na takie zarobki.Mały haczyk -szkolenie kosztuje 200 zł,rzekomo za wynajęcie sali i lunch. To jakaś kolejna piramida frajerów

Andrzej Olechowski

Jedynym warunkiem współpracy w ramach grupy LION jest pozytywne przejście procesu rekrutacji - odsyłam po szczegółowe informację do Centrali Spółki (dane kontaktowe dostępne są na stronie internetowej). Konferencje i szkolenia, stanowią integralną część biznesu prowadzonego przez Spółkę i w żaden sposób nie stanowią warunku współpracy ani nie mają nic wspólnego z procesem rekrutacji na stanowiska handlowe. Organizowane są dla osób osób prowadzących działalności gospodarcze, mikro i małych przedsiębiorców i poruszają tematykę prawną i inwestycyjną. Proponuję zgłosić informację o takim zajściu bezpośrednio na telefon lub mail kontaktowy podany na stronie LION.

kiwi

Cwaniaki. Przedstawiają wizję zarobków jak szejkowie z Kataru.Jest mały haczyk na dzien dobry musisz odbyć szkolenie za które trzeba zapłacić 200 zł

LOPI
@kiwi 21.03.2013 18:22

Kalisiewicz to taka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] u Bogdana cwaniakował i tylko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] lizał zarządowi

Bartex
@kiwi 21.03.2013 18:22

Tak jak piszesz szukają naiwnych

Ola

Witam wszystkich, Współpracuję z LION od początku roku. Fajni ludzie, wspaniała atmosfera. Branża może nie należy do łatwych ale rekompensują to wynagrodzenia. Pozdrawiam, Ola

Anna

LION poznałam podczas Konferencji Inwestycyjnej organizowanej w Warszawie w listopadzie 2011r. Od grudnia współpracuję z nimi, jest to moje dodatkowe źródło dochodu. Firma rzetelna, wynagrodzenia wysokie i na czas.

pawel

Bylem na ich szkoleniu w Warszawie, fajna firma i profesjonalni ludzie, prowadze biuro ksiegowe i mam z nimi umowe wspolpracy.

Beata

Nie wiem kto kogo oszukał. Firma jest młoda ale widać zdrowe i solidne podstawy działania. Nie wiem jak im pójdzie ale starają się i bardzo dbają o klienta, relacje i jakość usług. Trzymam kciuki!

pracujaca

pracuję w tej firmie i muszę przyznać, ze jeszcze nigdzie nie podchidzili tak uczciwie do współpracownika jak tutaj. Mam wyraźnie postawione zadania, a ja je wykonuję i dobrze zarabiam.

Zostaw opinię o Lion Investment Group Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lion Investment Group Sp. z o.o.