Opinie o EXCLUDO Market Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy EXCLUDO Market Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie EXCLUDO Market Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EXCLUDO Market Sp. z o.o. w Warszawa

Pytanie Nowy wpis

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w EXCLUDO Market Sp. z o.o.?

Paweł Lulis Nowy wpis
@Pytanie

Obecnie spółka EXCLUDO nie prowadzi żadnych rekrutacji i nie potrzebuje pracowników.

Ewelina

Dobra, ktoś prawie o czwartej nad ranem wrzucił dość krytyczną opinię, że podobno zgarniają tu z ludzi kasę na spłatę własnych wierzycieli. Zastanawia mnie jednak pora dodania tej opinii, czy to można uznać za wiarygodne? Odniósłby się ktoś do tego?

Dział HR Nowy wpis
@Ewelina

Bardzo prosimy profil GoWork o reakcje gdyż nie prowadzimy żadnych procesów rekrutacji co jednak nie zmienia faktu, że nie pozwolimy na takie opinie które obrażają kogokolwiek. Proszę żeby administratorzy profilu nie usuwali tylko przekleństw a zajęli się tym gdyż nie wchodzi w grę żeby na profilu dotyczącym rekrutacji i pracy z Klientem ktoś w taki sposób pisal o drugim człowieku szczerze mówiąc to bardzo dziękujemy Pani Ewelino za reakcje i wiadomość bo oczywistym jest że to bardzo niegodziwe działania.

Jak długo czekaliście na odzew z EXCLUDO Market Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Emilia Nowy wpis
@Pytanie

Witam od roku nie prowadzimy rekrutacji jednocześnie nie składamy zapytań ani nie jesteśmy w żadnym procesie rekrutacyjnym. Firma ma zaopiekowane te kwestie. Jeżeli jednak trwają takie procesy zawsze się kontaktujemy.

Anna
Klient

(usunięte przez administratora) wciskający "moc uzdrawiania" osobom w ciężkiej sytuacji zdrowotnej oraz finansowej. Mówi, że jego miłość z serca uzdrowi cały świat, a tak naprawdę bierze pieniądze na spłatę wierzycieli, których ma mnóstwo. Nieudacznik, którego pomysły spalają na panewce, ma ich mnóstwo, nie dajcie się nabrać.

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie EXCLUDO Market Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Lekarze Specjaliści
SZPZLO Warszawa-Ochota
(156 opinii)
logo firmy Server Support Engineer
Abouthr Polska Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz TIG - praca od zaraz
Tincors Sp. z o.o.
(12 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Były klient
Klient

Właściciel to typ cwaniaka, który powie ci wszystko co chcesz usłyszeć aby wyciągnąć dla siebie jak największe korzyści. Mam bardzo złe doświadczenia. Omijać szerokim łukiem.

Czy w EXCLUDO Market Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Nick

Duże NIE. Polecam zachować ostrożność w ustalaniu warunków współpracy oraz wypłacalności firmy.

Jak wygląda ścieżka kariery w EXCLUDO Market Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Wiecie może, czy w EXCLUDO Market Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Emilia
@Pytanie

Witam, Excludo Market w tej chwili nie prowadzi rekrutacji na stanowisko Stażysty. Będziemy informowali również poprzez serwis GoWork jeśli taka rekrutacja będzie uruchamiana. Program stażowy jest uruchamiany jednak dla zupełnie innego projektu i w tej sprawie prosimy o kontakt najlepiej telefoniczny pod numerem telefonu +48 791 819 108

Czy często w firmie EXCLUDO Market Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

@Pytanie

Dzień dobry. Dziękujemy za zapytanie. W firmie zdarza się rekrutacja wewnętrza, co nie zmienia faktu, że kandydat bierze udział we wszystkich etapach rekrutacji tak jak pozostali kandydaci. Jeżeli są jakieś dodatkowe pytania, serdecznie zapraszam do kontaktu pod nr: 605-205-397, e-mail: olga.michalczuk@excludo.pl Pozdrawiam, Olga Michalczuk

Jaki dress code obowiązuje w EXCLUDO Market Sp. z o.o.?

@Pytanie

Dzień dobry, w Excludo Market obowiązuje Busisness Dress Code, który w zależności od prowadzonego projektu ustalany jest z osobami odpowiedzialnymi. Z uwagi na to, że ważny jest dla nas wizerunek firmy, podstawowym założeniem jest aby dress code był profesjonalny oraz zgodny z pełnioną funkcją. Jeżeli są jakieś dodatkowe pytania, serdecznie zapraszam do kontaktu nr: 605-205-397, e-mail: olga.michalczuk@excludo.pl Pozdrawiam, Olga Michalczuk

Kamil
Klient

Skorzystaliśmy z narzeczoną z ubezpieczenia AXA, które w tej firmie nazywa się Bezpiecznym Dzieckiem i założyliśmy je dla naszego syna. Słyszeliśmy o nim już wcześniej i postanowiliśmy założyć mu polisę jak tylko dostał swój numer pesel, żeby zaczęła działać jak najprędzej. Myślę, ze to bardzo dobre rozwiązanie, szczególnie dla obciążonych np nowotworowo rodzin. Z taką poliską to bardziej wyrównana walka. Dziękujemy wraz z narzeczoną za miłą obsługę :)

Czy często w firmie Excludo Market Sp.o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

@Pytanie

Dzień dobry. Dziękujemy za zapytanie. W firmie zdarza się rekrutacja wewnętrza, co nie zmienia faktu, że kandydat bierze udział we wszystkich etapach rekrutacji tak jak pozostali kandydaci. Jeżeli są jakieś dodatkowe pytania, serdecznie zapraszam do kontaktu nr: 605-205-397, e-mail: olga.michalczuk@excludo.pl Pozdrawiam, Olga Michalczuk

Interesuje mnie czy pensja w EXCLUDO Market Sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Promotor, ich ogłoszenie widziałam 15 lipca na GoWork.pl.

@Pytanie

Dzień dobry. Dziękujemy za zapytanie. W początkowym etapie jest to sama prowizja + premia, w kolejnym etapie prowizja + premia + wynagrodzenie stałe. Zachęcam do zapoznania się z treścią naszego ogłoszenia ( zakładka "Oferty pracy"), gdzie dokładnie przedstawiony jest system zarobkowy. Jeżeli są jakieś dodatkowe pytania, serdecznie zapraszam do kontaktu nr: 605-205-397, e-mail: olga.michalczuk@excludo.pl Pozdrawiam, Olga Michalczuk

Aktualność
Witam serdecznie nazywam się Bartosz Kompiel jestem jednym z założycieli firmy Excludo Market. Osobiście odpowiadam za każdy element rekrutacji, oraz jakość naszych usług. Wszystkie sprawy proszę kierować bezpośrednio do mnie na: bartosz.kompiel@excludo.pl, lub do mojej asystentki Pani Olgi tel: 605-205-397.

kandydatka

Widzę że nadal stosuja te samem metody zróbcie wszystko za mnie :) Dramat Excludo nadal widzę się na błedach nie uczycie. I te wycmokane komentarze pracowników poniżej i zrobienie wszystkiego by tak ładnie wyglądać na zewnatrz robiąc wszystko by negatywne komentarze usunąć.

vhvhvbn

zgadzam sie. to sam przeszlam z nimi w pazdzierniku. po 3 etapie czyli dniach probnych miieli dac znac odnosnie wynikow rekrutacji i kontakt z nimi sie praktycznie urwal. musialam wydzwaniac codziennie zeby dostac odpowiedz

@kandydatka

Witam serdecznie z tej strony Bartosz Kompiel, jeden z założycieli firmy Excludo Market. Jestem odpowiedzialny za każdy element rekrutacji i firmuję go własnym nazwiskiem. Wszystkie sprawy proszę kierować bezpośrednio do mnie na: bartosz.kompiel@excludo.pl lub bezpośrednio dzwoniąc do mojej asystentki Pani Olgi tel: 605-205-397. Proszę pamiętać, że od tej pory osobiście będę zajmował się każdą sprawą dotyczącą firmy Excludo Market.

Pracownik no2

Współpracuję z tą firmą od ponad roku, także polecam :)

Łukasz Stawowczyk

Polecam promotora Mateusza Łapkę - sprawa załatwiona szybko, klarownie i bezproblemowo. Wszystko można załatwić zdalnie co dla mnie jest ogromnym plusem.

Joanna Zagórska

Wszystko przebiegło bardzo płynnie i bezproblemowo. Sprawa załatwiana była zdalnie - co w obecnym czasie pandemii w kraju jest ogromnym plusem. Polecam promotora - Mateusz Łapkę.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Excludo Market Sp.o.o.?

Firma
@Pytanie

W firmie Excludo Market SP.zo.o. Preferowany jest każdy rodzaj umowy w dużej mierze zależy to od wspólnych ustaleń i preferencji.

Zostaw merytoryczną opinię o EXCLUDO Market Sp. z o.o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w EXCLUDO Market Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EXCLUDO Market Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

EXCLUDO Market Sp. z o.o.
4/5 Na podstawie 4 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
EXCLUDO Market Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii