Opinie o EXCLUDO Market Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy EXCLUDO Market Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie EXCLUDO Market Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EXCLUDO Market Sp. z o.o. w Warszawa

anonim Nowy wpis
Inne

Ta firma to jeden wielki wałek i banda (usunięte przez administratora) W ramach inwestycji oszukano nas na milion złotych w sumie. Wobec tych ludzi prowadzona jest sprawa karna. Nie polecam żadnych kontaktów z tymi ludźmi. Jestem osobą poszkodowaną.. Jeśli jest ktoś kto został naciągnięty i nie odzyskał kapitału, proszę o wpisy, gdzie się da...

Olka Nowy wpis
Inne
@anonim

Na milion?? Skoro o takich kwotach mowa to ciekawe ile tam ludzie zarabiali. Chyba nieźle co? I siedzieli niezależnie od sytuacji, chyba że się mylę.

Olga Nowy wpis
Inne

Ta firma to będzie jakoś sie rozwijać czy raczej stoi w miejscu? o ogłoszenia ciezko teraz było a zarzekali sie już kiedyś ze nie biorą. tak dobrze płacą ze warto siedzieć?

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w EXCLUDO Market Sp. z o.o.?

Paweł Lulis Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Obecnie spółka EXCLUDO nie prowadzi żadnych rekrutacji i nie potrzebuje pracowników.

Ewelina
Inne

Dobra, ktoś prawie o czwartej nad ranem wrzucił dość krytyczną opinię, że podobno zgarniają tu z ludzi kasę na spłatę własnych wierzycieli. Zastanawia mnie jednak pora dodania tej opinii, czy to można uznać za wiarygodne? Odniósłby się ktoś do tego?

Dział HR
Pracownik
@Ewelina

Bardzo prosimy profil GoWork o reakcje gdyż nie prowadzimy żadnych procesów rekrutacji co jednak nie zmienia faktu, że nie pozwolimy na takie opinie które obrażają kogokolwiek. Proszę żeby administratorzy profilu nie usuwali tylko przekleństw a zajęli się tym gdyż nie wchodzi w grę żeby na profilu dotyczącym rekrutacji i pracy z Klientem ktoś w taki sposób pisal o drugim człowieku szczerze mówiąc to bardzo dziękujemy Pani Ewelino za reakcje i wiadomość bo oczywistym jest że to bardzo niegodziwe działania.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie EXCLUDO Market Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Presales Specialist
Warszawa
GoWork.pl
(543 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista/tka ds. telesprzedaży
Warszawa
Epil Care Sp. z o.o.
Wyślij CV
logo firmy Kasjer-sprzedawca
Warszawa
D. Wiśniewski i Wspólnicy sp.j.
(2 opinie)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pytanie
 Pytanie

Jak długo czekaliście na odzew z EXCLUDO Market Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Emilia
Pracownik
@Pytanie

Witam od roku nie prowadzimy rekrutacji jednocześnie nie składamy zapytań ani nie jesteśmy w żadnym procesie rekrutacyjnym. Firma ma zaopiekowane te kwestie. Jeżeli jednak trwają takie procesy zawsze się kontaktujemy.

Anna
Inne

(usunięte przez administratora) wciskający "moc uzdrawiania" osobom w ciężkiej sytuacji zdrowotnej oraz finansowej. Mówi, że jego miłość z serca uzdrowi cały świat, a tak naprawdę bierze pieniądze na spłatę wierzycieli, których ma mnóstwo. Nieudacznik, którego pomysły spalają na panewce, ma ich mnóstwo, nie dajcie się nabrać.

Były klient
Inne

Właściciel to typ cwaniaka, który powie ci wszystko co chcesz usłyszeć aby wyciągnąć dla siebie jak największe korzyści. Mam bardzo złe doświadczenia. Omijać szerokim łukiem.

Nick
Były pracownik

Duże NIE. Polecam zachować ostrożność w ustalaniu warunków współpracy oraz wypłacalności firmy.

Pytanie
 Pytanie

Wiecie może, czy w EXCLUDO Market Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Emilia
Pracownik
@Pytanie

Witam, Excludo Market w tej chwili nie prowadzi rekrutacji na stanowisko Stażysty. Będziemy informowali również poprzez serwis GoWork jeśli taka rekrutacja będzie uruchamiana. Program stażowy jest uruchamiany jednak dla zupełnie innego projektu i w tej sprawie prosimy o kontakt najlepiej telefoniczny pod numerem telefonu +48 791 819 108

Pytanie
 Pytanie

Czy często w firmie EXCLUDO Market Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Pracodawca

@Pytanie

Dzień dobry. Dziękujemy za zapytanie. W firmie zdarza się rekrutacja wewnętrza, co nie zmienia faktu, że kandydat bierze udział we wszystkich etapach rekrutacji tak jak pozostali kandydaci. Jeżeli są jakieś dodatkowe pytania, serdecznie zapraszam do kontaktu pod nr: 605-205-397, e-mail: olga.michalczuk@excludo.pl Pozdrawiam, Olga Michalczuk

Pytanie
 Pytanie

Jaki dress code obowiązuje w EXCLUDO Market Sp. z o.o.?

Pracodawca

@Pytanie

Dzień dobry, w Excludo Market obowiązuje Busisness Dress Code, który w zależności od prowadzonego projektu ustalany jest z osobami odpowiedzialnymi. Z uwagi na to, że ważny jest dla nas wizerunek firmy, podstawowym założeniem jest aby dress code był profesjonalny oraz zgodny z pełnioną funkcją. Jeżeli są jakieś dodatkowe pytania, serdecznie zapraszam do kontaktu nr: 605-205-397, e-mail: olga.michalczuk@excludo.pl Pozdrawiam, Olga Michalczuk

Kamil
Inne

Skorzystaliśmy z narzeczoną z ubezpieczenia AXA, które w tej firmie nazywa się Bezpiecznym Dzieckiem i założyliśmy je dla naszego syna. Słyszeliśmy o nim już wcześniej i postanowiliśmy założyć mu polisę jak tylko dostał swój numer pesel, żeby zaczęła działać jak najprędzej. Myślę, ze to bardzo dobre rozwiązanie, szczególnie dla obciążonych np nowotworowo rodzin. Z taką poliską to bardziej wyrównana walka. Dziękujemy wraz z narzeczoną za miłą obsługę :)

Pytanie
 Pytanie

Czy często w firmie Excludo Market Sp.o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Pracodawca

@Pytanie

Dzień dobry. Dziękujemy za zapytanie. W firmie zdarza się rekrutacja wewnętrza, co nie zmienia faktu, że kandydat bierze udział we wszystkich etapach rekrutacji tak jak pozostali kandydaci. Jeżeli są jakieś dodatkowe pytania, serdecznie zapraszam do kontaktu nr: 605-205-397, e-mail: olga.michalczuk@excludo.pl Pozdrawiam, Olga Michalczuk

Pytanie
 Pytanie

Interesuje mnie czy pensja w EXCLUDO Market Sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Promotor, ich ogłoszenie widziałam 15 lipca na GoWork.pl.

Pracodawca

@Pytanie

Dzień dobry. Dziękujemy za zapytanie. W początkowym etapie jest to sama prowizja + premia, w kolejnym etapie prowizja + premia + wynagrodzenie stałe. Zachęcam do zapoznania się z treścią naszego ogłoszenia ( zakładka "Oferty pracy"), gdzie dokładnie przedstawiony jest system zarobkowy. Jeżeli są jakieś dodatkowe pytania, serdecznie zapraszam do kontaktu nr: 605-205-397, e-mail: olga.michalczuk@excludo.pl Pozdrawiam, Olga Michalczuk

Pracodawca

 Aktualność
Witam serdecznie nazywam się Bartosz Kompiel jestem jednym z założycieli firmy Excludo Market. Osobiście odpowiadam za każdy element rekrutacji, oraz jakość naszych usług. Wszystkie sprawy proszę kierować bezpośrednio do mnie na: bartosz.kompiel@excludo.pl, lub do mojej asystentki Pani Olgi tel: 605-205-397.
anonim

(usunięte przez administratora)

kandydatka

Widzę że nadal stosuja te samem metody zróbcie wszystko za mnie :) Dramat Excludo nadal widzę się na błedach nie uczycie. I te wycmokane komentarze pracowników poniżej i zrobienie wszystkiego by tak ładnie wyglądać na zewnatrz robiąc wszystko by negatywne komentarze usunąć.

vhvhvbn

zgadzam sie. to sam przeszlam z nimi w pazdzierniku. po 3 etapie czyli dniach probnych miieli dac znac odnosnie wynikow rekrutacji i kontakt z nimi sie praktycznie urwal. musialam wydzwaniac codziennie zeby dostac odpowiedz

Pracodawca

@kandydatka

Witam serdecznie z tej strony Bartosz Kompiel, jeden z założycieli firmy Excludo Market. Jestem odpowiedzialny za każdy element rekrutacji i firmuję go własnym nazwiskiem. Wszystkie sprawy proszę kierować bezpośrednio do mnie na: bartosz.kompiel@excludo.pl lub bezpośrednio dzwoniąc do mojej asystentki Pani Olgi tel: 605-205-397. Proszę pamiętać, że od tej pory osobiście będę zajmował się każdą sprawą dotyczącą firmy Excludo Market.

Pracownik no2

Współpracuję z tą firmą od ponad roku, także polecam :)

Łukasz Stawowczyk

Polecam promotora Mateusza Łapkę - sprawa załatwiona szybko, klarownie i bezproblemowo. Wszystko można załatwić zdalnie co dla mnie jest ogromnym plusem.

Joanna Zagórska

Wszystko przebiegło bardzo płynnie i bezproblemowo. Sprawa załatwiana była zdalnie - co w obecnym czasie pandemii w kraju jest ogromnym plusem. Polecam promotora - Mateusz Łapkę.

Pytanie
 Pytanie

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Excludo Market Sp.o.o.?

Firma
@Pytanie

W firmie Excludo Market SP.zo.o. Preferowany jest każdy rodzaj umowy w dużej mierze zależy to od wspólnych ustaleń i preferencji.

Zostaw merytoryczną opinię o EXCLUDO Market Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w EXCLUDO Market Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy EXCLUDO Market Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

EXCLUDO Market Sp. z o.o.
4/5 Na podstawie 4 ocen.
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
EXCLUDO Market Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii