Opinie o EXCLUDO Market Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy EXCLUDO Market Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie EXCLUDO Market Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o EXCLUDO Market Sp. z o.o. w Warszawa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Jak długo czekaliście na odzew z EXCLUDO Market Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Pytanie Nowy wpis

Czy w EXCLUDO Market Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Nick Nowy wpis

Duże NIE. Polecam zachować ostrożność w ustalaniu warunków współpracy oraz wypłacalności firmy.

Pytanie Nowy wpis

Jak wygląda ścieżka kariery w EXCLUDO Market Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie EXCLUDO Market Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Księgowa/y
Domena & Trade Sp. z o.o.
(1 opinia)
Wyślij CV
logo firmy Serwisant lokali komercyjnych - złota rączka
Disegna Sp. z o.o.
(2 opinie)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert

Wiecie może, czy w EXCLUDO Market Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Emilia
@Pytanie

Witam, Excludo Market w tej chwili nie prowadzi rekrutacji na stanowisko Stażysty. Będziemy informowali również poprzez serwis GoWork jeśli taka rekrutacja będzie uruchamiana. Program stażowy jest uruchamiany jednak dla zupełnie innego projektu i w tej sprawie prosimy o kontakt najlepiej telefoniczny pod numerem telefonu +48 791 819 108

Czy często w firmie EXCLUDO Market Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

@Pytanie

Dzień dobry. Dziękujemy za zapytanie. W firmie zdarza się rekrutacja wewnętrza, co nie zmienia faktu, że kandydat bierze udział we wszystkich etapach rekrutacji tak jak pozostali kandydaci. Jeżeli są jakieś dodatkowe pytania, serdecznie zapraszam do kontaktu pod nr: 605-205-397, e-mail: olga.michalczuk@excludo.pl Pozdrawiam, Olga Michalczuk

Jaki dress code obowiązuje w EXCLUDO Market Sp. z o.o.?

@Pytanie

Dzień dobry, w Excludo Market obowiązuje Busisness Dress Code, który w zależności od prowadzonego projektu ustalany jest z osobami odpowiedzialnymi. Z uwagi na to, że ważny jest dla nas wizerunek firmy, podstawowym założeniem jest aby dress code był profesjonalny oraz zgodny z pełnioną funkcją. Jeżeli są jakieś dodatkowe pytania, serdecznie zapraszam do kontaktu nr: 605-205-397, e-mail: olga.michalczuk@excludo.pl Pozdrawiam, Olga Michalczuk

Czy często w firmie Excludo Market Sp.o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

@Pytanie

Dzień dobry. Dziękujemy za zapytanie. W firmie zdarza się rekrutacja wewnętrza, co nie zmienia faktu, że kandydat bierze udział we wszystkich etapach rekrutacji tak jak pozostali kandydaci. Jeżeli są jakieś dodatkowe pytania, serdecznie zapraszam do kontaktu nr: 605-205-397, e-mail: olga.michalczuk@excludo.pl Pozdrawiam, Olga Michalczuk

Interesuje mnie czy pensja w EXCLUDO Market Sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Promotor, ich ogłoszenie widziałam 15 lipca na GoWork.pl.

@Pytanie

Dzień dobry. Dziękujemy za zapytanie. W początkowym etapie jest to sama prowizja + premia, w kolejnym etapie prowizja + premia + wynagrodzenie stałe. Zachęcam do zapoznania się z treścią naszego ogłoszenia ( zakładka "Oferty pracy"), gdzie dokładnie przedstawiony jest system zarobkowy. Jeżeli są jakieś dodatkowe pytania, serdecznie zapraszam do kontaktu nr: 605-205-397, e-mail: olga.michalczuk@excludo.pl Pozdrawiam, Olga Michalczuk

Aktualność
Witam serdecznie nazywam się Bartosz Kompiel jestem jednym z założycieli firmy Excludo Market. Osobiście odpowiadam za każdy element rekrutacji, oraz jakość naszych usług. Wszystkie sprawy proszę kierować bezpośrednio do mnie na: bartosz.kompiel@excludo.pl, lub do mojej asystentki Pani Olgi tel: 605-205-397.

kandydatka

Widzę że nadal stosuja te samem metody zróbcie wszystko za mnie :) Dramat Excludo nadal widzę się na błedach nie uczycie. I te wycmokane komentarze pracowników poniżej i zrobienie wszystkiego by tak ładnie wyglądać na zewnatrz robiąc wszystko by negatywne komentarze usunąć.

vhvhvbn

zgadzam sie. to sam przeszlam z nimi w pazdzierniku. po 3 etapie czyli dniach probnych miieli dac znac odnosnie wynikow rekrutacji i kontakt z nimi sie praktycznie urwal. musialam wydzwaniac codziennie zeby dostac odpowiedz

@kandydatka

Witam serdecznie z tej strony Bartosz Kompiel, jeden z założycieli firmy Excludo Market. Jestem odpowiedzialny za każdy element rekrutacji i firmuję go własnym nazwiskiem. Wszystkie sprawy proszę kierować bezpośrednio do mnie na: bartosz.kompiel@excludo.pl lub bezpośrednio dzwoniąc do mojej asystentki Pani Olgi tel: 605-205-397. Proszę pamiętać, że od tej pory osobiście będę zajmował się każdą sprawą dotyczącą firmy Excludo Market.

Pracownik no2

Współpracuję z tą firmą od ponad roku, także polecam :)

Łukasz Stawowczyk

Polecam promotora Mateusza Łapkę - sprawa załatwiona szybko, klarownie i bezproblemowo. Wszystko można załatwić zdalnie co dla mnie jest ogromnym plusem.

Joanna Zagórska

Wszystko przebiegło bardzo płynnie i bezproblemowo. Sprawa załatwiana była zdalnie - co w obecnym czasie pandemii w kraju jest ogromnym plusem. Polecam promotora - Mateusz Łapkę.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Excludo Market Sp.o.o.?

Firma
@Pytanie

W firmie Excludo Market SP.zo.o. Preferowany jest każdy rodzaj umowy w dużej mierze zależy to od wspólnych ustaleń i preferencji.

Pracownik 2

Pracuję od niedawna w firmie Excludo. Nigdy nie spotkałam się z taką atmosferą w pracy jak tutaj. Każdy może polegać na sobie, jesteśmy doceniani pod każdym względem, a system motywacyjny jeszcze bardziej angażuje do rzetelnego wykonywania swoich obowiązków. Współpracujemy z mentorami, od których każdego dnia możemy się czegoś uczyć. A przede wszystkim uczymy się od nich pozytywnego nastawienia do życia, dążenia do realizacji celów i wiary w to, że jak się chce to można wszystko :) Cieszę się, że dołączyłam do zespołu Excludo Market i czuję, że jest to miejsce, które wniesie mi wiele dobrego w moje życie :)

klient

Byłam na spotkaniu w firmie Excludo i podpisałam umowę związaną z ubezpieczeniem emerytalnym. Bardzo profesjonalne podejście do klienta, wszystko jasno i dokładnie wytłumaczone, porównanie najlepszych firm i ofert na rynku i wybranie dla mnie najbardziej korzystnego produktu. Jestem zadowolona z założonego zabezpieczenia na życie , będzie się teraz trochę spokojniej żyło :) W razie jakichkolwiek pytań zawsze służą pomocą. Obsługa firmy na najwyższym poziomie.

Marek

@Kandydatka Pewnie trzeba pokazać swoje umiejętności i dopiero starać się o wyższe wynagrodzenie.

Pracownik :)

Cieszę się, że tu trafiłam! :) Super pozytywna, rodzinna atmosfera, każdy każdego wspiera i pomaga sobie nawzajem, a sama firma to bardzo ciekawy, kreatywny projekt, pierwszy raz mogę szczerze powiedzieć „od kuchni”, że firma faktycznie dobrze doradza i chce szczerze pomagać rozwiązywać problemy klientów. Sama skorzystałam z jednej z usług oferowanych przez Excludo (prywatna emerytura) i jestem bardziej niż zadowolona :) Pracuję tu od jakiegoś czasu i przyznam szczerze, nie wiem skąd te negatywne opinie, ktoś musiał nie wpasować się w wyznawane przez firmę wartości, albo mocno źle się spisać na swoim stanowisku... ????

Kandydatka
@Pracownik :)

Chyba piszesz o innej firmie niż byłam na spotkaniu w sprawie pracy?(usunięte przez administratora) Warunki finansowe słabe a zakres obowiązków jakiś wygurowany za taką stawkę.(usunięte przez administratora)

Witam! Ma ktoś z Was najnowsze informacje o firmie Lulis Sp. z o.o. w miejscowości Wałbrzych? Napiszcie czy teraz w firmie można dostać zatrudnienie.

Zostaw merytoryczną opinię o EXCLUDO Market Sp. z o.o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w EXCLUDO Market Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EXCLUDO Market Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie klientów o firmie EXCLUDO Market Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy EXCLUDO Market Sp. z o.o., to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EXCLUDO Market Sp. z o.o.
4/5 Na podstawie 4 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

EXCLUDO Market Sp. z o.o.