5 Dodaj merytoryczną opinię
counter
5 2 19 5 1

Opinie o EXCLUDO Market Sp. z o.o.

Aktualność
Witam serdecznie nazywam się Bartosz Kompiel jestem jednym z założycieli firmy Excludo Market. Osobiście odpowiadam za każdy element rekrutacji, oraz jakość naszych usług. Wszystkie sprawy proszę kierować bezpośrednio do mnie na: bartosz.kompiel@excludo.pl, lub do mojej asystentki Pani Olgi tel: 605-205-397.
Tak3Nie1
Pracownik no2

Współpracuję z tą firmą od ponad roku, także polecam :)

Pracownik 2

Pracuję od niedawna w firmie Excludo. Nigdy nie spotkałam się z taką atmosferą w pracy jak tutaj. Każdy może polegać na sobie, jesteśmy doceniani pod każdym względem, a system motywacyjny jeszcze bardziej angażuje do rzetelnego wykonywania swoich obowiązków. Współpracujemy z mentorami, od których każdego dnia możemy się czegoś uczyć. A przede wszystkim uczymy się od nich pozytywnego nastawienia do życia, dążenia do realizacji celów i wiary w to, że jak się chce to można wszystko :) Cieszę się, że dołączyłam do zespołu Excludo Market i czuję, że jest to miejsce, które wniesie mi wiele dobrego w moje życie :)

Tak3Nie9
klient

Byłam na spotkaniu w firmie Excludo i podpisałam umowę związaną z ubezpieczeniem emerytalnym. Bardzo profesjonalne podejście do klienta, wszystko jasno i dokładnie wytłumaczone, porównanie najlepszych firm i ofert na rynku i wybranie dla mnie najbardziej korzystnego produktu. Jestem zadowolona z założonego zabezpieczenia na życie , będzie się teraz trochę spokojniej żyło :) W razie jakichkolwiek pytań zawsze służą pomocą. Obsługa firmy na najwyższym poziomie.

Tak2Nie3
Kamil Nowy wpis
Klient

Skorzystaliśmy z narzeczoną z ubezpieczenia AXA, które w tej firmie nazywa się Bezpiecznym Dzieckiem i założyliśmy je dla naszego syna. Słyszeliśmy o nim już wcześniej i postanowiliśmy założyć mu polisę jak tylko dostał swój numer pesel, żeby zaczęła działać jak najprędzej. Myślę, ze to bardzo dobre rozwiązanie, szczególnie dla obciążonych np nowotworowo rodzin. Z taką poliską to bardziej wyrównana walka. Dziękujemy wraz z narzeczoną za miłą obsługę :)

Tak4Nie

Czy często w firmie Excludo Market Sp.o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Nowy wpis

@Pytanie

Dzień dobry. Dziękujemy za zapytanie. W firmie zdarza się rekrutacja wewnętrza, co nie zmienia faktu, że kandydat bierze udział we wszystkich etapach rekrutacji tak jak pozostali kandydaci. Jeżeli są jakieś dodatkowe pytania, serdecznie zapraszam do kontaktu nr: 605-205-397, e-mail: olga.michalczuk@excludo.pl Pozdrawiam, Olga Michalczuk

Tak3Nie
Pytanie Nowy wpis

Interesuje mnie czy pensja w EXCLUDO Market Sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Promotor, ich ogłoszenie widziałam 15 lipca na http://GoWork.pl

Nowy wpis

@Pytanie

Dzień dobry. Dziękujemy za zapytanie. W początkowym etapie jest to sama prowizja + premia, w kolejnym etapie prowizja + premia + wynagrodzenie stałe. Zachęcam do zapoznania się z treścią naszego ogłoszenia ( zakładka "Oferty pracy"), gdzie dokładnie przedstawiony jest system zarobkowy. Jeżeli są jakieś dodatkowe pytania, serdecznie zapraszam do kontaktu nr: 605-205-397, e-mail: olga.michalczuk@excludo.pl Pozdrawiam, Olga Michalczuk

Tak3Nie

Aktualność
Tak3Nie1

Tak8Nie1
kandydatka

Widzę że nadal stosuja te samem metody zróbcie wszystko za mnie :) Dramat Excludo nadal widzę się na błedach nie uczycie. I te wycmokane komentarze pracowników poniżej i zrobienie wszystkiego by tak ładnie wyglądać na zewnatrz robiąc wszystko by negatywne komentarze usunąć.

Tak7Nie
vhvhvbn

zgadzam sie. to sam przeszlam z nimi w pazdzierniku. po 3 etapie czyli dniach probnych miieli dac znac odnosnie wynikow rekrutacji i kontakt z nimi sie praktycznie urwal. musialam wydzwaniac codziennie zeby dostac odpowiedz

Tak5Nie

@kandydatka

Witam serdecznie z tej strony Bartosz Kompiel, jeden z założycieli firmy Excludo Market. Jestem odpowiedzialny za każdy element rekrutacji i firmuję go własnym nazwiskiem. Wszystkie sprawy proszę kierować bezpośrednio do mnie na: bartosz.kompiel@excludo.pl lub bezpośrednio dzwoniąc do mojej asystentki Pani Olgi tel: 605-205-397. Proszę pamiętać, że od tej pory osobiście będę zajmował się każdą sprawą dotyczącą firmy Excludo Market.

Pracownik no2

Współpracuję z tą firmą od ponad roku, także polecam :)

Łukasz Stawowczyk

Polecam promotora Mateusza Łapkę - sprawa załatwiona szybko, klarownie i bezproblemowo. Wszystko można załatwić zdalnie co dla mnie jest ogromnym plusem.

Joanna Zagórska

Wszystko przebiegło bardzo płynnie i bezproblemowo. Sprawa załatwiana była zdalnie - co w obecnym czasie pandemii w kraju jest ogromnym plusem. Polecam promotora - Mateusz Łapkę.

TakNie

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Excludo Market Sp.o.o.?

Firma
@Pytanie

W firmie Excludo Market SP.zo.o. Preferowany jest każdy rodzaj umowy w dużej mierze zależy to od wspólnych ustaleń i preferencji.

Pracownik 2

Tak3Nie9
klient

Tak2Nie3
Marek

@Kandydatka Pewnie trzeba pokazać swoje umiejętności i dopiero starać się o wyższe wynagrodzenie.

Pracownik :)

Cieszę się, że tu trafiłam! :) Super pozytywna, rodzinna atmosfera, każdy każdego wspiera i pomaga sobie nawzajem, a sama firma to bardzo ciekawy, kreatywny projekt, pierwszy raz mogę szczerze powiedzieć „od kuchni”, że firma faktycznie dobrze doradza i chce szczerze pomagać rozwiązywać problemy klientów. Sama skorzystałam z jednej z usług oferowanych przez Excludo (prywatna emerytura) i jestem bardziej niż zadowolona :) Pracuję tu od jakiegoś czasu i przyznam szczerze, nie wiem skąd te negatywne opinie, ktoś musiał nie wpasować się w wyznawane przez firmę wartości, albo mocno źle się spisać na swoim stanowisku... ????

Tak3Nie8
Kandydatka
@Pracownik :)

Chyba piszesz o innej firmie niż byłam na spotkaniu w sprawie pracy?(usunięte przez administratora) Warunki finansowe słabe a zakres obowiązków jakiś wygurowany za taką stawkę.(usunięte przez administratora)

Tak7Nie1

Witam! Ma ktoś z Was najnowsze informacje o firmie Lulis Sp. z o.o. w miejscowości Wałbrzych? Napiszcie czy teraz w firmie można dostać zatrudnienie.

Zostaw merytoryczną opinię o EXCLUDO Market Sp. z o.o. - Warszawa