Opinie o Intrans Logistics Sp. z o.o. w Kórnik

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Intrans Logistics Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Intrans Logistics Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intrans Logistics Sp. z o.o. w Kórnik

Czy firma Intrans Logistics Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

ImperatoR Nowy wpis

@Pracodawca Zapraszam wszystkich do zapoznania się z moją opinią na temat firmy Intrans Logistics z perspektywy pracownika kierowcy kat C. Firma posiada sprawną i serwisowaną flotę. Auta są zadbane. Samochód jest "przypisany" do kierowcy a więc nie ma denerwującego i bardzo uciążliwego skakania po autach. Kolejną sprawą jest dowolność wyjazdów - zawsze można się dogadać, nie ma sztywnego grafiku, że musisz jeździć 3/1 cały czas. Wszystko zależy od Twojej sytuacji i możliwości. Bardzo duży plus dla firmy, że rozumie, iż życie bywa różne i różnie z wyjazdami wychodzi. System wynagrodzenia to płatność za dzień pracy. Wynagrodzenia są wypłacane regularnie do 10-tego każdego miesiąca. Istnieje możliwość zaliczki. Dyspozytorzy oraz inni pracownicy biurowi są dyspozycyjni, rzetelni i kompetentni w tym co robią. Nie spotkałem się z sytuacją, że jakaś sprawa była zignorowana lub zapomniana. A jak wiadomo mając w trasie sprawne biuro 60% zmartwień znika. To kolejny plus. Jeszcze nigdy w żadnej innej firmie nie spotkałem takiego pozytywnie nastawionego szefa jak tutaj i uważam, że należy o tym wspomnieć w tej opinii. Zawsze można się dogadać odnośnie wielu spraw, wystarczy być normalnym człowiekiem a nie kombinatorem. Krótko mówiąc polecam pracę w firmie Intrans Logistics wszystkim zawodowym kierowcą szukającym normalnej firmy na normalnych warunkach bez tak zwanego "dziadowania" w stylu - A po co Ci żarówka? P.S. Pauzy są normalne, wedle wskazań tachografu i przepisów prawa. Ja początkowo trochę się wystraszyłem tych wpisów poniżej dlatego o nich wspominam. Normalnie są pauzy.

JJ Nowy wpis

Pracuje w firmie Intrans od dłuższego czasu. Wiadomo, raz jest lepiej, raz jest gorzej. Firma ma dużo klientów i dużo powtarzalnych miejsc na rozładunek i załadunek, także po krótkim czasie można ogarnąć bez problemu większość miejsc do których się jeździ. Zarobki nie są złe. Szef jest w porządku. Jak w każdej innej firmie trafiają się dzbany i dzbanki ale na pracowniku z dłuższym stażem nie robi to wrażenia. Głównym kierunkiem jazdy jest Anglia. Nie ma problemu z olatnymy parkingami, płatnymi autostradami. Generalnie, większość rzeczy jest do dogadania. Wyjazdy na 10/12 dni. 3/4 czasami i 5 w domu. Wszystko do indywidualnego dogadania.

BK

Witam, Napiszę w skrócie jak wygląda praca w tej firmie. (usunięte przez administratora) Praca w systemie 11-12 dni w pracy 2-3 dni w domu...Dużo nocek(usunięte przez administratora) Duża część pracy na "uda się" Wiem,że są lepsze firmy transportowe co podchodzą Poważnie do transportu i ludzi.(usunięte przez administratora) Życzę Szerokości! Pozdrawiam

Młody
@BK

To prawda nocki na porządku dziennym czasami nawet po 48 h trzeba jeździć nonstop Expressy i (usunięte przez administratora) dyspozytor niewiadomo skąd go wzieli

Weronika
@Młody

Jak to non stop, tak w ogóle można? Żadnych przerw nic?

Mlody
@Weronika

Przerwy są 3-4h

Ilona Nowy wpis
@Mlody

i one już są wliczone w te 48 godzin tak? bo mogło się to inaczej zrozumieć, nie dziwię się, że ją to mogło zaskoczyć. a co z jakąś kontrolą, złapali kiedykolwiek kogoś na takich jazdach? i co ze stanem pojazdów?

Firma Intrans Logistics Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Spedytor Lotniczy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Serwisant rowerowy

Zostaw merytoryczną opinię o Intrans Logistics Sp. z o.o. - Kórnik

• Jak się pracuje w Intrans Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Intrans Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intrans Logistics Sp. z o.o.?

Intrans Logistics Sp. z o.o.
  • Wojska Polskiego 23 lok. I PIĘTRO
    62-035 Kórnik

Intrans Logistics Sp. z o.o.