Opinie o Vosti Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Vosti Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Vosti Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vosti Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Lublin

Firma w moim odczuciu niepoważna, zapraszają na rozmowę, potem przekładają, dzwonią raz jeszcze podając jeden sztywny termin na spotkanie, potem znowu cisza...

@Kandydat

Dzień dobry, to bardzo gorący okres w rozwoju firmy, prowadzimy bardzo intensywnie wiele procesów rekrutacyjnych i zatrudniamy miesięcznie po kilkadziesiąt nowych osób. Będziemy wdzięczni za informację na jakie stanowisko i do jakiego oddziału Pan aplikował. Postaramy się jak najszybciej wyjaśnić Pański przypadek, żeby taka sytuacja nie miała miejsca w przyszłości. Kontakt: rekrutacja@vosti.pl

Ambitny

Super firma, młody zespół, kasa zawsze na czas. Biuro mogłoby być trochę bliżej centrum, ale w życiu nie można mieć wszystkiego :)

(usunięte przez administratora) Rekrutacja przeprowadzona niepoważnie, telefon i umówienie się na spotkanie, potem przekładanie i przez tydzień cisza, żadnego kontaktu zwrotnego, potem sobie przypominają i dzwonią jeszcze raz i tak w kółko. Proponują jeden sztywny termin na konkretną godzinę, jak nie pasuje to "hmm zdzwonimy się w ciągu tygodnia". W moim odczuciu strata czasu.

Maria

Polecam z czystm sumieniem, wszystko wykonane na poziomie. Pomoc Pana Pawła Dunajskiego nie zastąpiona fachowo profesjonalnie podchodził do swojej pracy.

@Maria

Dziękujemy za opinię!

Rekrutacja 3-etapowa, najpierw rozmowa telefoniczna z regionalnym oddziałem spółki, następnie przyjazd do siedziby regionalnej,jeśli zdecydują sie na współprace, a na końcu zaproszenie na podpisanie umowy do Lublina. I tutaj pierwsza nieścisłość: firma w ogłoszeniu na p******.pl dopuszcza formę współpracy: B2B, umowa-zlecenie lub umowa o pracę. W trakcie rozmowy rekrutacyjnej okazuje się, ze HR nie współpracuje z regionalnym, ponieważ regionalny nie wie nic o możliwej umowie zlecenia, którą w początkowym okresie współpracy zawsze wybieram. Druga kwestia to w ogłoszeniu na wymienionym wyżej portalu jest informacja, ze znajomośc branzy OZE "mile widziana" ale niewymagana koniecznie. I znów regionalny w feedbacku po rozmowie twierdzi, ze jednak brak pracy w branzy OZE jest przeszkodą. Na plus feedback, chociaż spóźniony o kilka dni. W trakcie rozmowy brak jednak konkretów typu, czy jest podstawa, jaki system prowizyjny, od kiedy auto sluzbowe. Możliwie zaproszenie na drugi etap do siedziby regionalnego oddziału,ale znowu wszystko owiane tajemnicą; w jakim charakterze, kiedy podpisanie umowy, jak z kosztami dojazdu na szkolenie, w jakim charakterze kandydat pojawia sie na szkoleniu: czy juz jako pracownik, co gdy jednak po szkoleniu zrezygnuje z oferowanej pracy. Rozmowa w praktyce niepotrzebna, a winnym brak komunikacji pomiędzy HR, tym co HRy wrzucają w ogłoszenia na portalach, a tym czego później oczekują regionalni mający bezpośrednią rozmowę z kandydatem. W mojej ocenie także za długi (tydzień) oczekiwania na feedback, skoro warunki formalne od początku nie zostały spełnione to należało zakończyć rozmowę nie marnując swojego czasu. Na szczęście w międzyczasie prowadziłem rozmowy z innymi firmami i udało się podpisać zlecenie

1.Pytania dotyczyły dotychczasowego doświadczenia w sprzedaży.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Maciej

Polecam doradcę Pana Krzysztofa z Poznania fachowe doradztwo i obsługa.

@Maciej

Dziękujemy za opinię!

halik 120@wp.pl

Jaki czas musi minąć do realizacji po podpisaniu umowy i spełnieniu warunków finansowych

@halik 120@wp.pl

W przypadku pytań o instalację fotowoltaiczną oraz o proces jej montażu i finansowania zachęcamy do kontaktu z naszą Infolinią: 500 740 740 :)

Witam , mam pytanie odnośnie floty jakie auta mają doradcy handlowi ? Czy target jest realny do zrealizowania ?

@Zainteresowany

Auta, którymi jeżdżą nasi handlowcy to auta klasy C. Target jest jak najbardziej możliwy do zrealizowania, większość handlowców co miesiąc go realizuje. W przypadku dodatkowych pytań o pracę w Vosti zachęcamy do kontaktu: rekrutacja@vosti.pl.

Kacper

Od pierwszego dnia współpracy widzę ciągły rozwój usług firmy i rynków. Przełożeni są otwarci na pomysły pracowników i zapewniają stymulujący klimat. Wynagrodzenie jest dobrze dobrane do zleconych zadań, a dodatkowa premia zdecydowanie zachęca do działania. Do tego firma zapewnia sprzęt niezbędny do efektywnego wykonywania pracy.

Jacobi
@Kacper

Jakie auto służbowe dają? Ile wynosi podstawa wynagrodzenia?

Honorata
@Jacobi

@Jacobi Złożyłes już swoje CV do Vosti? Przyznam, że warunki są zachecające. Napiszcie zatem jak wygląda rekrutacja?

Jacobi
@Honorata

Nie, nie złożyłem. Gdybym złożył to bym nie pytał :)

Marino
@Kacper

Podstawa to najniższa krajowa docelowo masz być samo zatrudniony .

Honorata
@Marino

To znaczy, jak to wygląda w praktyce z tym samozatrudnieniem? Po jakimś czasie Vosti wymaga działalności? Jeśli tak, to po jakim?

@Marino

A doradcy jakie auto służbowe mają do dyspozycji jaka klasa jaki model ? Target ciężki do zrealizowania ?

@Jacobi

Auta służbowe w Vosti to auta klasy C. Jeśli chodzi o wynagrodzenie, jest ono zależne od działu i stanowiska. W przypadku handlowców obowiązują atrakcyjne systemy premiowe, dzięki którym końcowe wynagrodzenie jest dużo wyższe niż średnia krajowa. Zachęcamy do składania CV na adres kariera@vosti.pl

Krzysiek

Vosti rozwija się bardzo szybko i otwiera kolejne oddziały w Polsce, a to dzięki bardzo przemyślanemu procesowi sprzedażowemu i dobremu zarządzaniu firmą. Warunki pracy bardzo dobre, umowa o pracę na start, dodatkowo w dziale handlowym jest samochód do własnego użytku. Ambitni mogą zdecydowanie dobrze zarobić! Atmosfera pracy jest fajna, bo firmę tworzą ciekawi ludzie z dużym doświadczeniem. Firma inwestuje też w rozwój pracowników (np. soft skills)

@Krzysiek

Jakie auto służbowe mają doradcy ? Jak atmosfera w firmie ? Targety realne do zrealizowania ?

@Zainteresowany

W Vosti większość naszych Doradców Techniczno-Handlowych realizuje wyznaczone targety. Nasi Doradcy jeżdżą autami klasy C. Vosti to firma rodzinna, w której priorytetem jest drugi człowiek, chodzi tutaj zarówno o Klientów, jak i Pracowników. Częste integracje, szkolenia, rozwój kompetencji i naprawdę zgrany zespół sprawia, że praca u nas jest naprawdę przyjemna .

Czy Vosti Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Titawa

Umowa o pracę

@Titawa

W większości przypadków nasi Pracownicy otrzymują umowę o pracę.

Gosia

Firma Vosti jest godna polecenia. Bardzo starannie, szybko, rzetelnie i na czas wykonują swoją pracę. Dokumentacja jest na nabierząco bez żadnych problemów.????

@Gosia

Dziękujemy za polecenie!

Nn

Ta firma to jedna wielka porażka nie potrafią doprowadzić formalności do końca absolutnie nie mogę ich polecić!!!!!!

mati
@Nn

chyba nie rozmawiamy o tej samej firmie .szybko miło i przyjemnie.załatwiają wszystko od projektu realizacja kredyt itd

@Nn

Jeśli ma Pan pytania dotyczące działania instalacji lub innych ważnych kwestii chętnie porozmawiamy. Prosimy o kontakt pod numerem telefonu 500 740 740 lub kontakt@vosti.p

Jan

Bardzo polecam firmę Vosti Sp. Z o.o.-Lublin! Pan Kamil Międlar zna się na swojej pracy. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu! Pan Kamil potrafi dobrze podejść do tematu oraz do każdego klienta.

@Jan

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię!

Wiecie czy Vosti Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Oczywiście - w Vosti na start dostajesz laptopa (często masz również wpływ na jego wybór) oraz służbowy telefon. Firma jest otwarta na potrzeby pracowników - jeśli potrzebujesz czegoś co ułatwi Ci pracę (np. lepsza myszka, monitor etc.), wystarczy zgłosić to do przełożonego :)

Mario

@Patlis Uwagi do firmy skierowane zostały a forum pracownicze!!!

Arcadius

Jak się pracuje to sie zarabia.

AREK

Rodzinna atmosfera, duże możliwości

karol_e_k

Już od pierwszego etapu rekrutacji bardzo dobre wrażenie, profesjonalni, rzetelni. Złożona oferta pracy bardzo atrakcyjna, przede wszystkim wypracowane prowizje są wypłacane, nie kręcą tylko to co zarobiłeś jest wypłacone dodatkowo bardzo atrakcyjna stawka. Wdrożenie również na dużym poziomie, widać, że firma szybko się rozwija i ma mega potencjał. indywidualne podejście, fajna flota. Zauważalne jest, że liczy się człowiek a nie tylko tabelka. Firmę tworzą ludzie, z pasją. Wyróżniają się w branży, tym że każdy odpowiada za swoją działkę tzn. jasno określony zakres odpowiedzialności. Szczerze polecam

ola

przyjazna atmosfera, przełożeni profesjonalni, dobre warunki zatrudnienia, zapewniaja wszystkie narzedzia pracy firma godna polecenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Vosti Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Lublin

• Jak się pracuje w Vosti Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy Vosti Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vosti Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vosti Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Kandydaci do pracy w Vosti Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vosti Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
4.1/5 Na podstawie 41 ocen.

Vosti Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością