Opinie o Ipcars Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Ipcars Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ipcars Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ipcars Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

mariusz Nowy wpis

Absolutnie odradzam. Ponizanie na każdym kroku, wywyzszanie sie kierownictwa i absurdalnie niskie wynagrodzenie

Solis Nowy wpis

Jak dla mnie firma w porządku. Pracuję jestem zadowolony. Wszystko ma ręce i nogi. Wypłata regularnie co miesiąc. Wiadomo kiedy pracujesz, a kiedy wolne. Przełożony wymagający, ale jasne jest jakie są obowiązki. Ja polecam.

Wszechwiedz Nowy wpis

Nie jest źle. Jak na wypożyczalnie samochodów to nawet dobrze. Usłyszałem gdzieś głosy, że kasa za bilety zwracana późno. Nie wiem w jakim oddziale. U mnie zaliczka jest non stop. Mało tego, słyszałem o wypożyczalniach, które płacą za zlecenie i teraz tak. Jedzie taki łepek 150kmow, wraca pociągiem- na własny koszt i ma płacone 50 zł. A tu jest elegancja. Godzinowka, premia za ubezpieczenia za pracę poza godzinami. Ogarnięty kierowca może 5k wyciągnąć. Jak przyniesiesz klientów do firmy długoterminowych to masz 2% pasywnego dochodu. Ogarnieci wiedzą że to baja tak dorobić. Kierownicy premia po dłuższym czasie, ale jest. Jak się nagimnastykujesz i jesteś zaangażowany to naprawdę ładnie idzie. Liczę to wszystko na co dzień i wiem że wynajem aut to ciężki chleb. I ciężko na nim zarobić. Jest sztuką opłacić wszystkich i to tak żeby każdy był zadowolony. Tym bardziej czapki z głów za to że ta firma normalnie funkcjonuje w czasie pandemii a wiosnę przeszła tak naprawdę suchą stopą. 50% wypożyczalni które jeszcze w 2019 funkcjonowały to teraz trupy. IPcars stoi i chwała za to.

Pracownik Nowy wpis

Firme przejęła całkowicie wspólniczka. Połowa ekipy na opiece. Nie wiadomo co będzie w przyszłości. Samochody pracowników po zdawane, nie można jeździć prywatnie ( co trochę śmieszne jak na wypożyczalnie aut). Generalnie reorganizacja.. Cięcia etatów nie wykluczone. Każdy rozglądam się na boku. Był bałagan.. Jest masakra.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Ipcars Sp. z o.o..
lolek

Zastanawia mnie dlaczego przestaliście tu zaglądać? Przecież firma działa tak wynika z dokumentów, jest tak fajnie?

Zgadzam się z powyższym wpisem, jako pracownik kredytujesz firmę, koszty za paliwo, bilety itd są oddawane po kilku tygodniach, faktury są placone są dużym opóźnieniem, o terminowej premii to można zapomnieć mimo wykonania planu :(

LosKamillos

W FIRMIE BAŁAGAN - ZIMNO (JAK PRACOWAŁEM NIE DZIAŁAŁO OGRZEWANIE) - SZEF ODERWANY OD RZECZYWISTOSCI NIE WIDZI PROBLEÓW ŻADNYCH, WYNAGRODZENIA PONIŻEJ KRYTYKI WSZEDZIE SZUKANIE OSZCZEDNOSCI KOSZTEM ZWYKLYCH PRACOWNIKÓW, DOPROSIĆ SIE O GRAFIK GRANICZYZ CUDEM, KIEROWNIK WYMAGANIA Z KOSMOSU ZA PŁCE PONIZEJ GODNOŚCI I NAJLEPIEJ 24H DOSTĘPNOŚĆ, DOPRISIC SIE ZALICZKI NA KSOZTY I ICH ROZLICZENIA TEŻ TRWA DO 20 NASTĘPNEGO MIESIĄCA, WIEC KREDYTUJJJESZ FIRME JAKO PRACOWNIK NIE POLECAM OMIJAĆ Z DALEKA

Zostaw merytoryczną opinię o Ipcars Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Ipcars Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ipcars Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ipcars Sp. z o.o.?

Ipcars Sp. z o.o.
  • Krótka 4