Opinie o Adwergrup Sp. z o.o. w Ratajów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Adwergrup Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Adwergrup Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adwergrup Sp. z o.o. w Ratajów

To jak oceniacie w końcu warunki oferowane przez Pracodawcę? Ktoś sugerował jakiś scam, ale dobrze byłoby znać szczegóły. Teraz szukają specjalisty ds. księgowości i kadr za kwotę wynagrodzenia do 7 000 zł. na ile te zarobki uznajecie za adekwatne?

Maria

Wiecie czy ktoś już się znalazł na pracownika biurowego z językiem angielskim? 2 dni temu ogłoszenie wygasło i się zastanawiam... zatrudniają jeszcze więcej osób na tym stanowisku? pytam bo stawka fajna, podobno do 8 tys da radę wyciągnąć. Ktoś kto już pracował napisze mi za jaki konkretnie nakład pracy?

Kotele
@Maria

Z tego co widzę ogłoszenie pojawiło się jeszcze raz w marcu.

Estera

Skoro jesteś wtajemniczona to może jednak powiesz co tam jest nie tak? Teraz mają znowu ofertę na portalu na to samo stanowisko, chciałam poczytać co i jak, a tam w gąszczu opinii może być ciężko... Jedyne co tam zauważyłam póki co to że ludzie narzekali na szefostwo. Ale też w sumie dużo konkretów nie ma. Swoją drogą ciekawe te widełki 4-8 tys., ile realnie można tam dostać?

Nika
@Kotele

Też aplikowałam na ogłoszenie z językiem obcym, odrzucili mnie, nawet ze mną nie rozmawiając, a oferta znowu dodana. Widocznie szukają perfekcjonisty, który nie dość, że zna perfekt język, to jeszcze jesz idealny w sprzedaży, księgowości i nie wiadomo w.czym jeszcze i zapewne za najniższą krajową.

Wednesday
@Kotele

Szczerze, to nie chce mi się wierzyć, że w Krakowie nie ma nikogo z perfekcyjna znajomością języka angielskiego. Skoro nikogo nie znaleźli, to znak, że od tej firmy najlepiej trzymać się jak najdalej.

@Nika

Hej, czyli dostałaś maila z automatyczną negatywną odpowiedzią? Wiesz, że teraz szukają również pracownika biurowego, ale z językiem niemieckim. Też spełniam wszystkie wymagania i miałam nadzieję, że mi się uda dostać stanowisko, a tu proszę :/ Po jakim czasie od wysłania cv dostałaś odpowiedź? Pamiętasz?

Alex Nowy wpis
@Maria

Hej wiecie coś na temat tej firmy , dopiero widziałem ogłoszenie na pracownika z językiem hiszpańskim i włoskim a teraz dostaje powiadomienie że jest oferta na to samo stanowisko z językiem hiszpańskim i niemieckim ? Coś ktoś? Jak wygląda Stawka? Jakieś profity ? Konkretne podejście czy jakiś scam ?

Benefity wszyscy maja przyznane po równo? Zaciekawiło mnie tamto zapytanie o to czy pracownicy z Ukrainy maja cos przyznawane czy też nie. dodatkowo jak to jest ze stawkami w biurze? jest napisane, że pracownik biurowy ze znajomością j. niemieckiego ma oferowane od 5 do 10 tys natomiast przy opcji z językiem włoskim już niczego takiego nie piszą, widełki takie same?

Татьяна Nowy wpis

Предоставляет ли компания какие-либо льготы сотрудникам из Украины? какие-нибудь бонусы? детские пособия или жилищные субсидии?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Adwergrup Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik biurowy ze znajomością jęz. angielskiego? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.

Cześć, wielkie dzięki za informacje, ja akurat szukam pracy w księgowości i robię rozeznanie. Problem jest taki, że nie wyszukuje mi firmy, pod nazwą, którą podałeś :( Możesz napisać tutaj tak mniej więcej, nawet w skrócie co masz na myśli? Wiadomo, głównie mi chodzi jak płacą, czy doceniają pracownika, jakie benefity oferują i czy umowa o prace jest? Byłabym bardzo wdzięczna, coś teraz cięzko o pracę...

Pracujesz w firmie Adwergrup Sp. z o.o. na B2B? Czy Twoim zdaniem to się opłaca?

Firma adwergrup szuka aktualnie 3 osob do pracy , adres ma ten sam co firma totex sp.z.o.o ktora ma same negatywne opinie... Czy to ta sama firma czy inne. czy ktos z was moze potwierdzić ?

Zostaw merytoryczną opinię o Adwergrup Sp. z o.o. - Ratajów

• Jak się pracuje w Adwergrup Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Adwergrup Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Adwergrup Sp. z o.o.
  • 25