Opinie o Seltik Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Seltik Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Seltik Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Seltik Sp. z o.o. w Warszawa

Czy Seltik Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Ochrona

Firma hmm zatrudnia na koordynatorów ludzi bez kompetencji oraz bez szacunku do człowieka masakra

Weronika
@Ochrona

Jakaś przykra sytuacja Cię spotkała w Seltiku? Czy taki brak szacunku jest na co dzień? I na jakim obiekcie robisz?

DOKŁADNIE????

nie posiadasz odpowiedniej wiedzy

Patryk
@Ochrona

Pracuje Seltiku od kilku miesięcy jak do tej pory bardzo chwalę sobie przełożonych szczególnie koordynatora który opiekuje się moim obiektem

Weronika
@Patryk

Czy napiszesz coś więcej odnośnie samej pracy jak wygląda? Jak jest zmianowo? Czy praca jest ciężka? Dobrze, że można się spodziewać wsparcia ze strony przełożonych, to bardzo ważny aspekt pracy.

Maria Nowy wpis
@Ochrona

Niestety jak w większości firm ochroniarskich ,brak przeszkoleń koordynatorów-władza im uderza do głów.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Seltik Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

.........

Tak, rozmowa odbywa się w siedzibie.

Zofia
@.........

a nie da się dogadać, żeby odbyć rozmowę zdalnie? ;)

Maria
@.........

Czy firma ma może stacje monitoringu wizyjnego ????

...............

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym centrum obsługi.

Witold Nowy wpis
@Maria

Czemu w sumie o to pytasz? To takie ważne?

Maria Nowy wpis
@Witold

Ważne....hm...raczej szukam pracy,pracowałam 2 lata na tym stanowisku i lubiłam to co wykonywałam. ????

Jakie narzędzia pracy zapewnia Seltik Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Rr

Nic nie zapewnia,nawet ubrań,co za śmieszne pytanie

Hahaha
@Rr

Bo to moderator!

Bronisław
@Hahaha

Może warto jednak napisać coś o tym jak się pracuje w tej firmie? Powyższy komentarz nic nie wnosi do dyskusji...

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Seltik Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Zoraki

(usunięte przez administratora) i prowizorka na każdym kroku i ze wszystkim. Co miesięczne problemy z terminowością wypłaty ze zlecenia. Kiedy przychodzi termin wypłaty - pieniędzy najczęściej brak i brak możliwości kontaktu z kadrową bo wyłącza telefon. Co miesiąc to samo. Bank czy inny wierzyciel nie odłoży terminu zapłaty ale firmę to nie interesuje - rób a jakoś to będzie. Jeśli chcesz się denerwować co miesiąc i pożyczać kasę na opłaty to zapraszam do Seltiku.

Góral221

Witam, czy kojarzy ktoś jakie firma obiekty na południu kraju?

jerwq
@Góral221

Z ochrony fizycznej?

Bibi

Czy firma część pensji wypłaca pod stołem?

Lewy31
@Bibi

Pracowałem jakiś czas temu wszystkie pieniądze na umowie

Dorotka81
@Lewy31

Pracuje w Seltiku półtora roku cała kasa na konto

Markus
@Bibi

U Nas normalnie przelewy na konto i kasa z umowy.

Karol

A może trzeba zająć się swoimi obowiązkami zamiast obserwować innych? Firma jest ok dla tych którym chce się pracować.

Rr
@Karol

Nie byłbym tego pewien, wiem jak to wygląda,więc się nie osmieszaj

Janusz243

Szczerze odradzam. Pracuję w tej firmie od dwóch lat . Nieustanne problemy ze sprzętem. Brak np. radiotelefonów. Na czterech pracowników sprawne są tylko dwa. Wypłaty zawsze opóźnione i braki po kilkaset złotych. Księgowa wiecznie na urlopie albo L4. Prezes nieuchwytny a tzw. koordynator udaje, że nic nie wie. Na szczęście przegrali przetarg i opuszczają mój obiekt

Eryk

Czy Seltik to firma-córka którejś z firm z Rzeczowa i Warszawy kryjących się pod nazwą Bezpol? Powtarzają się nazwiska osób w zarządzie. Czy ktoś wie coś więcej o właścicielach tej firmy? Opinie o Bezpol są w większości negatywne, czy Seltik to tylko zmiana skóry?

Czekam na kasę miesiąc po terminie wypłaty nie ma .To kpina nie ochrona.Przestrzegam przed zatrudnieniem w tej firmie Setik.Troja.Jeden wielki przekręt na ludziach.

Roman
@Nowy

Pracuje w SELTIKU od kilku miesięcy wypłata zawsze na czas tak jak trzeba z przełożonymi również nie mam żadnych problemów.

Wiktor

@kosa a zatrudniają tam chętnie kobiety do ochrony ?

sorbitol
@Wiktor

tego nie wiem ale wiem ze zatrudniaja tam koordynatorów cwaniaczków

@Wiktor

tak zapraszamy do współpracy kobiety

@sorbitol

z tego co wiem to jest jeden z doświadczeniem

Czy Seltik Sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Otto

nie- każdy ma prawo zaplanować urlop i dostaje w terminie

(usunięte przez administratora)nie wypłacają pieniędzy Troja Setik.Uwaga na tą firmę cwaniaczki że wsi.

@Nowy

zapraszam do współpracy

Kosa

Kochani pracuję 20 lat w ochronie i wszystko już widziałem. Seltik płaci w terminie i rozlicza się co do grosza.

Dagmara

Czy firma stawia na rozwój pracownika ? Jest możliwość awansu, lub są organizowane szkolenia ?

Janusz R.

Jestem pracownikiem SELTIK od dwóch lat. W ochronie pracuję 15 lat i mogę powiedzieć że ze świecą szukać takiego pracodawcy. Chyba niektórzy koledzy zapomnieli jak ich traktowały inne firmy jak "zapominały" zapłacić np. zus lub przypadkiem dowiadywaliście się że jesteście na urlopie bezpłatnym. W SELTIKU kasa zawsze się zgadza i jest na czas a ludzie z centrali zawsze chcą pomóc i wszystko można załatwić na telefon (który odbierają)

Przemo
@Janusz R.

Słyszałem dużo pozytywnych opini o SELTIK , tylko firma niestety obecnie nie rekrutuje. Ja muszę uciekać ze swojej bo nie płaci mi od 2 mcy a zusu od roku.

Obecnie coś dzieje się w firmie Seltik Sp. z o.o. w mieście Warszawa? Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy? Oczekujemy na aktualne info odnośnie Seltik Sp. z o.o., napiszcie co u nich słychać!

Xxx

Firma Seltik od roku 2019 z umowy o pracę od najniższego wynagrodzenia 2250 brutto wypłaca po około 1920 netto czyli nadpłaca po około 180 zł.miesięcznie.Jednocześnie firma Polis Ochrona,która współpracuje z Seltikiem zaniża o tą kwotę wypłatę z umowy zlecenia przez co stawka godzinowa ze zlecenia wynosi 7-10 złotych netto (zależnie od liczby wypracowanych godzin) czyli dużo poniżej stawki ustawowej,a to już nie jest zgodne z prawem.Po co firmy robią takie kombinacje?A może nadpłatę po 180 zł.miesięcznie trzeba będzie zwrócić w przyszłym roku przy rocznym rozliczeniu do skarbówki albo do ZUSU,bo przecież na 1920 netto trzeba by mieć jakieś 2750 brutto podstawy.A i pasków do wypłaty oczywiście brak.

Warszawa - Obiekt

Obecnie współpracuję z firmą na jednym z obiektów publicznych, niestety przetarg co innego, a firma co innego. Dają pracowników bez kwalifikacji na obiekty wymagane, obecnie dokumenty złożone ze skargą do MSWiA być może zajmą się tym, bo tak nie może być. Proszę wszystkich, aby sprawdzać jakich macie pracowników na obiekcie.

Zostaw merytoryczną opinię o Seltik Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Seltik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Seltik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Seltik Sp. z o.o.?

Seltik Sp. z o.o.
  • Jagiellońska 78