Opinie o Warsaw Accounting Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Warsaw Accounting Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Warsaw Accounting Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Warsaw Accounting Sp. z o.o. w Warszawa

Były pracownik Nowy wpis

Na rozmowie o prace proponują zupełnie inne warunki i zakres obowiązków niż ten który po podpisaniu umowy się otrzymuje (tłumacząc że było to ustalone wcześniej). Do obsługi jest miedzy 70 a 150 firm na jedna osobę do tego kontakt z klientem mailowy, telefoniczny oraz osobisty. Odpowiadanie na wezwania z urzędów skarbowych, stawianie się do urzędów na wezwania w imieniu spółki. Przygotowywanie pism do urzędów samodzielnie. Podpisywanie osobiście dokumentów dotyczących spółki przesyłanych do urzędów oraz wysyłka miesięcznych deklaracji podpisanych podpisem osobistym. Prostowanie okresów poprzednich oraz prowadzenie firm na bieżąco. Przygotowywanie ksiąg do zaległych sprawozdań za kilka lat wstecz (tłumaczenie się za inne osoby które księgowały bądź nie księgowały okresy poprzednie). Duża rotacja pracowników. Wynagrodzenie to najniższa krajowa ewentualne premie "pod stołem". Nie polecam tego biura.

Były pracownik Nowy wpis

Najgorsza firma w jakiej pracowałam. Ogromna ilość pracy, brak przeszkolenia i wymagania absolutnie niewspółmierne do słabej pensji.

Monika Nowy wpis

Piszę tą opinię nie tylko dla nowych firm, które rozważają powierzyć prowadzenie swojej firmy w Warsaw Accounting Partners, czy też wynająć biuro w Wa-Partners, co też dla obecnych klientów. Dodatkowo nie polecam pracy w tym biurze ani na umowe ani na B2B. Potrafią niewypłacać pieniędzy bo oczekują że nowy pracownik przyjdzie i naprawi prace poprzedniego ksiegowego plus bedzie robic bieżące rzeczy. Najlepiej jak jest się od wszystkiego a zarabiać wyższe kwoty mozna jedynie na czarno bo nie stać ich na ZUS. To co dzieje sie w tym biurze pelną odpowiedzialnosc ponosi pracodawca. Firme tworza pracownicy do ktorych nie mają za grosz szacunku. Traktują wszystkich jak (usunięte przez administratora). Pracowałam w tym biurze i z ogromną radością wypowiedziałam umowę. Prowadzenie księgowości w tym biurze, jak i klient, nie są na pierwszym miejscu. Na pierwszym miejscu są pieniądze. Przyjmując się do pracy słyszałam o nieporządku ale stan jaki zastałam był szokujący. Brak samodzielnych księgowych, brak doradcy podatkowego, a za tym idzie błędne doradztwo ze strony zarządu przez które konsekwencje ponosi klient. Ogromna rotacja pracowników jak i firm które zauważyły brak prowadzenia ksiąg. Miałam przyjemność na samym początku swojej pracy otrzymać telefon z innej kancelarii podatkowej która przejęła kilka spółek po WAP która domagała się obrotówki by zrobić sprawozdanie. Problem pojawił się gdy chciałam pomóc ale w księgach wszystko było źle lub spora część dokumentów była niezaksięgowana. Klienci płacą za ilość dokumentów ale ta ilość dokumentów policzona do faktury za usługi nie jest zaksięgowana. Klienci płacą za niewykonaną pracę!!! Jak przychodzi co do rozwiązania umowy to klient dostaje dokumenty ale bez żadnych wydruków które są wymagane. Firmy potrafią leżeć kilka miesięcy nieobsługiwane, brak bieżących księgowań, brak księgowań zamykających miesiąc, bardzo dużo błędnych księgowań, ogromna ilość firm na jednego pracownika. Ogrom spółek nie ma złożonych sprawozdań za kilka lat. Gdy zgłaszałam że po zaksięgowaniu dokumentów pracownik powinien wysłać do klienta maila z brakami to usłyszałam że jak klient nie wysłał jakiegoś dokumentu to jest jego sprawa bo my mamy nie tracić czasu na niepotrzebne maila. Osoba która choć trochę ma pojęcie o księgowości nigdy by czegoś takiego nie powiedziała. Faktury za najem nie były przypilnowane i często dochodziło do podwójnego zafakturowania za ten sam okres. Gdy klient zapłacił podwójnie przez pomyłkę to nie była zwracana im ta płatność a kolejne były w dalszym ciągu pobierane. Często tłumaczenie było w stylu "klient zamknął firmę i nie ma rachunku". Opinia na poziomie 4 pojawia się z tego tytułu że masa pozytywnych opinii wstawiona jest kilkukrotnie przez pracowników, znajomych, członków rodziny czy też przez samych właścicieli. Pomijam fakt mocno zawyżonych opłat za dodatkowe usługi które na rynku spotkacie Państwo w sporo niższej kwocie. Pracowałam w wielu biurach rachunkowych ale to co zobaczyłam w Warsaw Accounting Partners to nie można tego nazwać księgowością. Bardzo daleko im do prowadzenia firm zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Raczej mogłabym stwierdzić że mocno naruszają przepisy prawa nawet tym że wprowadzają klientów w błąd o terminach sprawozdawczych czy też wysyłanych notorycznie zerowych zeznaniach za dany rok czy JPK. A spowodowane jest to tym że firmy nie są rozliczane na bieżąco. Żaden z klientów nie dostaje wyników po zamknięciu miesiąca. Otrzymuje jedynie kwoty podatków do zaplaty. Jeśli nie chcecie Państwo borykać się z Urzędami czy Sądami i płacić kolosalne kwoty innym firmom za prostowanie ksiąg to radzę unikać Warsaw Accounting Partners jak i inne ich firmy.

Były pracownik Nowy wpis

Jak ktoś lubi pracować za 3 osoby a dostać marne pieniądze to w tej firmie to znajdzie. Do tego brak szacunku w stosunku do pracownika, grobową atmosferę, brak pomocy merytorycznej (tylko słyszysz "wygoogluj sobie"), obcinanie wynagrodzenia itd.

Dzień dobry, Szukam kogoś kogo można by było zapytać na temat specyfiki współpracy z firmą. Czy pracodawca gwarantuje pozapłacowe bonusy? Szczerze dziękuje za wskazówki.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Warsaw Accounting Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Zostaw merytoryczną opinię o Warsaw Accounting Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Warsaw Accounting Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Warsaw Accounting Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Warsaw Accounting Sp. z o.o.
  • Aleja \"Solidarności\" 53 lok. 26
    03-402 Warszawa

Warsaw Accounting Sp. z o.o.