Opinie o Daily Dose Of Beauty Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Daily Dose Of Beauty Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Daily Dose Of Beauty Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Daily Dose Of Beauty Sp. z o.o. w Warszawa

Jak się pracuje z ludźmi z Daily Dose Of Beauty Sp. z o.o.?

Zoff Nowy wpis

Dramat. Nie polecam współpracy z ta firma. Ustalono co innego, ciagle domaganie się zmian, brak trzymania terminu wykonania usługi. Osoba z która współpracowałam cechowała się zerowa ilością profesjonalizmu

Zaintersowana Nowy wpis

Czy ktoś wie, czym są spowodowane nieustanne rekrutacje w marce? Czy jest tam tak duża rotacja? Jeśli tak to dlaczego? Chętnie dowiem się więcej na ten temat od byłych pracowników:)

dziwna rekrutacja telefoniczna

Brałam udział w rekrutacji zdalnej ( pierwsza rozmowa przez telefon), Pan rekruter był bardzo miły, dużo mówił o sobie (?!), niestety już na początku rozmowy poinformował mnie, że jestem już siódmą, czy ósmą osobą, z którą ma dziś rozmowę więc z góry przeprasza, ale będzie się streszczał, bo po mnie ( a była to godzina 16:00 ) ma jeszcze chyba 2 kandydatów umówionych. Podczas rozmowy ewidentnie odhaczał sobie kolejne sztampowe pytania rekrutera, ale też wspomniał, że szukał mnie na socialach i że już trochę o mnie wie ( publicznego mam tylko insta btw). Ogólnie rozmawiało się dobrze, szybko złapaliśmy flow, ale Pan wydawał się taki przemęczony że zakończyliśmy ją po 20 minutach. Na koniec rozmowy zostało mi OBIECANE, że w przeciągu 2 tygodni odezwie się do mnie z informacją zwrotną, niezależnie od tego, czy decyzja byłaby na tak, czy na nie. Minęły 2 tyg i nic! Słabe bardzo, wychodzą na niesłownych ludzi.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Daily Dose Of Beauty Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Daily Dose Of Beauty Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Daily Dose Of Beauty Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Daily Dose Of Beauty Sp. z o.o.?

Daily Dose Of Beauty Sp. z o.o.
  • Aleje Jerozolimskie 107
    02-011 Warszawa

Daily Dose Of Beauty Sp. z o.o.