Opinie o Bardmetal Sp. z o.o. w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Bardmetal Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Bardmetal Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bardmetal Sp. z o.o. w Olsztyn

Pracownik Nowy wpis

Firma całkowicie niewypłacalna, ciągłe unikanie tematu i tłumaczenie się czekaniem na przelew.

Administrator Nowy wpis

Czy w firmie Bardmetal Sp. z o.o. można przejść z umowy o pracę/zlecenie na B2B? Czy ktoś tak zrobił?

Szkłoland Nowy wpis

PORZĄDNA FIRMA , WSZYSTKO REALIZOWANE W CZASIE , TYLKO PRACOWNICY DO (usunięte przez administratora) PSUJA REPUTACJE SZEFOSTWU NIE DAJAC NIC OD SIEBIE

Właściciele

Te wszystkie wpisy to kłamstwa i oszczerstwa firmy i właścicieli. Firma bezwzględnie przestrzega spraw pracowniczych i bhp. Każdy pracownik wyposażony jest w odzięż roboczą i środki czystości. Na bieżąco uzupełniane są w pomieszczeniu socjalnym, jak również niezbędne środki spożywcze napoje , herbata, cukier. Firma nie zalegała i nie zalega z płatnościami wynagrodzeń, jak również wobec dostawców. Płatności dokonujemy na bieżąco. To nam dwie poważne firmy zalegają od ponad 2 lat ponad 100tys. złotych/ sprawy są w sądzie/. Dlatego przykro jest nam czytać takie wpisy złośliwych i nieuczciwych byłych pracowników, którym wiele pomogliśmy nie tylko w sprawach służbowych. Pracodawcy zdają sobie sprawę, że takie są też skutki prowadzenia działalności. Uczciwy i dobry pracownik nie napisze takich kłamstw i bzdur. Nasza firma cieszy się dobrą opinią w firmach, z którymi współpracujemy i to od wielu lat i rekomendują nas innym firmom.

Stefan Nowy wpis
@Właściciele

Jasne. Nic dodać, nic ująć. Od lat nic się nie zmienia z wyjątkiem nazwy firmy. (usunięte przez administratora) Czy to są te słynne rekomendacje zadowolonych kontrahentów ?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Bardmetal Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko ŚLUSARZ?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
dostawca

Uwaga !!! firma Bardmetal Sp. z o.o. nie wypłacalna !!!!! zalega z płatnościami u dostawcy i do dnia dzisiejszego nie zamierza zapłacić a minęło już prawie 5 miesięcy .

Firma KRZAK
@dostawca

SMS OD SZEFA KIEDY PRZY WYPLAXIE ZABRAKLO 500 ZL. 31.08- rozliczono wczesniej i zaplacilem 18 i 23- wolne uspr. 4- zaliczylem 8 godz. A powinienem 3 godz. W dniach 15,16,17 zaliczylem po 8 godz a powinienem zaliczyc po 4 godziny 30 go zaliczylem 4 godziny- mala wydajnosc. Rozliczylem za godz po 17 zl, powinienem po 16 zl. Przykro mi ale jak na razie to jestem troche zawiedziony. Chyba nie wyciagnales wnioskow z poprzedniego u nas zatrudnienia . Zostales oceniony za wrzesien za zaliczone godziny wg stawki 17 zl. Wiecej pokory. Pozdrawiam

Właściciel
@Firma KRZAK

Tego wpisu dokonał ten sam co pisaliśmy. Przepisał SMS,który otrzymał, ale w jakim celu pokazał prawdę o sobie to tylko on wie.Był dwa razy zatrudnianym , otrzymał szansę, ale niestety powtórka złych zachowań i niestety przestał pracować. Napisał oswiadczenie, że nie rości pretensji, bo został uczciwie rozliczony. Jego wpis świadczy o nieuczciwości z jego strony. Cóż poradzić na takie zachowania.

Krystian

Jaka panuje tam teraz atmosfera?

Życzliwy
@Krystian

Nic się nie zmieniło Rysiek w delegację A Sebastian imprezy na bazie woda piwo I oczywiście Rysiek chciałby byś (usunięte przez administratora) u niego za darmo od rana do nocy

Piorun
@Krystian

Chłopie lepiej unikać tego wacława jak najdalej, gość jest krętaczem jakich mało, szuka frajerów co spłacą jego długi swoją cieżka pracą zero pojęcia o ślusarce co zawsze jak robisz dla niego jest źle a (usunięte przez administratora) chłop z pgr/u MA pojęcie o obróbce metalu. zero jakich kolwiek środków ochrony osobistej, a o sprzęcie do pracy też można zapomnieć szlifuje się zużytymi tarczami bo przecież one są dobre i potem się pyta dla czego tak długo a on by to zrobił 2 razy szybciej a (usunięte przez administratora) z tego ze po nim musisz poprawiać

Właściciele
@Piorun

Następny, który został wyrzucony z pracy za nieuczciwości, niską wydajność, nie przestrzeganie regulaminu, wulgarne zachowanie. Chciałby dostawać wynagrodzenie za bycie w pracy.Tacy później oczerniają zakład i właścicieli. Wiemy kto on jest, ale to on powinien podać swoje dane. Nie poda , bo wie , że dostał by wezwanie z sądu, a otrzymał pomoc z naszej strony.

Iza

@dostawca a z wypłatami tez zalegają ? Czy nie ma problemu

@Iza

Z wyplata? Raczej z brakiem wyplaty

Życzliwy
@Iza

Z wypłatami zalega !!! Robisz niby na umowę Ale bez skierowania do lekarza Bez BHP Ogólnie tam chleja A sam szef wogule nie szanuje Cb a ni twojego czasu trzyma Cię od 7 do 19 a płaci za 8h (usunięte przez administratora) kłamca i wieczne czekanie na pieniądze nie polecam!!!!

Właściciel
@Życzliwy

Tylko (usunięte przez administratora) i nieuczciwy,nierób może pisać takie oszczerstwa i kłamstwa.On doskonale wie, że to nieprawda. Tacy ludzie nadają się do Sądu ale to tchórz i nie poda prawdziwego nazwiska.

Nadal nie widać zbyt wielu informacji o przedsiębiorcy Bardmetal Sp. z o.o. w mieście Olsztyn. Wiecie co się u nich aktualnie dzieje? Twoja opinia jest ważna!

Rzetelna firma

(usunięte przez administratora) Szef ma poprostu gdzies swoich ludzi i nawet nie wyplaca wynagrodzenia w terminie a jak sie spytasz szefa o wypłatę to nagle robi sie kłótnia a szef potrafi ci pow " co ty odemnie oczekujesz" jak pytasz sie o wyplate

Szef

Same bzdury. Szkoda czasu na komentarz.Jeżeli zajdzie potrzeba to opiszę dokładnie jaki to pracownik napisał.

Zostaw merytoryczną opinię o Bardmetal Sp. z o.o. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Bardmetal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bardmetal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bardmetal Sp. z o.o.?

Bardmetal Sp. z o.o.