Olsztyńskie Centrum Szkolenia Spawaczy Dosz Jarosław Zwierzchlewski

Olsztyn

Olsztyńskie Centrum Szkolenia Spawaczy Dosz Jarosław Zwierzchlewski

Opinie o Olsztyńskie Centrum Szkolenia Spawaczy Dosz Jarosław Zwierzchlewski

Małgorzata

Zachęcam osoby, które aktualnie pracują bądź pracowały w przeszłości do napisania świeżych komentarzy w temacie firmy Olsztyńskie Centrum Szkolenia Spawaczy Dosz Jarosław Zwierzchlewski. Chętnie dowiemy się informacji dotyczących poziomu płacy, benefitów oraz nowych zatrudnień. Nowe komentarze w tym wątku będą bardzo pomocne dla innych.

Od dawna nikt nie wypowiadał się na temat zarobków w Olsztyńskie Centrum Szkolenia Spawaczy Dosz Jarosław Zwierzchlewski? Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmienił się ich poziom w przedsiębiorstwie?

Spawarka

Jestem na tym kursie z PUPu, co jednak nie znaczy, że nie mogę wyrazić swojej opinii o prowadzącym..tym niskim blondynie. Wiedzy nie przekazuje, można powiedzieć, że nic nie mówi wartościowego dla kursanta. Egzamin na blachach 8mm, a nawet na takich nie pozwala ani jednej (!!!!!!!!!!) Spoiny położyć na blasze 8mm. Mi zginęła próbka egzaminacyjna w przeddzień egzaminu i po 3 prośbach o możliwość docięcia i przygotowania próbki, odmowiono, czyli do egzaminu podchodzę bez próbki...gdybym sam miał zapłacić za kurs...w życiu bym tgonie zrobił u nich. Niestety ocena negatywna. Przed egzaminem przez 7 godzin nie mogłem pospawać ani jednego złącza w grubości egzaminacyjnej, ani przygotować próbki, której nikt by nie ukradł-fakt bydło to bydło nie mające nic wspólnego z firmą.., ale jakaś kamerka by się przydała, bo pełno przygłupów tam chodzi. Oczywiście żadnych godzin nie będę dokupować!

spawacz

A ja wrecz przeciwnie.Robilem tam kurs,i teraz jak sobie wspominam jak oni tumania ludzi, to smiac mi sie chce z samego siebie. Owszem zgadzam sie z tym ze instruktor to fachowiec,tylko ze nie dzieli sie ta wiedza ,a nawet wykozystuje ja zeby kursanta wprowadzac w blad. Nastawieni sa na to zeby dokupowac godziny. On pospawa ok,ale nie powie na co zwracac uwage. Uczysz sie sam na zasadzie prob i bledow. W jeden dzien przekazal bym wiecej wiedzy niz oni w miesiac,co nie zmienia faktu ze nabranie wprawy wymaga czasu i kazdy swoje godz musi przerobic. Nie dawajcie sie oszukiwac i myslcie co robicie ,a jak nie wychodzi to dlaczego ? Wyciagajcie wnioski instruktorowi nie zawsze wierzcie.WIEDZA KOSZTUJE!;)

Kris

Nie pracowalem dla firmy DOSZ ale robilem kurs spawania metoda Tig i musze przyznac ze bardzo fajna atmosfera pelny profesionalizm. Dogodne daty rozpoczecia kursu,polecam jak najbardziej.

Zostaw opinię o Olsztyńskie Centrum Szkolenia Spawaczy Dosz Jarosław Zwierzchlewski - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Olsztyńskie Centrum Szkolenia Spawaczy Dosz Jarosław Zwierzchlewski