Mart Diamonds Dystrybucja Sp. z o.o.

Opinie o Mart Diamonds Dystrybucja Sp. z o.o.

Jan Nowy wpis

Niestety firma nie rozlicza się terminowo ze swoimi pośrednikami i nie wyjaśna , czym to jest spowodowane. Chyba robi się niewiarygodna. Zobaczymy, jak będzie dalej.

Sylwia Nowy wpis

Jejku, ile tu pozytywnych opinii! A macie może teraz jakieś wakaty? Ktoś tu pisał że z małym doświadczeniem się dostał, ja też w sumie nie mam go za wiele, więc fajnie by było się tu rozwijać. Zwłaszcza ze branża mi dobrze znana - pracowałam już w temacie biżuterii i kamieni :) Dajcie znać koniecznie czy można złożyć cv?

o Nowy wpis
@Sylwia

z daleka on tej firmy brak rzetelności terminowość to farsa zawsze coś im wyskakuje z końcem umowy nigdy więcej

Wiktoria Nowy wpis
@o

Aha. :( No to słabo z tego co piszesz. Mówisz, że niby coś im wyskakuje gdy umowa wygasa, czyli co tak w sumie? Jak to wygląda?

Jan

Chyba czas, abym i ja zabrał głos. W firmie od 3 lat. Różne wyjazdy. Znam każdego z imienia i nazwiska. Pieniądze zawsze są na czas. Nie muszę sprawdzać stanu konta w dniu kiedy wypłata ma wpłynąć, bo wiem że wpłynie. Firma działa jak każda inna: szanuje pracowników, docenia ich pracę. Nikt tutaj nikogo nie obgaduje a problemu rozwiązuje się bezpośrednio z kierownikiem. Jednym słowem to dobre miejsce pracy.

Mariusz

swoje doświadczenie zawodowe zdobywam od początku tutaj. rozpocząłem pracę w wielu 24 lat. Trochę czasu już minęło. Dlatego mogę ze swojego doświadczenia powiedzieć, że nigdy nie miałem problemów z wynagrodzeniem. Wszystkie składki są odprowadzane regularnie, co widać na druczkach RMUA. Polecam, bo podczas kowid to jedna z nielicznych firm dalej rekrutująca.

Aplikowałeś do firmy Mart Diamonds Dystrybucja Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

O firmie można wiele powiedzieć. Z tego co widzę ludzie na forum piszą różnie, więc powiem jak jest na prawdę. Pracuje tutaj od ponad roku. W tym czasie wiele się nauczyłem. Praca sama w sobie nie należy do najbardziej łatwych, ale to znacznie lepsze niż "szparagi w niemczech". Firma stawia na ludzi i to widać na każdym roku. dba się o zachowanie dystansu i dezynfekcji. Wiele rzeczy z kadrami załatwia się zdalnie. Moim zdaniem takich ugruntowanych firma jak ta w branży jest niewiele. Dlatego polecam firmę. O dobrego pracodawcę coraz ciężej, dlatego trzeba się wzajemnie szanować.

kamil85

Ważną kwestią, która zdecydowała o wyborze tej firmy była umowa o pracę. Miałem dosyć pracy na pół etatu czy też zlecenia. Dlatego po roku mogę śmiało powiedzieć, że wszystko mi pasuje, a to co zaproponowano mi w kadrach miało realne przełożenie na stan konta bankowego. Co ważne firma reguluje wszystkie składki wynikające z umowy o prace, a przerabiałem w swojej karierze zawodowej różne przypadki. Dlatego stawiam na nich, bo to stabilny zakład pracy. Miejsce, w którym człowieka szanują.

Edek87

Bardzo dobra firma. Pracuje tutaj mój tata oraz jego brat. Pieniądze zawsze są na czas. Ani razu od marca 2020 nikt nie wspominał o żadnym postojowym czy bezpłatnych urlopach. Takie firmy się ceni, a nie opluwa hejtem w sieci. Pzd

Kamiś

W marcu straciłem pracę. Wszyscy mówią, że trwa rynek pracownika. Być może, ale nie w każdej branży. Byłem na 20- czy 30 rozmowach o pracę od tego czasu. Wszędzie słyszałem, że za młody wiek, że doświadczenie takie sobie; że krótki staż pracy. Dopiero gdy trafiłem tutaj zrozumiałem jak duże znacznie ma stabilność miejsca zatrudnienia i jego renoma. Umowa o pracę to bardzo duży plus w dzisiejszym świecie. To otwiera drogą nie tylko to uniezależniana się finansowe, ale przede wszystkim buduje poczucie tożsamości z firmą. Dodaje tą opinię, ponieważ zależy mi na tym, aby mój pracodawca i firma, w której pracuje była dobrze widziana na rynku.

Marian
@Kamiś

Cześć, dzięki za info. Też zastanawiałem się nad aplikowaniem tutaj do firmy. Twój komentarz rozwiał moje wątpliwości

Podejście do pracowników na wysokim poziomie, czujesz się szanowany i doceniony :) I to mi się podoba, cieszę się że zdecydowałam się na pracę tutaj

Kamil

Jestem zadowolony z poziomu obsługi klienta. Doradca firmy pomógł mi wybrać rozwiązanie zabezpieczające mnie w 100 %. Uważam, że firmie należy za to ocena 5/5. Oby więcej takich profesjonalistów było na rynku.

Jurek
@Kamil

Mam te same odczucia ze współpracy z firma. Jako klient nie mogę narzekać. Zawsze odbierają telefon. Odpisują na maila. Nigdy nie czekałem dłużej na kontakt jak 2 h.

Od 2 lat pracuje tutaj. Przede wszystkim skłoniła mnie lokalizacja- blisko mieszkam . Firma zapewnia umowę o pracę więc czuje się pewnie w sytuacji gdzie wszyscy wszędzie zwalniają. Covid okazał się czasem zwiększonych zamówień, więc firma tylko w okresie kilku miesięcy rozpoczęła kilka rekrutacji. Może się co po niektórym wydawać, że praca jest prosta - nic z tego . tutaj trzeba myśleć, żeby sobie krzywdy nie zrobić. Firma jest wypłacalna- ani razu nikt nie zwlekał z pieniędzmi. Zawsze były na czas. Jak czytam te negatywne komentarze to mam wrażenie że są to osoby, które nie pracują lub zostały zwolnione z firmy. Bardzo mnie śmieszą gadaki o terminie wynagordzenia, a przecież każdy to tutaj pracuje wie kiedy otrzymuje pieniądze. A najśmieszniejesze jest to że ten geniusz piszący komentarze podpisuje w ciemno umowę, a później prezentuje się jako znawca prawa pracy - pzdr Marek :D

Zostaw merytoryczną opinię o Mart Diamonds Dystrybucja Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Mart Diamonds Dystrybucja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mart Diamonds Dystrybucja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mart Diamonds Dystrybucja Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 9 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mart Diamonds Dystrybucja Sp. z o.o.