Opinie o A&K Budownictwo Sp. z o.o. w Borkowo Łostowickie

counter
1 2 18 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie A&K Budownictwo Sp. z o.o.?

dostawca Nowy wpis

uwaga na tą firmę !!! nie płaci !!! właśnie zakładam sprawę w sądzie

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 235 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w A&K Budownictwo Sp. z o.o.?

Gal anonim

to również spaw-szlif uslugi stoczniowe działają na crist offshore obiecuja 32 na lape a przy wyplacie -5 zl z godziny za to ze w ogole nam zalatwil prace (usunięte przez administratora) na umowie -10zl z godziny ale tez niepewne (usunięte przez administratora)

Krzysztof
@Gal anonim

Szanowny Panie.Po pierwsze to nikt nie zabrania zawrzeć umowy o pracę i ciekawe dla czego Pan tego nie zrobił?Nie chcemy płacić alimentów na własne dzieci ?kredytów?a może pobieramy nie zbyt legalnie zasiłek dla bezrobotnych z Norwegii albo żyję z paru przepracowanych godzin i pobieranych regularnie zaliczek ale pracować się nie bardzo chce.Jeśli takie ma Pan zdanie pomogę w założeniu takiej firmy jak moja i już będzie Pan mógł żyć z pracy innych i czytać takie mądre opinie.Na prawdę pomogę przetrzeć ścieżki i będzie Panu łatwiej tylko niech ma Pan tyle odwagi jako męższczyzna i się przedstawi.

Krzysztof

Szanowna Pani.Zanim zacznie Pani pisać i obrażać kogoś proszę sprawdzić czy na pewno się Pani nie myli.Nie mam nic wspólnego z tą firmą.Polecam CEDIG/wyszukiwarka wpisów/tam znadzie Pani informacje o tej firmie z którą nie jestem związany i nie jest moja .Jedyną firmą jaką prowadzę jest "Spaw-szlif Usługi Stoczniowe" to tak dla Pani wiedzy ojciec "panci" jak to Pani napisała.Pozdrawiam

Skrzat Nowy wpis
@Krzysztof

Na pytanie o umowy odpowiadasz ludziom że się piszą !!!!

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

A&K Budownictwo Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Monter. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji?

Skrzat
@Pytanie

Jeżeli lubisz pracę charytatywną to dobrze trafiłeś poza tym mobbing i zastraszanie.!!!!

ToJa

Nie polecam. Omijać szerokim łukiem.(usunięte przez administratora) Oskarżają pracowników o wszystkie niepowodzenia firmy. Umów nie dają lub dają śmieciowe

Ktosiek

Obiecują cuda wianki, a jak przychodzi co do czego to nawet wypłaty nie ma na czas tylko po 2-3tygodnie opóźnienia (usunięte przez administratora) jak mogą. Nie polecam tej firmy

Zły pan

Tą firmę omijać szerokim łukiem wyplata nigdy nie jest na czas nawet 2 tygodnie spóźnienia ucinają godziny nie dają umów jednym słowem firma krzak

Gal anonim
 Rekomendacja

Rzetelny pracodawca, jasne zasady, wynagrodzenie wypłacane regularnie 10-go każdego miesiąca.

Tak3Nie

Prawdziwy gal anonim
@Gal anonim

Rzetelny ? Skubac ludzi na kase tylko potrafia... odradzam naprawde wyplaty 10? Jak wypada 10 w sobote to zaplaci 12 moze 13... jak mu czapka stanie i ktos sie podszywa pod moj nick...

Spawacz
@Prawdziwy gal anonim

Szanowny Panie/Szanowna Pani Jestem spawaczem na Stoczni i naprawdę nie mam problemu z wypłatą , zawsze dostaję 10 , chyba ,że mnie nie ma i nie przyjadę to dostaję w późniejszym terminie. Czasem jest tak, że bierze kopertę dla mnie kolega i też nie ma problemu.

pracodawca
@Prawdziwy gal anonim

Szanowny Panie jako Pana pracodawca informuję, że w miesiącu marcu 10- ty przypada w sobotę tak jak i w miesiącu lutym, tak samo jak w ubiegłym miesiącu będę na Pana oczekiwał w sobotę o godzinie 7:00 z należnym wynagrodzeniem, jeśli Pana nie będzie to wynagrodzenie otrzyma Pan w poniedziałek. Jednocześnie mam nadzieję, że będzie miał Pan na tyle odwagi, że przy wypłacie przedstawi się Pan mi z imienia i nazwiska i rozwiejemy niejasności.

Mim

To o rzetelności i wypłacalności to chyba ktoś z rodziny pisał. Ha ha ha dobre, ale się uśmiałem.

Tak1Nie

Wiecie może coś nowego o tym co dzieje się w przedsiębiorstwie A&K Budownictwo Sp. z o.o. w miejscowości Borkowo Łostowickie, bo jeszcze nic nie pojawiało się na ich temat? Czekamy na nowe informacje odnośnie pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o A&K Budownictwo Sp. z o.o. - Borkowo Łostowickie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

1/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad