Opinie o Imi-Polska Sp. z o.o. w Mysłowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Imi-Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Imi-Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn specjalnego przeznaczenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Imi-Polska Sp. z o.o. w Mysłowice

Jesteśmy na TY

Każda ich maszyna jest zgodna z dyrektywą maszynową i nie działa.

@Jesteśmy na TY

Jak to maszyny nie działają? To jak pracownicy pracują? Zajmują się tylko ich naprawą? Z każdą z nich jest coś nie tak? Przecież musi coś tam działać...

Cześć. Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko monter/spawacz. Problem w tym, że mogę pracować tylko od poniedziałku do piątku ( weekendy odpadają ). W ofercie napisali, że wymagają dyspozycyjności - czy to oznacza, że pracuje się również w weekendy?

K Nowy wpis

Zastanawiam się nad aplikacją do tej firmy na stanowisko konstruktora. Czy ktoś na tym stanowisku mógłby opowiedzieć coś więcej o tym jak wygląda praca w tej firmie? Jaka jest atmosfera, na jakie zarobki można liczyć? Czy jako początkujący konstruktor ta firma jest godna uwagi?

Jestem studentem ostatniego roku i zastanawiam się nad możliwością odbycia stażu w dziale konstrukcji CAD. Mam kilka pytań dotyczących oferty: -Czy obecnie prowadzona jest rekrutacja na staż w dziale konstrukcji CAD? Jeżeli tak to ile trwa staż? -Istnieje możliwość kontynuacji współpracy po zakończeniu stażu? -Chciałbym również dowiedzieć się więcej o Szkole Inżynierów. Mam pewne obawy dotyczące doświadczeń innych studentów i chciałbym uzyskać pewność przed podjęciem decyzji: 1. Czy firma oferuje płatne staże? Spotkałem się z opinią że firma wykorzystuje studentów zasypując ich pracą za darmo. 2. Czy stażyści są odpowiednio przeszkoleni przed przypisaniem zadań, czy są pozostawieni sami sobie? 3. Czy wymagane jest pracowanie w niestandardowych godzinach, np. w nocy, z powodu braku dostępnych licencji? 4. Czy firma zapewnia niezbędne wyposażenie, takie jak obuwie BHP? 5. Czy to prawda że zdarzały się przypadki opóźnień w podpisywaniu umów i wypłacaniu wynagrodzeń? Chciałbym uzyskać rzetelne informacje, ponieważ słyszałem różne opinie i chciałbym być dobrze poinformowany. Dziękuję za udzielenie mi tych informacji.

Odp Nowy wpis
@Kandydat

1. To prawda. 2. Nie ma żadnego przeszkolenia. Dostaniesz ewentualnie do zrobienia książkę z kursem creo lub do poczytania normy, dyrektywę maszynową. Mimo to wszyscy są mili i chętnie służą pomocą. 3. Zdarzały się takie sytuacje. 4. Jeśli sobie sam po nie pojedziesz do określonego sklepu i kupisz to określonej kwoty to tak.

Radek Nowy wpis
@Odp

Dzięki wielkie za odpowiedź. Co do pierwsze punktu. Czy prawdą jest, że są płatne staże, czy może, że pracuje się na stażu bez zapłaty? Można to zrozumieć i tak i tak, a zależy mi na klarowności. I jak się sprawy mają z kontynuacją współpracy, już w formie zatrudnienia, jak często się tak dzieje, i ile czasu zajmuje ów staż?

Jesteśmy na TY

Każda ich maszyna jest zgodna z dyrektywą maszynową i nie działa.

@Jesteśmy na TY

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Imi-Polska Sp. z o.o..

Cześć, z rok temu jak szukali do siebie konstruktora to można było na uop wyciągnąć do 9 tys, ciekawi mnie czy teraz na spokojnie 10 się przekracza? I czy przyjęcia są w ogóle możliwe? nie ma ofert na portalu który obserwuje, chyba ze gdzieś indziej mam patrzeć?

Bianka

Na portalu z ogłoszeniami nie ma teraz ofert pracy, ale napisali tam, że podczas pracy tu pracownik uczy się ciekawych i nowoczesnych rozwiązań. Ale to jest nauka poprzez pracę? Czy poprzez jakieś kursy, szkolenia?

Urszula

Widziałam na stronie firmy że można odbyć staż w obrębie projektowania CAD. Orientuje się ktoś czy potem firma oferuje pracę? Można po stażu dostać propozycje zatrudnienia?

Nie ma jeszcze na wątku informacji od Was jeśli chodzi o firmie Imi-Polska Sp. z o.o. w mieście Mysłowice, może macie jakieś wieści z pierwszej ręki?

Handlowiec

Firma od dawna jest zlokalizowana w Krakowie. Chyba nawet już dane rejestrowe zostały zmienione na Kraków.

Bożena

Na ich stronie internetowej jest oferta na project managera. Niestety ani słowa o konkretnych zarobkach, czy ktoś się orientuje, jak teraz płacą? Chociaż widełki jakby ktoś podał, to już byłoby super.

zzz

Czy oferty pracy przedstawione na stronie firmy są aktualne?

HR
@zzz

Tak Na stanowiska inżynierskie jest ciągła rekrutacja.

Mb
@HR

A czy przyjmują studentów zaocznych bez doświadczenia?

HR
@Mb

tak ja program stażowy zapraszamy serdecznie do aplikowania poprzez stronę internetową https://imi-polska.pl

Jakie benefity zapewnia firma?

@Adam

Z czystym sumieniem mogę napisać, że ŻADNYCH.

Klient

zadnych

Pracownik były
@Adam

Firma daje premię za tzw. edukacje około 200 PLN miesięcznie. Szkolenia są dosyć częste - organizowane przez pracowników.

@marcin nawet szkoleń?

Zostaw merytoryczną opinię o Imi-Polska Sp. z o.o. - Mysłowice

• Jak się pracuje w Imi-Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Imi-Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Imi-Polska Sp. z o.o.?

Imi-Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Laryska 21
    41-404 Mysłowice