Opinie o Itcraftship Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Itcraftship Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Itcraftship Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Itcraftship Sp. z o.o. w Warszawa

J Nowy wpis

Rozmowa rekrutacyjna przebiegła zgodnie z ustaleniami z rekruterką, jasno zakomunikowany proces. Po pierwszej rozmowie typowo HR odbyła się rozmowa z przyszłymi współpracownikami z docelowego projektu - brak zbędnych elementów, konkrety zarówno w wizji jak i pytaniach z obu stron. Po 2gim etapie dostałem informację, że decyzja ze względów (o których mnie poinformowano) może potrwać "chwilę" dłużej - co przełożyło się na jakiś tydzień oczekiwania :) Jestem zadowolony zarówno z samego procesu jak i obecnych współpracowników, bardzo dobra atmosfera, ludzkie podejście i poczucie bycia częścią teamu zamiast bycia szeregowym klepaczem kodu bez wpływu na to co się dzieje.

senior dev Nowy wpis

Byłem umówiony na rozmwę kwalifikacyjną w tej firmie na stanowisko senior developera. 3 minuty po tym jak powinna się rozpocząć się spotkanie online dotałem maila, że już kogoś przyjęli. Bardzo "profesjonalne" podejście.....

Dodek Nowy wpis

Niezbyt pozytywnie oceniacie firmę a ja miałem zamiar aplikować. Chyba trzeba to jeszcze przemyśleć.

Gustaw

A może trzeba z większą pokora przyjąć informacje, że nie udało się dostać do dobrej firmy?

serio
@Gustaw

że niby dobra firma to itcrafthisp?

Michał Nowy wpis
@Gustaw

Chciałbym odradzić komukolwiek kto aplikuje do itcraftship współpracę z tą para-firmą. Pani Aleksandra Stawińska jest najgorszym rekrutrem z jakim kiedykolwiek przyszło mi prowadzić rozmowę. Proces rekrutacyjny rozbieżny. 2 tygodnie pani Aleksandra nie potrafi ustalić terminu rozmowy rekrutacyjnej, Jakiś Mikołaj, Adrian i inny John przekłada sobie spotkanie po czym po 2 tygodniach pani Aleksandra pisze, że nie chce "blokować" mojego czasu, podaje, że jakiemuś Johnowi nie spodobało się moje CV (po 2 tygodniach !) i oznajmia koniec rekrutacji. Tak rażącego łamania praw kandydatów dawno już nie widziałem. Sprawa znajdzie swój finał w odpowiednich organach prawnych. Będzie tez zgłoszona do UOKiK.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Itcraftship Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
eks-kandydat

Ta firma prowadziła rekrutację dla innej. W ogłoszeniu na znanym portalu z widełkami podano nazwę firmy docelowej bez informacji, że rekrutacja jest prowadzona przez pośrednika. Nie każdy tak lubi, bo to jeden krok dalej i nie wszystkiego można się dowiedzieć. Komunikacja mailowa w porządku, choć trochę było mi dziwnie, że prowadzona bezosobowo (brak podpisu człowieka po tamtej stronie). Przysłano mi też filmik osoby, która przeszła u nich rekrutację na testera i opowiadała o swoim rozwiązaniu zadania domowego. Mnie interesowało stanowisko programisty, więc nie wiem, czemu to miało służyć. Poza tym "short video" trwało ponad 2h. Na plus to podano szczegółowo rozkład procesu rekrutacji. Po otrzymaniu CV zaproszono mnie na rozmowę online. Była taka ogólna o projekcie docelowym i o moim doświadczeniu, ale też padały pytania sprawdzające moje umiejętności techniczne. Było to dla mnie bardzo niekomfortowe, ponieważ zaraz po zaproszeniu na moje pytanie o charakter rozmowy odpowiedziano, że chodzi o poznanie się, a tu taka niespodzianka. Poza tym w ogłoszeniu była mowa o .NET (w domyśle tak się pisze o .NET Framework), a na rozmowie okazało się, że praca w .NET Core. Lubię jasne zasady, dlatego całościowo moje wrażenie jest takie sobie. Na informację o mojej rezygnacji w ogóle nie odpowiedziano.

Niezadowolony

Nie polecam nawet startować z CV do tej firmy. Po rozmowie wstępnej jako część rekrutacji otrzymałem do zrobienia zadanie, otrzymując tydzień na jego wykonanie. Zajęło mi to około pięciu dni, po 3-4h. Po przesłaniu rozwiązania, otrzymałem odpowiedź iż prześlą mi feedback w ciągu najbliższych 3 dni roboczych. Cała sytuacja miała miejsce 2 tygodnie temu, a ze strony firmy dalej tylko głucha cisza. Śmierdzi to wykorzystywaniem rekrutacji do wykonywania bieżących prac w firmie. (Zadanie było konkretne, nie wyglądało na typowe zadanie sprawdzające wiedzę w szerokim zakresie.)

R

Absolutny brak profesjonalizmu podczas rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Social Media Planner. Rozmowę zaczynają od cześć. Nie była to rozmowa merytoryczna, a wyciąganie informacji na temat pozyskiwania klientów przez internet. Brak ogłady i przewracanie oczami podczas rozmowy, ale co się spodziewać po kimś kto w swoim doświadczeniu pisze English Translator (może jest maszyną Google? ). Nie czekam na wynik rozmowy i nie polecam.

S
@R

U mnie też mam wrażenie, że chodziło tylko o wyciągnięcie pomysłów na social. Ale to głównie przez to jak zamknęli sprawę.

@S

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej i masz podobne odczucia jak R jeśli chodzi o jej przebieg. Udało Ci się podjąć zatrudnienie, czy jednak nie zdecydowałeś się na pracę? Napisz więcej o samej rekrutacji. To było jedno spotkanie i skupiało się tylko na konwersacji, czy rozwiązywałeś także testy sprawdzające Twoje kompetencje.

frontendowiec

Niepoważna firm mieszcząca się w prywatnym mieszkaniu. Podpisaną umowę dostałem dopiero po kilkukrotnym upomnieniu się. Jest tam mega zamieszanie. Miałem miesięczne wypowiedzenie, a gdy nagle skończył się projekt to dostałem tylko część ostatniej wypłaty. Ogólnie nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Itcraftship Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Itcraftship Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Itcraftship Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Itcraftship Sp. z o.o.?

Itcraftship Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Domaniewska 37 lok. 243
    02-672 Warszawa