Opinie o Deltafon Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Deltafon Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Deltafon Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Deltafon Sp. z o.o. w Poznań

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Szymon K

19.02.2024 08:02

Jakie są widełki wynagrodzeń na Twoim stanowisku?

Szymon Kikona wywiad

Jako projektant lub koordynator budowy zarabiam od 4000 do 7000 złotych netto.

Czy masz możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynika ta decyzja?

Szymon Kikona wywiad

Tak, mam możliwość pracy zdalnej 1 albo 2 razy w tygodniu.

Jak długo pracujesz w tej firmie?

Od roku.

Czy polecił(a)byś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Szymon Kikona wywiad

Tak. Mam fajną, dość młodą ekipę z dużym zapałem do pracy. W pracy panuje przyjazna atmosfera. Szefowie mają "ludzkie" podejście do pracowników.

Wskaż dwa (lub więcej) pozytywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.

Szymon Kikona wywiad

W pracy mogę liczyć na ciekawe i zróżnicowane zadania. Mam możliwość nauki nowych rzeczy. Nie można narzekać na nudę.

W jakich szkoleniach, organizowanych przez tę firmę, brałeś/aś udział?

Szymon Kikona wywiad

Szkolenia z przepisów i prawa budowlanego. Szkolenie z projektowania sieci FTTH. Szkolenia produktowe urządzeń światłowodowych.

Czy szkolenia są zaplanowane i jak często się odbywają? Napisz jakich obszarów/ tematyki dotyczą.

Szymon Kikona wywiad

Tak. Są zaplanowane i dotyczą branży światłowodowej.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Szymon Kikona wywiad

Atmosfera jest bardzo fajna, a ludzie są bardzo przyjaźnie do siebie nastawieni.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Bardzo przyjazna.

Czy pracodawca wywiązuje się z ustalonych warunków współpracy? Jeśli nie, co nie jest zgodne z ustaleniami?

Tak, wywiązuje się.

Szymon Nowy wpis

Pracując od roku w tej firmie mogę powiedzieć, że jest to bardzo przyjemna i fajna firma do pracy. Dość młody skład, fajna atmosfera i kontakt ze współpracownikami, a i z Prezesem można tez normalnie porozmawiać ;) Jeśli ktoś nie chce pracować i liczy, że przyjdzie do tej firmy i będzie się obijać całe dnie to nie jest to stanowczo firma dla niego. Zadania do wykonania są różne, a przez to nie można narzekać na nudę i można się bardzo wielu rzeczy nauczyć ale szef przestrzega godzin pracy, nadgodziny są płacone a i premie miesięczne też całkiem wysokie.

JD Nowy wpis

Dobry pracodawca. Polecam.

Prawdziwy podwykonawca Nowy wpis

W firmie Deltafon nigdy nie było sytuacji abym nie otrzymał płatności na czas. Podkreślam nigdy. Zawsze po 30 dniach. Dlatego współpracuje od 5 lat tylko z dwoma firmami i w tym jest ta właśnie firma. Wiem również od geodetów których spotykamy na budowie ( a jest ich wielu ,że płatności często są w parę dni). Widać konkurencja nie śpi.

Brałeś udział w rekrutacji do Deltafon Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
M C

Nie rozumiem negatywnych opinii, mnie pracowało się bardzo dobrze, atmosfera w pracy też przyjemna a zarobki adekwatne do kwalifikacji i umiejętności. Prace musiałam zmienić gdyż się przeprowadziłam do innego miasta. Jak widać frustracje są tu wylewane zazwyczaj przez osoby, które nie zostały wybrane podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

@M C

A jeśli o kwalifikacjach mowa to jak tu się mają kwestie związane z awansami i podwyżkami? Trudno z tym?

@Marta

Wszystko zależy od podejścia i zaangażowania. Jeżeli się wykazujesz i wznosisz coś nowego do zespołu - to jak najbardziej.

@Marta

Bardzo często są również organizowane szkolenia, a następnie podwyżka w zależności od zdobytej wiedzy.

Jj

Niemiły szef. Rozmowa tO pytania z wiedzy dt telekomunikacyji. Niestety komentarze prezesa bardzo nieprzyjemne. Zgadzam się z komentarzami poniżej.

@Jj

A jakie komentarze w Twoją stronę kierował? Jak to wszystko wyglądało tak ogólnie, płynnie odpowiadałeś?

Podwykonawca

Proszę uregulować płatności panie prezesie przez małe p, moi pracownicy chcą godnie żyć i należy im się wynagrodzenie. Nie polecam firmy prezesik nie ma swoich pracowników tylko bazuje na podwykonawcach którym nie płaci.(usunięte przez administratora)

Sylwia
@Podwykonawca

Płatności są już uregulowane czy dalej jest z tym problem? Może to była jednorazowa sytuacja?

Jadzia

Miałam spotkanie z właścigurjem firmy i do przyjemnych to nie należało, zachowanie było prostackie więc we wszystkie wpisy tu uwierzę, szkoda czasu na tą firmę, nie wróżę przyszłości.

Pinkcherry

Pan M. jest to człowiek nieszanującym kandydatów na potencjalnych pracowników. Na rozmowie kwalifikacyjnej wyśmiewa wykształcenie, CV próbując sprowadzić kandydata do parteru wmawiając mu, że jego umiejętności są na najniższym poziomie. Jak na tak znaczące dla firmy stanowisko poziom jaki reprezentuje ten Pan jest zdecydowanie niżej niż wszelkie normy oraz zasady kultury osobistej - odczuwalna jest niechęć do kobiet. Mężczyzna zdecydowanie próbował pokazać swoje wysokie ego oraz ośmieszyć mnie, a cała rozmowa niewiele wspólnego miała z rozmowa kwalifikacyjna. Nie polecam.

@Pinkcherry

Jak konkretnie się "wyśmiewał"? Było to robione dosłownie wprost czy tylko same delikatne przytyki? Może źle to zostało przez Ciebie odebrane?

Bartek

Witam, potwierdzam słowa Piotrasa, nie polecam pracy i współpracy, jest rozłam w firmie a Pan M.D. to prezes przez małe p który zalega z płatnościami

Piotras

Niewypłacalny prezes, nie płaci na czas nie dba o pracowników, nie polecam współpracy (usunięte przez administratora) ludzi i podwykonawców, po wykonanych pracach jest wiele poprawek.

Paulina

@Maks rozumiem, że jesteś pracownikiem Deltafonu, zgadza się? Mógłbyś mi przybliżyć jak wygląda w firmie grafik pracy? W jakich dokładnie godzinach się pracuje?

Aneta

Chciałabym podjąć prace w firmie, polecacie? Jak wyglada sytuacja firmy w czasie pandemii?

monter1988

Dobry pracodawca, czego nie mogę powiedzieć o wielu innych. Polecam

Krystyna
@monter1988

Możesz napisać czy firma jest wypłacalna?Od czego są uzależnione ewentualne premie? Dzięki.

Jakub

Profesjonaliści w 100%

jerry
@Jakub

Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Deltafon Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Deltafon Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Deltafon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deltafon Sp. z o.o.?

Deltafon Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Strzecha 11 lok. 2
    60-274 Poznań