Opinie o Pracownia Stolarska Skowron Sp. z o.o. w Cisiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Pracownia Stolarska Skowron Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pracownia Stolarska Skowron Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pracownia Stolarska Skowron Sp. z o.o. w Cisiec

Jakie są mocne strony pracodawcy Pracownia Stolarska Skowron Sp. z o.o.?

jużnieklient Nowy wpis

wyobraźnia w wymyślaniu przyczyn opóźnień

Eryk

Nie polecam, zaliczka pobrania, termin wykonania uslugi minął już dawno, nieustanne zwodzenie, kłamliwe tłumaczenia, niesłowność. Sprawa jest już na policji i w sądzie. Bardzo proszę osoby pokrzywdzone o kontakt pokrzywdzeni.skowron@gmail.com dziękuję!

Weronika
@Eryk

Hej, minął już miesiąc. Udało ci się odzyskać pieniądze? Coś się ruszyło do przodu?

Eryk Nowy wpis
@Weronika

Zapraszam z mężem :P

Bożena

Przestrzegam wszystkich!!!! - rozpoczął wykonywanie mebli do kuchni i 3 szaf w zabudowie. Po 4 miesiącach udawania, że skończy i że" już proszę przyjechać na odbiór" przestał odbierać telefony. (usunięte przez administratora) jeszcze z mieszkania akcesoria do mebli o wartości 3000 zł. W tym co wykonał jest tyle błędów i pomyłek że być może to było przyczyną ,że porzucił pracę w trakcie. Wiele elementów trzeba było wykonać jeszcze raz. Jestem stratna ok. 10 000 i kilka miesięcy nerwów. Sprawa trafi do sądu

@Bożena

Zgadzam się w 100% z tą panią. Nie polecam, tylko same problemy.

Niezrealizowane zlecenie
@Bożena

Zgadzam się z powyższym! Przyjęta zaliczka i brak realizacji zamówienia!! Zostałem (usunięte przez administratora), jak wiele innych osób. Niestety negatywne opinie znikaja z tego portalu lub w ogóle nie są publikowane.

klient
@Bożena

dokładnie, nie słowny i wyjątkowo nieporadny właściciel

Sylwia
@klient

Od Ciebie też wziął zaliczkę tak jak od pozostałych i zostawił na lodzie? Jakiej usługi dotyczyła wasza wstępna współpraca?

Klienr Nowy wpis
@Sylwia

U mnie meble kuchenne na wymiar, nie ukończył zlecenia, końcowo powiedzmy że zostałem na lodzie z nie dokończonymi meblami i masą poprawek.

Joanna

(usunięte przez administratora) kuchnia miała być pod koniec lipca. Mamy listopad a ja jestem bez mebli. Niestety termin cały czas przesuwany.(usunięte przez administratora)

Marek Skowron
@Joanna

Szanowny Pani, dziękujemy za opinię, która pozwoli nam na dalsze doskonalenie standardu obsługi Klientów oraz eliminowanie stwierdzonych mankamentów . W opisanej przez Pani sprawie doszło do opóźnienia które wynikało z błędnego wpisania symbolu blatu na umowie oraz zachorowań które miały miejsce w naszej firmie. Jak Pani wie nowo zamówiony blat i laminat ma być jeszcze w tym tygodniu. Mam nadzieję uda się szybko wykonać montaż i będzie Pani zadowolona ze zrealizowanego zlecenia. Za stwierdzone niedogodności serdecznie przepraszamy.

ann
@Joanna

Czy te meble w końcu wykonano i jak z kosztami?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Pracownia Stolarska Skowron Sp. z o.o. na stanowisko praca stolarz meblowy, montażysta meblowy? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
młody

zarobki słabe

Agata
@młody

A nie byłoby to dla Ciebie problemem gdybyś napisał na jakie wynagrodzenie można liczyć w Skowronie? Czy jest sama podstawa czy doliczane są również jakieś dodatki jak np. premie?

Maryla

Nie polecam! Termin caly czas jest niedotrzymywany ze wzgledu na rzekome opoznienia podwykonawcow. Mebli nadal nie mam (usunięte przez administratora).

Adrian

Witam. Wszedłem do tego wątku z nadzieją, że dowiem się czegoś na temat procesu rekrutacyjnego do pracy w tej pracowni stolarskiej. Czy mógłbym dowiedzieć się jakie pytania podczas procesu rekrutacyjnego do pracy w tym miejscu padają w trakcie rozmowy? Ciekawi mnie to, więc może ktoś z Was napisze. Mogę na Was liczyć?

Maciek

Ja jestem zadowolony i polecam tak jak pisałem wszystko w porządku Maciej /macej.bednarz@vp.pl

maciek

Wykonali meble wszystko w porządku szczególnie cenowo miałem inne wyceny o wiele drożej. Byłem proszony o opinie. Polecam znajomym. Maciej / macej.bednarz@vp.pl

Grapa

W zeszlym roku zleciła żona wykonanie mebli w sumie duże zamowienie i bez problemów. 10 lat wcześniej robili mi meble są do dziś dlatego ich wybrałem. O opinie prosił mnie P. (usunięte przez administratora)

Daro

Firma wykonała sporo mebli u nas w całym domu ja polecam cenowo fajnie w porównaniu do innych i sporo doradził . Było opóźnienie ale w sumie jesteśmy zadowoleni .

Zrobi kuchnie , blaty z corianu dodatkowo meble pokojowe . Jakość wysoka polecam.

Zamek

Zrobili u mnie kuchnię szafy i inne zabudowy miedzy innymi poddasze i wszystko w porządku

Łukasz

Jedyny pozytyw to ze jest z nim kontakt, to wszystko.

Karol

Firma Skowron wykonala u nas meble w calym domu pisze dlatego bo byla tam tesz dosyc trudna do wykonania zabudowa pod schodami montarzysci z wyksztalcenia stolarze co dzis jest rzadkie bardzo dobrze sobie z tym poradzili Polecam ta firme innym. Cenowo mialem podobne ofery lub znacznie drozej Opinia

Firma Skowron wykonała meble wszystko w porządku poza kilku dniowym opóźnieniem. Mimo to mógłbym polecić.

Zostaw merytoryczną opinię o Pracownia Stolarska Skowron Sp. z o.o. - Cisiec

• Jak się pracuje w Pracownia Stolarska Skowron Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pracownia Stolarska Skowron Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pracownia Stolarska Skowron Sp. z o.o.?

Pracownia Stolarska Skowron Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 4 ocen.

Pracownia Stolarska Skowron Sp. z o.o.