Opinie o Maat4 Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Maat4 Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Maat4 Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maat4 Sp. z o.o. w Warszawa

Feliks

Firma ma dobre opinie w internecie. Wiecie coś o ewentualnej pracy, warto się starać?

@Binos

potwierdzam atmosfera i kadra super!

Ona Nowy wpis

Tak jak stanowisk wskazał na stronie wystawione były różne ogłoszenia. Dodatkowo podkreślono, że osoby bez doświadczenia również maja szanse na zatrudnienie. proszę mi przy tym opowiedzieć o sytuacji projektantów. W jaki sposób kandydat bez doświadczenia będzie weryfikowany podczas rozmowy?

Feliks

zatrudniony
@Feliks

Pewnie! Bardzo Fajna Firma!

Warto się starać i wysłać cv na maat4@maat4.pl

Robson
@Feliks

Oczywiście, że warto. Jednym z minus tej firmy to to, że nie jest to wielka korporacja (usunięte przez administratora) Plusem jest to, że firma wykonuje naprawdę duże i ciekawe tematy/budynki typu: biurowce,budynki dla uczelni WUM i SGH, ostatnio nawet są instalacje przesyłowe typu hale i sporo fotowoltaiki. Ogólnie jest perspektywa i każdy może znaleźć coś dla siebie nie tylko pod kątem rozwoju ale tez awansu. Minusy może też są ale z perspektywy doświadczenia w kilku firmach na pewno atutem jest atmosfera no i brak korpo. Jak coś robisz to to masz się posuwać do przodu i ewentualnie dać informacje, że skończone a nie codziennie zajmujesz się raportowaniem co zrobiłeś i dlaczego tak wolno.

Honorata
@Robson

A jak to finansowo wygląda, bo jakoś pomijasz aspekt chyba dość ważny w czasie 18-procentowej inflacji? :)

Binos
@Robson

Warto bo jest super atmosfera, dobra kadra i możliwości rozwoju i wypłata na czas.

123456 Nowy wpis
@Binos

potwierdzam atmosfera i kadra super!

123 Nowy wpis

Ktoś teraz niedawno polecił prace podkreślając przy tym, że są otwarte stanowiska a jedyne ogłoszenie które widzę jest dla inżyniera budowy, co z innymi? Czy jest teraz może dostępne jakieś bez doświadczenia? w tym przypadku jest ono wymagane z tego co czytam

Nowy Nowy wpis
@123

Na stronie internetowej jest inżynier, projektant, kosztorysant, kierownik, serwisant. Przychodzą nowe osoby bez doświadczenia wiec kwestia pewnie rozmowy kwalifikacyjnej

MAAT4 ma teraz otwarte rekrutacje które można sprawdzić zarówno na stronie www i portalach w internecie. Osobiście polecam bo warto! Propozycje które padają naprawdę są atrakcyjne. Zaskakująca otwartość i podejście co do zasady współpracy co jest odwrotnością tego co wiele firmy proponuje (dziwne umowy, lojalki, jedna forma zatrudnienia). Bardzo duży plus to ciekawe kontrakty i do tego fajne zespoły i mili ludzie.

Aplikowałeś do Maat4 Sp. z o.o. na stanowisko Inżynier Budowy – Instalacje Elektryczne? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?

Maat4 Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Inżynier Budowy. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna!

Natalia

Widzę, że co więcej się komentarzy pojawi, to i tak sprawa pieniędzy jest skrzętnie omijana. Może Wam nie wolno na wyższych szczeblach ujawniać zarobków, ale przynajmniej jak idzie o elektryka, to w ogłoszeniu są podane: 5,5 tys. brutto. Czy ktoś mi tu "pokiwa głową", że dla kogoś z uprawnieniami do 1kV i z doświadczeniem tyle płacą? A są premie może?

Etat
@Natalia

Zdecydowanie więcej. Skąd taka wiedza. Dobra firma. Fajny Zarząd. Płacą za weekend jak trzeba coś zrobić. Szkolenia są. Polecam.

Ola

W jakich godzinach pracuje firma? Czy możliwy jest elastyczny czas pracy?

Dominika

Maat4 to zespół doświadczonych ekspertów w zakresie wdrażania nowoczesnych technologii zarówno w nowo powstających inwestycjach, jak i przestrzeniach rewitalizowanych - tak czytałam na oficjalnej stronie firmy. Ciekawe, jak pracuje się w firmie o tak dużym potencjale. Może ktoś wie, czy zatrudniają tam chętnie osoby jeszcze studiujące?

Pozytywna
@Dominika

Są studenci, to bardzo dobra firma, polecam

Dagmara

Jak z praca w weekendy ? Jest więcej płatna? I grafik, jest dopasowany do pracownika ?

Hej, czy w firmie Maat4 Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Pracoholik

Mała solidna struktura. Nigdzie nie płaca za nadgodziny ale myśli, że tutaj spokojnie można pogadać z przełożonym i jakoś odebrać.

Patryk

Gdyby było inaczej niż to jakie są na forum opinie to z całą pewnością ludzie znajdą czas żeby przekazać nowości.

toni

Biuro całkiem przyjazne chociaż jest bardzo małe. Widać pozytywną i przyjazną atmosferę.

kolega

Wrażenie solidnej firmy i celują w duże kontrakty. Widać, że znają się na tym co robią.

Konrad

Dobrze działająca firma z kompetencjami. Obecnie dobierają wyspecjalizowaną kadrę i rozwijają się w zakresie integratora IT. Atmosfera bardzo dobra - zupełna odwrotność koorporacji. Ogólnie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Maat4 Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Maat4 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Maat4 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maat4 Sp. z o.o.?

Maat4 Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Popularna 4/6
    02-473 Warszawa