Opinie o Sealand Transport Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Sealand Transport Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Sealand Transport Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sealand Transport Sp. z o.o. w Gdynia

Wojt

Dobrze mi się jeździ

Bogus

Świetna atmosfera, dobrze się robi.

Leszek

Solidna firma!

Helena
@Leszek

Jako firma, w której się pracuje? Czy piszesz to jako klient? Chciałabym poznać właśnie jakieś opinie pracowników :)

Robert

Jeździmy dla Sealandu od 2 lat po UE, dobra ekipa

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Sealand Transport Sp. z o.o. na stanowisko Asystent Spedytora - Pracownik Biurowy bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.

Jeździmy z kolega w podwójnej obsadzie, po 3 miesiącach mogę powiedzieć ze to porządna firma

Tom

Pracuje już kilka miesięcy, wszystko się zgadza z ustaleniami przy zatrudnieniu, dobra atmosfera

Michal

Jeżdżę 5 miesięcy i jestem zadowolony

Adas

Jest ok

Jerzy

Dostałem fabrycznie nowy ciągnik i naczepę, współpraca póki co się układa, opinie prawdziwe i zasłużone

Przewoźnik Raf-Tech

Jeżdżą dla nich od początku pandemii i muszę ich bardzo pochwalić. Nawet możesz się dogadać, że wezmą dla ciebie ciągnik siodłowy i prowadzisz go sam jako firma i po spłacie ciągnik należy do ciebie. W skrócie wykładają za Ciebie całą kasę.

@Przewoźnik Raf-Tech

Póki co jest Ok, jeżdżę dla nich od zeszłego roku, ciekawe trasy, łatwe załadunki, produkty drogie w myciu ale zwracają za myjnie. Co do liczonych km miałem wątpliwości ale spedytor po zwróceniu uwagi jak gdzieś coś nie pasuje zawsze wyrównuje. Kasa zawsze na czas. Istnieje możliwość skonta lub faktoringu. Jak dla mnie jest ok

Honorata
@Tomek

A ile tak w miesiącu jesteś w stanie na czymś takim u nich się dorobić? Wystarcza odpowiednie prawko czy wymagają doświadczenia?

Dawid

Rzetelny zleceniodawca.

Sebastian

Jestem zadowolony ze współpracy z ta firma

Jeżdżę już trochę czasu, mogę śmiało poleciec ta firmę

Jarosław
@Paweł

Jakie trasy robisz? Firma gwarantuje też auto czy to trzeba ogarnąć samemu?

Jakie są warunki zatrudnienia w Sealand Transport Sp. z o.o.?

HR Sealand Transport

Witam, proszę o kontakt mailowy : transport@sealand.pl

Pracuję w firmie praktycznie od samego początku, zaczynajac od praktyk studenckich. Fajne zarobki, atmosfera i możliwość rozwoju. Jak najbardziej polecam!

Wojtek

Wszystko jak należy, polecam ta firmę!

Współpracujemy z Sealand Transport od 3 lat, przewożą towary miedzy naszymi fabrykami w UE, zawsze dobry kontakt, informują o wszystkim. Jeden z naszych wiodących dostawców

Przewoznik

Jeżdże od 2 lat dla Sealandu po całej Europie i Rosji, nie oszukują na kilometrach, możliwość szybszych płatności, pomagają z serwisami, prowadzeniem kierowców, zawsze dobry kontakt, szczerze polecam do współpracy można się rozwinąć z nimi. pandemie przejeździliśmy cala bez większych problemów

Firma
@Przewoznik

Szybki termin to dla Pana jaki? Bo ja rozmawiałem i 45dni

Wiesław

Jeżdżę od kilku miesięcy, jest OK

Zostaw merytoryczną opinię o Sealand Transport Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Sealand Transport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sealand Transport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sealand Transport Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 65 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sealand Transport Sp. z o.o.
4.9/5 Na podstawie 77 ocen.
  • Śląska 35-37
    81-310 Gdynia

Sealand Transport Sp. z o.o.