Opinie o Sealand Transport Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Sealand Transport Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Sealand Transport Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sealand Transport Sp. z o.o. w Gdynia

Terminowy przewoźnik z dobra komunikacja i swoim taborem.

Brylant

Trafiłem tutaj z polecenia, pracuje od pół roku. Wszystko zgodnie z ustaleniami. Normalni ludzie, normalna firma. Pozdrawiam

@Brylant

Czy to coś wnosi, że z polecenia? zastanawiam się nad aktualnymi benefitami. czasami występuje coś takiego jak program poleceń, czy to o ten kontekst mogło chodzić? i co z ewentualnymi pozostałymi dodatkami, jakie występują?

Wiola

Współpracujemy od 5 lat, bardzo solidni i rzetelni

Gregor

Jeżdżę na asfaltach drugi sezon, praca poukładana, ekipa stała, w tym roku dokupili sprzętu i jeździ już nas ponad trzydziestu. Naprawdę polecam jeśli ktoś lubi jeździc po kraju lub na krótkie wyjazdy zagraniczne. Sprzęt doinwestowany, ludzie pomocni, pieniądze na czas.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Sealand Transport Sp. z o.o. na stanowisko Asystent Spedytora - Pracownik Biurowy bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
kandydat

Witam, Na jakie zarobki może liczyć spedytor w tej firmie?

Serdeczny

Przyszedłem razem z synem, jeździmy od 2 miesięcy. Wszystko zgadza się z tym co było ustalone na rozmowie.

Czy w Sealand Transport Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Jerzy

Ta zmieniło... Najnizsza krajowa na konto reszta czarnuch czyli koperta

Robert

Jeżdżę od kilku miesięcy na cysternie do przewozu asfaltów i jestem bardzo zadowolony. Profesjonalna i doświadczona spedycja, pomocni o każdej porze. Jeśli ktoś szuka uczciwej firmy to Sealand mogę polecić z czystym sumieniem.

Emilia
@Robert

No to dobrze, że tobie się podoba. A jak ogólnie podoba wynagrodzenie? Jakieś premie macie?

De
@Robert

Jest to nie prawda, ponieważ biuro pracuje do 16.00 i od 16.00 nie ma z nikim kontaktu, kto mógł by ci pomóc.

Zgredek
@De

Biuro moze i pracuje do 16 ale dzial techniczny jest dostepny telefonicznie albo komunikatorem praktycznie cala dobe.

Leszek S.

Witam, właśnie przepracowałem pierwszy miesiąc w Sealandzie i powiem tak, sprzęt nowy, ludzie pomocni i z doświadczeniem. Jeżeli chodzi o samą jazdę to fajnie poukładane trasy, wyjazdy z Gdańska na Włochy i później na Niemcy i do PL. System jazdy w zależności od preferencji 2/2 lub własny skład - zjazdy do dogadania. Ogólnie na tą chwilę polecam. Szerokości

@Leszek S.

Piszesz o w własnym składzie na jazdach a dość krótko pracujesz. Miałeś już możliwość skorzystania z tej elastyczności w jakiś sposób? Układają także godzinowo wszystko fajnie się zgadza? Z iloma osobami masz kontakt jak wyjeżdżasz?

Zuchwaly

Jeździmy w podwójnej na lince do Francji z Gdańska, praca ułożona, sprzęt sprawny i na bieżąco serwisowany, pieniądze na czas.

@Zuchwaly

Jeździ Pan na swoim zestawie?

@Jerzy

Witam, tak z ciekawości to co odpowiedź na to zadane pytanie może zmienić? Jest to istotna informacja dla mojego narzeczonego?

Michał S.

Właśnie odszedłem z firmy Sealand Transport. Byłem pracownikiem biurowym -dział techniczny. Czemu odszedłem? Tylko i wyłącznie z powodu otrzymania pracy bliżej domu . Firma bardzo stabilna. Wynagrodzenie zawsze o czasie . Praca od 8 -16. W ciągu dnia samochód służbowy do dyspozycji. Bardzo fajni ale też i rzeczowi przełożeni. Koleżanki i Koledzy w biurze bardzo pomocni , zwłaszcza na początku swojej drogi w firmie . Bardzo polecam pracę w Sealand . Jedynym minusem dla mnie była znaczną odległość gdyż mieszkam w Gdyni. Ps. Do dyspozycji pracowników są czekoladowe cukierki i krówki :) :)

@Michał S.

"cukierki i krówki" no w (usunięte przez administratora) Obiektywna opinia! To pokazuje "poziom" spedycji w dzisiejszych czasach

@Michał S.

Zapomniałeś dopisać że kierowcy mają najniższą krajową na konto, a reszta pod stołem, gdzie chyba jest to mało legalne obecnie...

Michał S

Obiektywizm był w górnej części mojej wypowiedzi. Panie " jestem anonimowy więc mocny w gębie" :) Pracowałem w wielu firmach więc mam porównanie co do jakości pracodawcy. A cukierki były miłym zaskoczeniem

Michał S
@Jerzy

A tego nie wiem. Znam jedynie pracę biurowa w Sealand. Dostawałem pełna pensje na konto

@Michał S

Czyli czekaj. Tak naprawdę biurowcy nie mają pojęcia co się dzieje w firmie? Chodzi mi o potencjalne traktowanie chociażby kierowców skoro pisał coś o kasie pod stołem... Czyli w biurze przejawów złego traktowania nie ma na pewno?

sztefla
@Michał S.

Witam, Pytanie czy tylko sucha pensja czy premię i jakieś dodatkowe bonusy są też?Np. Na święta talony,wczasy pod gruszą czy inne?Ile tak brutto dostawałeś i po jakim czasie pracy?

@sztefla

Tak talon... Na (usunięte przez administratora) I balon! Nie dostajesz nic! Firma jest tylko nastawiona na zarobek własny, kierowca jest bo jest, bo ktoś musi jeździć

@Jerzy

I Pan tu kieruje obecnie? Jeśli tak a padają tego typu opinie to co mimo wszystko przytrzymuje, żeby zostać?

Byku w europie

Spedycja inna niż wszystkie..szacunek do ludzi przede wszystkiem mają, pozdrawiam nowego spedytora Michała super gość!

Pan_ze_SCANII

Jeżdżę od 2 miesięcy, dostałem nowa R450 z tego co wiem w tym roku oprócz actrosow, w serwisie Scanii powiedzieli mi ze będzie jeszcze sporo ciągników w tym roku. Normalny dyspozytor

Dorota

Zlecamy firmie przewozy na terenie całej Unii Eropejskiej, cenimy za wysokiej jakości sprzęt, kontakt ze spedycją i dobrze wyszkolonych kierowców. Szczerze polecam

Marek Dobrzynski

Byłem dzisiaj na rozmowie o pracę. Aż wszedłem wystawić opinię, bo mimo tego, że mój profil nie pasował do tego czego szukają i niestety nie podejmę tam pracy, rozmawiało się super, Panowie wykazali się pełnym profesjonalizmem, rozmawiali jasno i klarownie i z takimi ludźmi chciałbym właśnie pracować.

Waldi

Współpracujemy od 3 lat, bardzo elastyczne podejście przez cały okres współpracy. Polecam wszystkim

Bronek

Pozdrawiam spedycję, znają się na robocie

Jarosław
@Bronek

Można wybrać, czy jeździ się zagranicę, czy jedynie krajowy transport? Z tego, co czytałem starają się iść na rękę w wielu kwestiach?

XD

XD Uwielbiam takie reakcje. Uzasadnisz swoją? ;p

Cielu
@Bronek

Teraz to kolego cię poniosło .... Tam spedycja jest na etapie "uczę się" więc nie nazwał bym tego, że się znają na robicie. Poza tym jak tam pracowałem to nie poznałem żadnego spedytora, bo ta firma nie ma spedycji. Nie ma osoby oddelegowaniej pod nazwą SPEDYTOR.

@Cielu

Nie? to jak w praktyce teraz są zorganizowani. i piszesz, że się uczyli za Twoich czasów... kiedy to ostatecznie było i czy to wynik konkretnej rotacji? czy może zespół powiększali? jak w biurze teraz robota jest poukładana?

Marian

Robota dobra dla alimenciarzy, albo jak ktoś ma komornika, nigdy nie wiesz kiedy zjedziesz, usłyszysz już legendarne " tak się robota ułożyła", jak masz rodzinę to się zastanów... Podstawa na konto, reszta koperta

Michu

Stale trasy, normalne podejście

Jeżdżę ponad 2 lata, dobry kontakt z działem technicznym i spedycja, wypłata w porządku i na czas. Pozdrawiam

@Adam

Co według Cienie jest w porządku? Te ich machlojki z wysłaniem pieniedzy jak im się podoba? To jest w porządku? Raz 100 drugi raz 288, tzw "ryczałt", żeby chronić tylko siebie a Tobie i tak wyciągną z koperty!

Emilia
@Jerzy

To ile przeważnie spóźniają się z wypłatą? Jesteś w stanie dać znać? To są częste sytuacje? Ile wynosi wynagrodzenie?

Kierowca Adam
@Emilia

Podstawa wypłacana jest zawsze na czas do ostatniego, a wynagrodzenie za tzw. crossy, nadgodziny, godziny nocne zawsze do 10, podobno dlatego, że wylicza to jakaś zewnętrzna firma OCRK i dopiero wtedy są wstanie ustalić wysokość wynagrodzenia. Wszystko idzie przelewem, jedynie zaliczka na poczet wydatków służbowych jest czasami wydawana w gotówce (Euro itd)

@Kierowca Adam

W czym? Euro? To Pan chyba pracuje w innej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Sealand Transport Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Sealand Transport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sealand Transport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sealand Transport Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 65 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sealand Transport Sp. z o.o.
4.9/5 Na podstawie 77 ocen.
  • Śląska 35-37
    81-310 Gdynia

Sealand Transport Sp. z o.o.