Opinie o HR Europa Sp. z o.o. w likwidacji w Gorzów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie HR Europa Sp. z o.o. w likwidacji. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w HR Europa Sp. z o.o. w likwidacji o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR Europa Sp. z o.o. w likwidacji w Gorzów Wielkopolski

Damian xyz Nowy wpis

Firma jest w likwidacji .. Robi rekrutację nadal.

Szczery Tomasz

Witam. Nie wiem jak dokładnie goWork działa, że nie ma tu ani jednej opinii o firmie hr europa z siedzibą w Gorzowie wielkopolskim. Żeby ktoś nie myślał że piszę złosliwie bo tak nie jest. Piszę by uczciwie ODRADZIĆ każdemu kto myśli o pracy dla tego zakładanego pośrednictwa. Jeśli ktoś już pracuje, ludzie sprawdzajcie nawet dzwoniąc do Zusu czy jesteście ubezpieczeni! Ma Niemcy ubezpieczenia wykupuja dopiero po dwóch przepracowanych przez Was tygodniach!!! Z czego odbijają 30 euro od Was. To że odbijają jest akurat w umowie ale wam tego nie mówią . Przejazdy niby zamawiają busa , potem wam całość odbijają przy czym tą fakture wrzucają w swoje koszta A to jest też bezprawne. Nie dajcie się nabierać osobą które z wami wstępnie rozmawiają, są na początki miłe bo oni z każdej osoby która zwerbuja do pracy to za to zwerbowanie mają płacone nie za waszą obsługę, później kontakt jest dramatyczna znam bo 4 miesiące tego doswiadczalem. Opóźnienia w wpłatach! I najważniejsze!!! Mają problem z wyplaceniem ostatniej wypłaty. Ja już tydzień po terminie A przelewu nie dostałem gdzie niemiecki kontrahent pieniądze wypłacił mam tego kwity. Szczerze naprawde wszystkich ostrzegam. I tu też moja prośba do wszystkich oszukanych osób przez to pośrednictwo, błagam prosze odzywajcie sie. Ja póki założyłem sprawe o zapłatę wynagrodzenia, następnie ja i póki co kilka osób które odpowiedziały mi na ogłoszenie na fb składamy zbiorowy wniosek do sądu o nadużycia tej firmy. I walczyć o swoje pieniądze, naprawde nie bójcie się Stąd moja prośba im będzie Nas więcej tym lepiej , nie możemy pozwalać takim posrednictwom na takie bezprawie

Mikołaj Nowy wpis
@Szczery Tomasz

Prawda prawda brak ubezpieczenia Wróciłem do pl dzwonie po zusach zero ubezpieczenia nic

Ilona Nowy wpis

HR Europa to biuro pośrednictwa pracy. Firma została założona w 2016 roku. Obecnie nie ma prowadzonych rekrutacji. Powiedzcie proszę, jakie warunki umowy i benefity pracownicze oferuje ten pracodawca?

• Jak się pracuje w HR Europa Sp. z o.o. w likwidacji?

Zobacz opinie na temat firmy HR Europa Sp. z o.o. w likwidacji tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

HR Europa Sp. z o.o. w likwidacji
  • Nadbrzeżna 17 lok. 61