Opinie o Lotos Lab Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Lotos Lab Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Lotos Lab Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lotos Lab Sp. z o.o. w Gdańsk

Pracownik Nowy wpis

Zgadzam się z przedmówcami, można sobie żyły wyprówać a awansują ludzie, którzy nie potrafią wykonać porządnej i rzetelnej pracy. Pracownice labu maja kompleksy przez brak wykształcenia i w każdym błędzie młodszych pracowników widzą swoją wyższość i wyśmiewają wyższą edukację nowo - zatrudnionych. Jeśli się tam wybierasz to przygotuj się na zrzucanie obowiązków, niskie zarobki oraz brak szacunku dla Twojej pracy.

Laborantka Nowy wpis

Niestety zgadzam się z poprzednikami. Firma o głębokim zakorzenieniu (usunięte przez administratora).Dzień zaczyna się od conajmniej godzinnego picia kawy i obgadania wszystkich dookoła. Jeśli jesteś mloda/y ,ambitna/y i chcesz pracować od 6-tej, spotka Cię hejt. Spółce przydałby się w końcu porządny zarządzający! Kolesiostwo i układy na każdym kroku.Atmosfera okropna, ciągłe fukanie i spychotechnika na młodych. Awans tylko przez układy z jedną z Kierowniczek. Ścieżka kariery żadna, szkolenia kierunkowe-zapomnij.Firma ciągle tnie koszty na czym może. Stawka 4400 brutto,jedyny plus to "13" oraz "wczasy pod gruszą" . Skakanie sobie do gardeł ,walka o urlopy oraz przerzucanie z pracowni na pracownie w ciągu danej zmiany -powszechne. Jeśli jesteś mlody/ambitny daruj sobie to laboratorium,no chyba że na chwilkę, co by "nabic sobie linijkę w cv"

Lab Nowy wpis

Potwierdzam - nie jest to firma/praca marzeń! Zarobki gorsze niż w markecie. Awanse głównie przez koligacje. Zero rozwoju i pieniędzy na szkolenia. Atmosfera beznadziejna. Nie polecam!

Gość Nowy wpis

Witam, Niestety potwierdzam opinie z poniższych wpisów. Awansuje się przez znajomości. Nie ma badania kompetencji, wyznaczania ścieżek kariery, określonych wymagań dla stanowisk. Osoby często z wysokimi kwalifikacjami rezygnują, bo awansują osoby z niższymi kwalifikacjami. Atmosfera toksyczna. "Szefowa" jednej pracowni jest despotyczna i jeśli nie będziesz osobą uległą, zgadzającą się na wszystko (nawet to co jest dla Ciebie niekorzystne) to będzie Ci ciężko, szuka winy w pracowniku, nie widzi problemów w działaniu systemu. Krzyczenie na pracownika czy umniejszanie kompetencji tez jest częste, oczywiście nigdy w obecności przełożonych wyższego szczebla. Podsumowując, jeśli jesteś młodą, ambitną osobą, która myśli o rozwoju to na pewno nie w tym miejscu. nie polecam

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. Kontrolingu w firmie Lotos Lab Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Nie polecam, serio. Firma zatrzymala się w latach 90-tych. Pensja żałosna, na start dają chyba 3900 xd po "awansie" z młodszego laboranta na laboranta- brak podwyżki. Podwyżki/ awanse są rozdawane tym którzy mają dobre relacje z górą.. różne traktowanie pracowników ze względu na koneksje. Atmosfera toksyczna

Maria
@Gość

Stawka którą podajesz to na ręke czy brutto? I na jakiej umowie w ogóle jest tu zatrudnienie? Można liczyć na umowę o prace na stałe?

@Maria

Oczywiście że brutto. Pierwsza umowa na zastępstwo, druga na rok, trzecia na nieokreślony

Zatrudniona 2

Widzę, że nic się nie zmieniło. Większość osób zatrudnionych jest po znajomości. Niestety znajomości to główne kryterium przy zatrudnieniu. Jeśli ktoś ma jakiekolwiek ambicje to stąd ucieka. Pracownicy w większości nie mają wiedzy i chęci do pracy. Awanse i podwyżki dla wybranych, którzy mogą nawet nic nie robić. Nie polecam tego miejsca.

Jerzy

Wcześniej pensja była niewiele wyższa niż najniższa krajowa. A jak jest teraz bo przez te dwa lata od ostatniego wpisu pewnie się coś poprawiło? Ile mógłbym jako nowy pracownik wyciągnąć na rękę?

Zatrudniona

Nie polecam tego miejsca nikomu ambitnemu. Płaca na start 3330 brutto. Pracujesz w zależności od komórki na 2 lub 3 zmiany. Ludzi często brakuje i zdarza się, że jedna z nas robi za trzy. Szkolenia stanowiskowe są robione po łebkach bo nie ma na to czasu. Szansę na awans brak. Ludzie pracują po 5+ lat i dalej to młodsze laborantki, młodsi brakarze. Nie ma przejrzystego systemu podwyżek. Są indywidualne ale ludzie nie widzą tych 3/4 stówek (brutto) po 5 albo więcej lat. Jedyny plus to wczasy pod gruszą i 13-stka jednak to dalej nie jest warte pracowania w większość weekendów i święta!!! Zdecydowanie odradzam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Lotos Lab Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Lotos Lab Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lotos Lab Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lotos Lab Sp. z o.o.?

Lotos Lab Sp. z o.o.
  • Elbląska 135