Opinie o Pib Sp. z o.o. w Gołymin-Ośrodek

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Pib Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pib Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pib Sp. z o.o. w Gołymin-Ośrodek

Ja sobie

Panie wodzu bardzo dziękuję Że dzięki panu dobrze się czuję Nic mi nie brakuje normalnie mam raj Kocham tą firmę jest najlepsza naj naj naj Tak o nas dbasz że sam nie wierzę Zamiast prześcieradła na pieniądzach leżę Rządzi pan z głową nie myśląc o sobie kiedy firma padnie pójdę za murarza I pomnik panu zrobie Minęła mi depresja gdy rządzić zacząłeś Jesteś jak ptak pod skrzydła nas wziąłeś Obroniłeś I chroniłeś pracowników i ich rodziny nakarmiłeś. Stworzyłeś Trzech Muszkieterów. Uraczyłeś ich władzą nie chłopy sobie radzą dla nas zawsze dobre rady mają niech nam je podsyłają. Taka przyłbica twoja i ostoja. Z drogi usuwają nam kamienie zatwierdzają nasze premię niestety tylko moralnie stoją marnie.... Długo by wymieniać co dla nas zrobiłeś Uczciwie działasz w naszym interesie Kochamy cię bardzo ty nasz wieść się taka niesie. W miodzie pływają nasze rodziny oj.... Ile w tym wszystkim jest kpiny...... Pozdrawiam serdecznie pracownik wkrótce były

Stasia
@Ja sobie

Według mnie to Pan Przemek nie zrozumie aluzji Ale dobre to jest

Obca

Ten ktoś kto pisze takie głupoty w czyims imieniu niech się lepiej zajmie sobą i niech nie podaje się za osobę która w rzeczywistości nie jest.

Ziółek ty gnido

A na grobie napiszą tu leży ziółek łach cmentarny pierwszy konfident trzeciej lub wpół do czwartej RP.

Goska

Długo Ziółka broniłam ale to co zrobił. Lepiej pachnie w zoo.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Pib Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku praca. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
K.....

Krzysiek przestań tak prymitywnie odpisywać. Pracowałem z tobą w mięsnych zawsze byłeś fałszywy i zawsze kapowales. W pib od początku byłeś nastawiony na dopisywanie godzin na co zwracali ci uwagę wszyscy. Donosiłeś do wszystkich możliwych. To że tylko ty na tym portalu masz komentarze to świadczy o tobie. Fakt z robotą będziesz miał ciężko. Cały Płock o tobie gada. Zdjęcia 14 pojemników świadczą jaką miałeś i masz renomę. Twój szef ciebie sprzedał. Nie mam żadnego szacunku dla ciebie bo tak naprawdę na koniec pokazałeś kim jesteś.

Feliks Edmundowicz D..

Ziółek " januszu kierownicy" i "spółdzielni ucho" kierowniku. Dbaj o to by mieć zawsze czyste lusterka i dobrze widzieć co się z tyłu dzieje bo od przodu jesteś za głupi żeby coś zobaczyć wszo, mule bagienny

Dodam

A później przychodziłas jak 13 dyrektor razem z Baranowskim na 8 godz do pracy i co robiłaś faktury skanowałas A pracownik który był po covidzie musiał przychodzić na 4 rano i pracować w bardzo niskiej temperaturze A ty lachmaro cmentarna siedziałaś w biurze i słuchałaś farmazonów Barana nawet posprzątac nie potrafisz koło siebie brudasie .Zielonego pojęcia o pracy na hurtowni nie miałaś wstydu za grosz taka palanciarała niemota i ciemnota

Widziałem dużo

Do tej co napisała pracowałam krótko i o te krótko za długo pracowałaś bo nic nie robiłaś że 3 miesiące na 2 zmianę z p . Kasia prawie nic się nie nauczyłaś

Faktycznie

Faktom nie da się zaprzeczyć Maciek był sciemniczem i nadal nim jest. Zwinął się jak ćma był i ni ma nigdy mnie nie odwiedził choć był zapraszany parokrotnie takie są fakty sklepy partnerskie w których pracuje nie widziały go na oczy ale chyba firmie to pasuje skoro to akceptują. Motto firmy Tolerancja ponad podziałami. Nawet nie raczył odbierać telefonu więc już nie dzwonię dobrze ze Pani Kasia jeszcze odbiera i trochę tego pilnuje...pozdrawiam

Stasiek

Najlepszy z kierowników to był Pan Maciek hahahhaha siedział tylko za biurkiem i nie miał pojęcia o robocie. My jako klienci myśleliśmy że to kukła, którą musieli zastąpić puste miejsce. Ten to dopiero był ściemniacz. Masakra

Ty Baran weź się za robotę a nie wypisujesz jakieś bzdury podszywając się za jakiegoś ornecika czy byłego klienta. Niech Cię nie interesuje czy ktoś jest nierobem a Twoje córki kim są. Puknij się w ten pusty łeb. Taki mądry jesteś wierszem piszesz to jak pracowałeś w PiB to trzeba było ogarniać klientów jeździć do nich a nie siedzieć i nic nie robić na hurtowni. Wszystko będzie mówione w sądzie.

Olo

O pan księgowy się oburzył:) " wszystko będzie mówione w sądzie" ! Owszem będzie. Nie ominiemy nawet jednego szczegółu :)

Jajakobylyi

Panie Pawle K.to o pana jak w staropolskiej poezji "przyjdą nocą kolbami w drzwi załomocą" Mimo iż jesteś (usunięte przez administratora) rodziną z właścicielem mam nadzieję iż niebawem będziesz na "kuroniówce"

Klient z Bielska

Byłem parę razy w tygodniu. Obsługa poza panią Gosią bez zarzutu. Pani Gosią bezwzględnie miała swoje interesy w tej firmie. Kiedyś gdy robiłem zakupy w hurtowni, bardzo nieładnie potraktowała mnie nieznana mi rudowłosa o przebiłkowanej karnacji niby kobieta która na uwagę iż tzw "ćwiartka" jest trochę przeterminowana krzycząc że jak mi się nie podoba to żebym (usunięte przez administratora) Pani Gosią wyraznie była pod wpływem tejże osoby wyraźnie jej podległa poparła ją i powiedziała bym wi3cej nie przychodzil. Słyszałem iż większość tych starych pracowników wyrzucono dyscyplinarnie. No może skończyło się wreszcie to geszefciarstwo prowadzone przez starych byłych pracowników tej hurtowni. .

Ludź

Ludzie posłuchajcie z pib Płock nic już nie będzie tu już nie ma chleba to jakaś inna planeta klienci to nie tumany ten statek tonie, ludzie uciekajcie czym prędzej szukajcie nowej pracy tu już nie ma innej drogi. Smutne ze taki odział tak runął zatonął mądre decyzję widać były. Dziwne ze małe "arki " płyną a taki "titanic" zatonął. Stało się tak może dlatego ze "titanica" budują sami "profesjonaliści" A na ich czele trzej muszkieterzy. Janek Borysewicz pięknie śpiewał " Zostawcie titanica nie wyciągajcie go .... Im ciągle gra muzyka oni w tańcu śnią.. Niezatapialnie śnią Nieosiągalnie śnią Nieosiągalny, niezatapialny sen" Lecz przyjdzie kiedyś dzień że pobudka będzie bolesna a do błędu ciężko się przyznac.

Feliks Edmundowicz D..

Panie Pawle K. Pseudo księgowy który wyjeżal z hurtowni w Płocku z torbami pełnymi tzw wałowek spróbuj nas podac do sądu a sam będziesz sądzony. Pozdrawiamy serdecznie wałkarzu.

Bardzo proszę żeby nikt się nie podszywal pracowałam (usunięte przez administratora)

Klient były

Droga ekipo zarządzającą odpowiedzcie sobie na pytanie dlaczego klienci tak hurtowo od was uciekają? Ponieważ myślenie jest dla was problemem to dam wam odpowiedź. Do przejęcia Płocka zupełnie się nie przygotowaliście.. Zrobiliście wszystko na wariata klientów odstraszyliście cenami jakością towaru i obietnicami bez pokrycia czyli klamstwem. Na hurtowni płockiej zostawiliście kierownika który uciekł na l4 i brawo dla niego pana handlowca który jest obibokiem i leniem którego zapraszałam kilka razy i nie widziałam chłopa na oczy i panią Kasie która odwiedzila mnie ze dwa razy choć to nie jest w jej kwestii i jakoś to współpracę próbuje podtrzymać i stara się często dzwoni ale... Wódz ciechanowski nowy kierownik mały człowiek jest wyjątkowo grubiański zagadał by człowieka na śmierć jednak nic z tego nie wynika bo obiecanki cacanki a głupiemu radość. Problem jest w tym że on nawet nie chce wysłuchać co się ma mu do powiedzenia paple swoje i tyle a zasada że szef zawsze ma rację odeszła do lamusa . ŚWIĘTE PRAWO BIZNESU NIE MA POPYTU NIE MA PODAŻY pamiętaj ekipo zarzadzająca BEZ NAS NIE MA WAS

Kkk

Do mewa O jakiej empatii mówisz? Powiedz proszę gdzie była empatia u Ziółka jak kablował? Jak pokazywał i wysyłał zdjęcia Panu Prezesowi? Gdzie była empatia? Donoszenie na kolegów z którymi się pracowało tyle lat jest czystym draństwem tak postępuje czlowiek bardzo ale to bardzo zdesperowany i niegodziwy moralnie. Nikt bez przyczyny tak o Ziółku nie pisze. W życiu jest tak że co dajesz to dostajesz. O nikim innym nie ma tak złych opinii jak o nim bo nikt inny nie jest takim (usunięte przez administratora) Święte słowa Ryśka "Prawdę musisz znać i Ty Zawsze warto być człowiekiem Choć tak łatwo zejść na psy!" może warto wziąć sobie to do serca i traktować jako motto życiowe a nie użalać się nad sobą i robić z siebie ofiarę losu Powodzenia

K.....

Ziółek mule bagienny wiedz że nikt ci nie odpuści. Obrabiałeś pałę właścicielowi jeździłeś na ul. Mickiewicza przepraszac. Pokazywałaś zdjecia (usunięte przez administratora) Nie porównuj opinie innych firm o B i W bo masz zamknięte wejście do tych firm ze względu szmaciarzu na kapowanie. Nawet zdesperowana firma K... nie chcę takiej (usunięte przez administratora) Nie wdzwaniaj po G.K. K.P. M.N . Wszyscy mają takie same zdanie o tobie ,nikt nichce z nich napluc ci w gebe tym przez grzeczność

Mewa

Niestety taka prawda że tylko (usunięte przez administratora) czub i obsraniec niemyty wypisuje takie bzdury dobrze ktoś napisał niech to co ma do Ziółka powie mu prosto w twarz i co kogo obchodzi jego rodzina u was to tak wszystko OK .Nigdy nie wiadomo co was czy wasze żony i dzieci może w życiu jeszcze spotkać .Więc to ich prywatna sprawa A wam gówna do tego..Zero empati u niektórych ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Pib Sp. z o.o. - Gołymin-Ośrodek

• Jak się pracuje w Pib Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pib Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pib Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 1 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pib Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Szosa Ciechanowska 13B
    06-420 Gołymin-Ośrodek