Opinie o Pib Sp. z o.o. w Gołymin-Ośrodek

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Pib Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pib Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pib Sp. z o.o. w Gołymin-Ośrodek

Cześć. Widzę, że do tej pory pracownicy nie byli zadowoleni z pracy w tym miejscu... Mam nadzieję, że do tej pory się coś zmieniło, bo szukam pracy w okolicy i myślałem nad aplikacją w to miejsce, o ile planowana jest jakaś rekrutacja. Jak atmosfera? Czy zarobki poszły w górę? Dajcie znać, na jaką formę zatrudnienia można tutaj liczyć.

Mikołaj Nowy wpis

W sieci widziałem że wcześniej szukali przedstawicieli handlowych na różne regiony. Jak jest teraz z przyjęciami dla PH? Można dobrze zarobić i targety są do zrobienia? Jakimi autami się jeździ?

Wegetarianin Nowy wpis
@Mikołaj

Kolego,z tego co wróble ćwierkają to praca w tej firmie to totalna porażka, chyba że traktujesz to jako trampolinę do zatrudnienia w innych firmach , gwarantujących sukcesy ,jeśli jesteś dobry to ktoś inny szybko cię wyciągnie, a co do samochodów,to dobrze gdybyś miał smykałkę do majsterkowania,bo zbyt daleko nie dojdziesz

Ziółek łachudro (usunięte przez administratora) do podłogi proszę nie odpowiadaj na wpisy bo twój tumanizm jest znany powszechnie. Jak wiem czekają ciebie gorsze gorsze czasy no ,będziesz znowu musiał laskę robić nowemu Panu tyle tylko iż będziesz miał problem z pracą jak twoja locha kobita. Pozdrawiamy ziołku lachu cmentarny

Jurij Andropow

Ziółek piszesz iż głupi jestem ? Ciekawym czy koledzy kibole Twojego syna zaakceptowaliby kapowanie i (usunięte przez administratora) o dyrekcji PIB " kolegów" z pracy. Nie pisz nic wsiarzu kapusiu. Łachudro wstydź się chodzić po mieście.

A chodzić po mieście to Ty powinieneś się wstydzić Ty to Ziółkowi do pięt nie dorastasz bo To (usunięte przez administratora) jesteś .

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Pib Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku praca. Jaki był jej rezultat?

Nieudacznikiem i głupkiem to jest ten co tak miał hurtownie wyprowadzić na prostą obiecał właścicielowi zlote góry A i tak nic nie robił tylko pierdzielił farmazony wszystkim.

Jak tam się czujesz Marku G "D E R E K T O R Z E " od " Starzu " po rekompensatach dla byłych pracowników PIB w Płocku gamoniu nieudaczniku ?

Sławomir

Co to za rekompensaty? Ile tego wpadło? :) Opowiedz coś więcej.

Ja...
@Sławomir

Nie mam żadnej rekompensaty nie ma nic sprawa czeka

Koko

O Ziółku to tylko jeden debil pisze ten który nie może sobie poradzić ze swoją porażka . I na Właściciela Dyrektora i cała resztę głupoty wypisuje ale oni to i tak mają to w dupie.Pisz wierszem jak to ci przyjemność sprawia .Ale wszyscy te twoje wpisy co czytają to tylko się z nich śmieją co za debil to wypisuje. I zastanow się żeby ciebie jakieś nieszczęście nie spotkało.

Stary
@Koko

Ziółek ma to na co sobie zasłużył. I nikogo nie dziwią wpisy na jego temat. A ty jak jesteś jego obrońca to w sądzie zacznij bronić konfidenta.

@Stary

Będziemy bronić. A ciebie co wypisujesz niestety NIE

Do Marek G. "Derektor handlowy w firmie PIB Gołymin" Derektorze Marku G.z Ostrołęki kaszaniarz w za malutkim garniturku w JBB Ciebie nie chcą Derektorze od ," starzu" ucz się polskiego i przestań derektorowac kurduplu. Masz dużo za uszami Derektorze ,"starzysto" analfabeto

Jaki jest okres rozliczeniowy w Pib Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

????

jateżjateż
@????

a pan DEREKTOR wciąż aktywny

Latający Holender

Trochę was już gniecie pod kopułą z tymi komentarzami. A kto to jest Krzysztof K ?( Bo na pewno nie macie na myśli byłego pseudo-dyrektora). Jak nie macie pojęcia o kim piszecie to nie piszcie wcale!

Feliks Edmundowicz D..

Do marek gawrys. Jeżeli ktoś nie ma zielonego pojęcia o zarządzaniu firmą z Ostrołęki to zatrudnia nieudaczników. Panie Gawrys nie odpowiadasz myślę za zatrudnienie Dr o. I tej co ma gębę jakby ktoś obrzucił ja rzadkim (usunięte przez administratora) Trzeba było zmienic skład. Wywali c alkoholików przede wszystkim Marka N Agnieszkę i arcy pijaczka Krzysztofa k. Może byłoby niezle

Jajakobyly

No w dopisywanie godzin to celowała Małgosia K no i śmieć i papier toaletowy ziółek. Nad Ziółkiem nikt nie panował bo wszyscy rozumieli iż ma babę nieroba i nygusa. Niechaj ten który jest powołany do tego by sprawdzać kierowców porówna dane z GPS samochodu parowy ziółka wstecz będzie wiedział jak szmaciarz naciagal firmę i ile jego nadgodziny kosztowały właściciela.

@Jajakobyly

Zgadza się. Wszyscy dookoła wiedzieli ze ściemnia i tyle. Każdy kierowca jak pojechał w jego trasę to wracał co najmniej 2 godz wcześniej. A ten z żoną sobie wycieczki urządzał. Zwiedzanie.

Stasia

Nie wymagajcie od Ziółka zbyt wiele. On jest naprawdę daleko za (usunięte przez administratora). I nie chce tu ubliżać nikomu tylko jemu. Hahahahha ziółek to dopiero było (usunięte przez administratora) w pib ale niezapominajmy ze pomagało mu w tym kilka osób. Z tego co kojarzę to na pewno były 2. On wiedział komu ma (usunięte przez administratora) lizać żeby nadgodziny miał dopisywane. Coś za coś. Zawsze tak było. A najlepsze to było jak codziennie wozil koleżanke do pracy niejaką panią I i to wszystko po kryjomu żeby się żona nie dowiedziała. Hahahahhahaha to dopiero byl y jaja.

Feliks Edmundowicz D..

Ziółek nie podszywaj pod Kkk.. Twój stan umysłu jest nam znany i styl pisania też papieżaku jednak powinieneś mieć pseudo "papier toaletowy" . Chyba pasuje cooooo.......

Stasia

Nie raz to usłyszał ode mnie. Ze(usunięte przez administratora) Ale to jest tylko ziółek zwykła menda.

Kkk

Ziółek Ty to mniej wywalone na tego obsranca co wypisuje te głupoty .On musi mieć poważny problem ze swoją osobą oraz że swoją żona. To debil i alkoholik .On niedługo straci pracę bo to nierób.A Ty że swoją nienaganną opinią wszędzie sobie znajdziesz. Jak coś to ja mam dla Ciebie super ofertę pracy.

Jajakobyly

Ziółek . Masz nadzieję zatrudnienia w Marfruit. Dowiedzą się i tam (usunięte przez administratora) jaki byłeś i jesteś wszo i gnido . Czekaj i myśl , choć Z myśleniem u ciebie zawsze było trudno.

@Jajakobyly

Wszyscy powinni się dowiedzieć czym jest Ziółek. Gów.. to mało powiedziane.

Klient

UWAGA UWAGA UWAGA PIB PŁOCK ZAMKNIĘTE PANI KASI JUŻ TAM NIE MA. BRAWO PANI KASIU SŁUSZNA DECYZJA POZDRAWIAM

Ziółek zdolny jesteś niesłychanie masz we firmie poważanie i do kablowania powołanie. Jak coś powiesz to rozstropnie zbierasz sobie u wodzą najlepsze stopnie. Śpiewasz wszystko lepiej niż w operze lecz przyjdzie kiedyś taki czas że przyjdzie jeździć Ci na rowerze (bo tylko Globo Cię zatrudni) Wszystkie mosty masz spalone. Kto był ścierwem, zawsze będzie świnią Kto się sku.....zawsze będzie gnidą. Jak major w SB działasz. Przyszedłeś do historii, ale nie koniecznie na tych stronach, na których przyzwoici ludzie chcieliby się znaleźć. Kolejki po autograf raczej się nie spodziewaj. Żyje się tylko raz i jedną szansę masz... a Ty ją zmarnowałeś bo dobrze nie zasłynąłeś. 3-maj się chłopie

Feliks Edmundowicz D..

Ziółek frajerska parówo . Była krótka przerwa. Niebawem się zacznie łachu cmentarny,mule bagienny. Będzie się działo, będzie wesoło ale nie dla ciebie konfidencie. Czekaj skrupulatnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Pib Sp. z o.o. - Gołymin-Ośrodek

• Jak się pracuje w Pib Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pib Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pib Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 1 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pib Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Szosa Ciechanowska 13B
    06-420 Gołymin-Ośrodek