Opinie o Ekocentr Sp. z o.o. w Piekarzew

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ekocentr Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Ekocentr Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekocentr Sp. z o.o. w Piekarzew

Niewarto! Nowy wpis

Firma zamknięta . Jedynie przez syndyka można coś próbować odzyskać . Firma miała potencjał : złe zarządzanie czyli : prezes , prokurent , dyrektor finansowa , dyrektor handlowy . Szczególnie dwie pierwsze postacie doprowadziły do upadku firmy . Upadkiem powinny się zainteresować odpowiednie służby . Praca dramat jak firma działała .

Jak w Ekocentr Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Randmen Nowy wpis

I firma całkowicie zamknięta . Wiszą duza kwotę (usunięte przez administratora) pieniędzy . EkoCentr zamknięty druga spółka również Kotły żar Ciekawe jak można odsyłać kasę

Na jakie benefity można liczyć w Ekocentr Sp. z o.o.?

Ekocentr się zamknęło!

Agata
@jaaaa

Ale to chyba niedawno, skoro pity jeszcze w tym roku wysyłali? a wypłaty wszystkie na czysto rozliczone z pracownikami?

@Agata

Pity wysłali nie na czas!!! i niepodpisany, więc kawałek papieru podpisanego podesłali! A pracowników olali!- każdemu coś wiszą!!!

Helena
@jaaaa

No i co w takiej sytuacji?

jaaaa Nowy wpis
@Helena

myślę, że pójdzie w niepamięć.... i tak pozostaną bezkarni za przekręty....

Firma Ekocentr Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Czy ktoś wie co z pitami dla pracowników? Nie wysłano nawet do urzędu skarbowego. Czy firma jeszcze istnieje?

jaaaa

wczoraj doszło awizo, dziś odebrany z poczty pit - bez podpisu - śmiech na sali!!!

Kamil

Faktycznie firma upada?

Tadek
@Kamil

firma ma sie dobrze i nie ma mowy by upadla

Skullball
@Tadek

Info jednak upadła firma . Kotły żar zamknięte . Koniec produkcji kotłów . Tadek z Mazowsza ????

Maria

Hej, w jednym z komentarzy wyczytałam, że w Ekocentrze nie ma socjalu. Czy na jakieś inne benefity lub dodatki można w firmie liczyć? Może premie miesięczne/kwartalne/roczne? Przy okazji - jaka jest wysokość podstawowego wynagrodzenia?

@Maria

Firma jest w trakcie upadłości.

@Maria

Zazwyczaj nie ma podstawowego wynagrodzenia na czas a gdzie mowa o innych dodatkach :D

Sebastian
@1234

Jak to nie ma wynagrodzenia na czas? To jak częste i jak duże są opóźnienia? Firma ma jakieś problemy?

@Sebastian

FIRMA JUŻ NIE ISTNIEJE

@jaaaa

Skąd te informacje, czy możesz je jakoś potwierdzić?

@Monika

Firma nawet nie odbiera telefonów a ciekawe co z wypłatami naszymi

Driller

Słyszałem, że w zakładzie panuje rodzinna atmosfera. Czy to prawda? =)

@Driller

hahahahahahahahaha... dokładnie, bo jak to mówią, z rodziną na zdjęciach się dobrze wychodzi :P

NICO

Znowu brak wypłaty za poprzedni miesiąc.Miała być najpóżniej do połowy miesiąca i co .To samo co zawsze.Dwa miesiące bez kasy .Co dać jeść dzieciom

@NICO

to już chyba coś na porządku dziennym....

Ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) Ludzie tam zatrudnieni nie mają żadnego szacunku dla innych, lekceważenie pracowników, zero kultury osobistej. Krzyki i nerwowe zachowania. Prezes i Dyrekcja to jedna banda, która wykorzystuje pracowników. Zaległości w wypłatach, składkach zus, ciągłe oszukiwanie pracowników. Wielka Pani Dyrektor jest obłudna i fałszywa.. Nikomu nie polecam tam pracy, zero perspektyw!!

Jolanta
@1234

Dlaczego tak źle oceniasz firmę Ekocentr? Rozumiem, że dyrekcja wiele wymaga od pracowników, a jak sama praca, czy także jest wymagająca?

@Jolanta

To nie jest odosobniona opinia. Wymaganie od pracownika zaangażowania a brak szacunku i lekceważenie to duża różnica a tak się dyrekcja w tej firmie zachowuje. Można wymagać od pracowników jeżeli się w odpowiedni sposób wynagradza a tutaj wypłaty na raty z dwumiesięcznym opóźnieniem, brak jakiegokolwiek zaplecza socjalnego- ubrań roboczych, nawet wody do picia w upały brakuje... Firma to wielka ściema, jadą na długach i nic się nie zmienia w tym temacie.

obiektywny

Czytam posty wielu pracowników wylewających pomyje na byłych lub teraźniejszych pracodawców. Dlaczego pytam? Czy pracodawcy są tacy źli - czy może problem leży w nas samych pracownikach. Chcemy dużo zarabiać - a nie chcemy więcej pracować!. Mamy pretensje do pracodawcy o wszystkie niedogodności a często nic nie proponujemy i nic nie wnosimy w zamian. Chcemy dużo zarabiać a niewiele umiemy - i czasami nie chcemy się uczyć. Warto zastanowić się przede wszystkim nad samym sobą zadając pytanie - czy rzeczywiście robię wszystko co mogę dla tego lub innego pracodawcy. Dzisiaj każdy pracodawca chodzi po cienkiej linie - nie dość, że biurokracja rozwinięta do granic absurdu, Rodo, PPK , Tarcze antykryzysowe to również olbrzymia niepewność ekonomiczna i zdrowotna - powinniśmy pomagać a nie krytykować. Łatwo zrzucić winę na pracodawce, państwo czy partię rządzącą - gorzej ujrzeć swoje błędy i pomyłki. Być może ta pandemia jest szansą, wskazówką ale i przestrogą dla nas abyśmy się pozbierali i zaczęli szukać winy również w nas samych.

Przeminelo_z_wiatrem
@obiektywny

Mam wrażenie, że tę wypowiedź pisała osoba całkowicie nieznająca tej firmy, albo oderwana od rzeczywistości. Jak pracownik ma znaleźć motywację do pracy skoro nie ma pieniędzy na jedzenie czy paliwo żeby dojeżdżać do tej pracy? Jak pracować z zapałem, kiedy w głowie ciągle ma się myśl, że i tak nie dostanie się za to pieniędzy. Ludzie mają na utrzymaniu rodziny, dzieci, mieszkania, kredyty. "Chcemy dużo zarabiać" - w ogóle chcemy cokolwiek zarabiać. Firma nie wypłaca wynagrodzeń, za co pracownicy mają żyć? I jeszcze z uśmiechem przychodzić do pracy i codziennie coraz bardziej się starać i zastanawiać się od kogo pożyczyć pieniądze na rachunki? Tak, problem na pewno leży w pracownikach. Pracownikach, którzy już dawno powinni przestać przychodzić do tej pracy lub zgłosić sprawę do PIP. Pracownicy mają bardzo dobre fachy w ręku, myślę, że odejście z dnia na dzień z winy pracodawcy (nie wypłacanie wynagrodzenia) z pewności "otworzyłoby oczy" kadrze zarządzającej.

@Przeminelo_z_wiatrem

Brawooo!!!!

były
@obiektywny

Drogi Panie. Czy pan chciałby pracować za darmo??? Mając na utrzymaniu rodzinę, dom, zobowiązania. Z czego to zapłacić jak firma wypłatę przelewa na konto w kilku ratach z miesięcznym opóźnieniem.. Iść do banku i powiedzieć sory ale w tym miesiącu nie zapłacę raty kredytu albo dziecku nie kupić butów- niech chodzi w za małych. A jak ktoś zachoruje to za co leki i wizyty u lekarza bo skoro Pan taki obeznany to na pewno wie, że publiczna służba zdrowia nie funkcjonuje prawie i wszystko trzeba załatwiać prywatnie- wizyta u lekarz POZ na wejściu 150-200 zł a o innych specjalistach nie wspomnę. Ta firma nie pogrąża się przez obecną sytuację na rynku. Już dawno nie ma tam nikogo kto by potrafił zarządzać, są tylko ludzie od brania pieniędzy. Dyrektorzy i kierownicy od wszystkiego a nie mają pojęcia o niczym- ważne żeby wpływ na konto był. Skoro to wina pracowników to trzeba zmienić kadrę ale należy zacząć od góry bo jak to się mówi ryba psuje się od głowy. A gdzie się podziewa Pan Prezes?? Uciekł i tyle go widać. Nie wspomnę o elementach mobbingu w firmie. Dla wszystkich lepiej by było gdyby zamknęli ten burdel a może ktoś inny mógłby w prawidłowy sposób wykorzystać te zasoby bo przecież inne firmy kotlarskie w Pleszewie świetnie sobie radzą i zarabiają niemałe pieniądze. Ale to tak jest jak się bierze ludzi z ulicy do zarządzania.

NICO

Pewnie to pisał nowy kierownik Pan B

Pan B
@NICO

Jeśli chodzi o tego Pana to akurat pasowałby styl czyli wymyślanie bajek i zero konkretów, jednak nie zgadza się kultura wypowiedzi. O argumentach nawet wydumanych szkoda mówić - ktoś już podsumował opóźnienia w wypłacie a kto tu mówi o podwyżkach. Nie wnoszenie niczego w zamian? Czyli wywiązywanie się pracodawcy z umowy(wypłata wynagrodzeń i nie tylko) jest obowiązkowa tylko wtedy gdy wnosi się coś więcej niż przepracowany miesiąc? Tylko co w takim razie? Trzeba odmalować dom dyrektora czy co miał Pan na myśli - proszę sprecyzować. Niewiele umiemy? To akurat by do tego Pana pasowało. Wymyślanie typu PPK - przecież w tej firmie nikt nie ma PPK(ciekawe dlaczego), co za niesamowite brednie.

Abc
@obiektywny

O jakie PPK chodzi? Przecież wszyscy składają rezygnacje...

Aaa

Nie polecam, firma niewypłacalna. Wynagrodzenie z dużym opóźnieniem, kadra zarządzająca nie widzi w tym najmniejszego problemu.

Przeminelo_z_wiatrem

O jakie postępowanie chodzi?

519 565 275
@Przeminelo_z_wiatrem

Postępowanie karne - więcej informacji udzielę telefonicznie.

Nikomu nie polecam pracy w Ekocentrze ani na produkcji ani w biurze. Wymagania od pracowników a zero szacunku !! Sprawy kadrowe w zusie nie są załatwiane ( idziesz do lekarza i nie ma ubezpieczenia), składek do zusu też nie płacą. Jeden wielki bałagan. Wypłaty na raty z dwumiesięcznym opóźnieniem. Firma w restrukturyzacji, czyli zawsze mają wymówkę jak nie płacą wypłat. Omijać !!

Seba80

Panowie mam do was pytanie w celach informacyjnych. Pewien czas temu pracownik tej firmy opowiadał, ze można zarobić tu na laserze 3500 zł do ręki/miesiąc. To możliwe czy kłamał? Pozdrawiam

@Seba80

możliwe z nadgodzinami :) płatne w ratach :P

laserowiec
@Seba80

3000 zł to dają brutto... jak są nadgodziny to nie płacą i każą iść na wolne a jak dużo roboty to musisz przyjść i koniec.... wypłata zazwyczaj długo po terminie i to jeszcze pierwsza rata, np. 1000 zł a reszta niewiadomo kiedy i ciągłe kłamanie, że już dziś będzie przelew. .. wszyscy uciekają z tej firmy dlatego ciągle szukają pracowników. Nawet prezes odszedł (niby na l4- od kilku miesięcy) bo po co w tym bagnie siedzieć...

Sam_on

Góra 2 miesiące i to wszystko padnie ,rada dla wszystkich pracowników niech robią ewakuację z tego tonącego okrętu. A przyszłym chętnym odradzam się zatrudnić w tej firmie.pozdro

podpowiedzcie

Jakie jest tempo pracy w takim razie? Czy ktoś stoi nad pracownikami? Czy można się dogadać z kierownikiem? Czy może jest to osoba zawsze "wiedząca lepiej"?

@podpowiedzcie

Najlepiej robić dużo i za darmo- idealny pracownik dla tej firmy.

Czy ciężko się dogadać z grafikiem?

@Marta

Dogadać może się idzie... Ale nie wiem czy warto...? Jeśli chcesz czekać i prosić się o wypłatę, to odpowiem, że warto... Jednak gdy ma się zobowiązania finansowe i chce się inwestować w swój rozwój to zdecydowanie odradzam!

podpowiedzcie

Szukam pracy i juz jakis czas widze oferty z tej firmy. Czy zaklad oferuje szkolenia? Czy jest mozliwosc dolaczenia bez doswiadczenia?

pracownik_byly
@podpowiedzcie

Szczerze odradzam pracę w tej firmie. Nie masz co liczyć na szkolenia ani kursy. Możesz iść bez doświadczenia ( biorą każdego bo ludzie cały czas się zwalniają) ale na pewno tego doświadczenia tam nie zdobędziesz. Wypłaty marne, i w kilku ratach. Te pozytywne opinie to chyba kierownictwo pisze żeby jednak ktoś się zgłosił :D ODRADZAM lepiej iść od razu do pewniejszej firmy z przyszłością.

jozef

nie piszcie głupot bo firma wychodzi na prosta powoli

Zostaw merytoryczną opinię o Ekocentr Sp. z o.o. - Piekarzew

• Jak się pracuje w Ekocentr Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ekocentr Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ekocentr Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ekocentr Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • 26
    63-300 Piekarzew